פרק ב'. צפצוף מחריש אזניים נשמע

פרק ב'. צפצוף מחריש אזניים נשמע

לנוסעי החללית. לאחריו השתרר שקט וזעזוע אדיר התרחש על האנטרפריז.ההפתעה היתה מוחלטת, לחללית התחברה חללית אחות. המעברים נפתחו, ולחללית האם נכנס.............

dani 123

New member
נכנסו יד ביד

נייסי ואיטף הם החלו לחלק הנחיות לאנשי החללית ....

פירחחית

New member
חחחחחחחחחחחח דני../images/Emo6.gif

הרגת אותי... במהירות שהחללית הזו טסה אים אפשרות להתחבר אליה אולי כשתעגון על אחד מהכוכבים............ בכל מקרה אין עצירה בדרך,,,,,,,, תישאל איך לי לדעת?

שיתוק אחז את אנשי הצוות

התדהמה ניכרה על פניהם. נייסי עם איטף???????????? סומק עז הציף את פני הנשים ואילו הגברים החלו לגרד את פדחתם באי נוחות....

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

פורפורית התגלגלה מצחוק ונפלה על השטיח של האנטרפרייז, פלג שסיפרה לה בדיחה בקושי הצליחה להרים אותה...........

kessem

New member
אני הדייל../images/Emo68.gifת,אז סגרתי ת'דלת

וגם ת'אור
...אלוהים ישמור
לילה טוב

tsiporganeden

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif:-

העברת אנשים מתבצעת

עיי" פרוקם לחלקיקים קטנטנים לא בטוח שהמכשיר פועל כראוי, נשעה בקשה מחללית לעזרה ולאישור כניסת זרים לחללית, אך הקפטן הקשוח לא הסכים, לדעתו וירוסים יחדרו לצנרת וישבשו אותה..........

vikiberko

New member
ואני חזרתי מים המלח מצאתי שם

את המכונית של קונן המלעון שהיה עסוק בחללית......לקחתי את כל החזיות כולל החזירה האדומה שלי בזריזות התחברתי לחללית האם כאשר שובל של חזיות מתנופפות להם ברוח........

החזירה האדומה,שמה של חללית הבת

ויקטוריה,,,,,את כבר בחללית ....... יאללה לילה טוב
מעבירה את ההגה ל........

vikiberko

New member
כן קפטן המחליפה הגיעה

עכשיו את יכולה ללכת לישון בשקט ובשלווה....החזירה האדומה בידי אני אנווט אני אחליט לאן מועדות פני החללית ....ועכשיו שכולכם יושנים אני יכולה לשנות מסלול ולקפוץ למועדוני לילה ולבסיס החשפנים של האנטרפרייז...

למעלה