פרק חדש ומרתק !!! ביומן המסע שלי בארגנטינה !!

milagros2000

New member
פרק חדש ומרתק !!! ביומן המסע שלי בארגנטינה !!

14.10.09 פרק חדש ומרתק !!! ביומן המסע שלי בארגנטינה !!!! בואו להנות ולהאמין, לחוות ולהרגיש... לחלום ולהגשים ולדעת שלכל דבר יש קסם משלו... http://www.kapas.las-novelas.com/index.htm הפרק החדש נקרא : "" צ'יקיטיטה (בביתה של נדיה דה צ'ילו) " !!! ניתן למצוא אותו בתפריט של האתר בצד ימין. שלכם תמיד אופיר נ.ב לא שירשרתי כי אני רוצה שזה יהיה נושא בפני עצמו שיהיה אפשר גם להגיב. בבקשה אל תשרשרו את הנושא. זה חשוב לי מאוד ...

GIRL171

New member
לאופיר

אני קוראת קבועה של האתר שלך ואני ממש נהנת לקרוא!!! איזה כיף שהגשמת את החלום לנסוע לארגנטינה ולפגוש את כל הכוכבים ככה עם כל הפחדים והחששות שלך!! ככה אם אפשר שתי שאלות: 1) כמה זמן היית בארגנטינה בשביל לפגוש ככה את כל הכוכבים? 2) אם היית יכול היית עושה את המסע שוב כיאלו עכשיו שכל הכוכבים גדולים? או שזה מסע רק פעם אחת בחיים. תודה קרן

milagros2000

New member
היי קרן, כייף לי לשמוע ולדעת שזה מה שאת מרגיש

היי קרן, כייף לי לשמוע ולדעת שזה מה שאת מרגישה. זה חשוב לי מאוד לשמוע את דעתך ואת התגובות של מי שקורא ואוהב את יומן המסע שלי. תודה רבה מכל הלב שאת אוהבת לקרוא את יומן המסע שלי. זה באמת היה כייף חיים וחלום שהתגשם. 1.היתי בארגנטינה כמעט שלושה חודשים. אם את שואלת כמה זמן צריך בשביל לפגוש את כולם, זאת שאלה קשה מפני שלי היה המון, אבל המון מזל ועזרה. 2.יכולתי לעשות את המסע שוב, אבל הסיבה שלא חזרתי לארגנטינה עד היום, היא מהפחד שלי להתאכזב. במשך השנים אני בטוח שאנשים גדלו ושדברים השתנו והפחד הכי גדול הוא שהדברים לעולם לא יהיו שוב כפי שהם היו, ושהסיכוי שלי להצליח לעשות שוב את אותו מסע באותה רמה מאוד גבוהה כבר לא קיים. בגלל זה אני מעדיף שזה יהיה כרגע מסע של פעם בחיים. לגבי מי שעוד לא עשה את המסע החיים עוד לפניו, ואני בטוח שהוא יעשה את המסע כפי שהוא רואה לנכון את החלום שלו. בשביל מי שלא ביצע את המסע, הפעם הראשונה שהוא יבצע את המסע היא תהיה הפעם שתגדיל לו את החלום ואת ההצלחה שלו ורק לאחר מכן הוא יוכל להחליט אם הוא הגשים את החלום או שיש לו עוד מה לשפר. אוהב המון אופיר

Ortal D

New member
היומן מסע שלך תמיד היה ההשראה שלי לטיול....

אני ממש בונה על נסיעה לארגנטינה בקרוב, משהו כמו בחודשיים שלושה הקרובים. אני קוראת את הפרקים שלך וממש מקווה לעבור את אותן החוויות כמוך. אני רוצה לנסוע לארגנטינה כי זה היה מעין חלום ילדות שלי שאני ממש מרגישה שאני חייבת להגשים, אני חוסכת כבר כמה שנים כסף במיוחד לטיול הזה, והאמת שאני די מקווה לפגוש איזה שחקן או שניים לפחות מהחבר'ה האלו שגדלתי עליהם כ"כ הרבה זמן. אני לא מצפה לזה, אני יודעת שזה די חסר סיכוי, אבל במידה וזה יקרה זה בטח מה שיעשה לי את הטיול למושלם באמת.... אם יש לך טיפים, עיצות, הצעות - כל דבר שחשוב שאני אדע לפני הנסיעה, אני אשמח לקבל.. דבר איתי :)

sthead

New member
ארגנטינה ../images/Emo99.gif

אני רק חושבת על הטיול החלומי שלי בדרום אמריקה ומתחילה לדמוע
איך יילך שלך? כמה זמן?

Ortal D

New member
עדיין כלום לא סגור

אבל זה לא הולך להיות ארוך במיוחד... חודש גג. לא מסוגלת להתנתק מהמשפחה והחברים (והחתול שלי!) ליותר זמן מזה. היעד העיקרי זה ארגנטינה, כל המסביב שבד"כ כולם הולכים על הדרך (ברזיל, פרו, צ'ילה וכו') לא כ" מעניינים אותי. בקיצור אני עדיין בודקת ומנסה לגבש איזה משהו, ברגע שיהיה, אתם תדעו :)

sthead

New member
תהני!

זה בלתי יאומן שהחלום שלך כ"כ קרוב להשגה. פרו, צ'ילה, בוליביה וארגנטינה עם הטרקים והאטרקציות זה החלום שלי, אבל יקר רצח. לכי להופעה של פירו! אם זה מעניין אותך אני אכתוב לך מידע (מקום, תאריך, מחיר וכו') על אלו שיהיו כשאת תהיי שם.

GIRL171

New member
ארגנטינהההההההההה

אעעעעעעעעעעעעע ארחנטינה
מקווה שאם תסעי תפגשי אותם באמת ותעברי חוויה שהיא התגשמות חלום.

milagros2000

New member
כולכם בעד הגשמת החלום !!!

למה אתם מחכים? אורטלוש כל שאלה שיש לך את מוזמנת לכתוב אני כאן.

GIRL171

New member
זה מסובך

יש טיסות הלוך ושוב שהן יקרות מאוד טיסה ארוכה. לינה במקום,לפגוש את השחקנים זה ממש לא בטוח למרות שכולם גרים בבואנוס אייריס אבל היא ענקית מאוד זה לא פשוט אם לא מקבלים עזרה. אוכל למשל אני אוכלת כשר-אז צריך לחפש מסעדות כשרות. צריך לעשות קורס בספרדית בשביל לדבר איתם.אלא אם כן כבר יודעים ואם כבר נמצאים בארגנטינה רצוי גם ללכת למפלי איגואסו ולארץ האש שנמצאת בדרום.

למעלה