פרק ב'. צפצוף מחריש אזניים נשמע

סליחה מה ישן כאן?????

מה כבר פתחת פורום לילה והשכבת את כולם לישון??? וחוץ מי זה איך היה לך שם במקום הנמוך ביותר בעולם???

vikiberko

New member
היי יהודית הלילה הפורום מוקדם

מן הרגיל כי אני עייפה אך מרוצה עד מאוד....היתי בסו"פ שבוע מהמהם...בתחילה חשבתי שיהיה מזג אויר גרוע אבל לשימחתי החזאים פישלו...והשמש ניצחה ...המלון היה מהמם חדש ספא משגע ..שכלל גקוזי חממם טורקי...בריכת מלח...גפרית וברכות חמות וקרות...סאונה ...בכלל עיצוב מהמם ....לנוח ולשכוח מהכל בתוך הנמוך..... זה המלון

ויקי שמחה שנהנתם שם

המלון נראה יפה מאד מבחוץ. שיהיה לך המשך נעים אני פורשת לי למיטה מוקדם הלילה אז שיהיה אחלה של שבוע ובכלל אחלה של חיים ולבסוף גם אמסור את
לאהובי מקווה שסולחת לי שעושה זאת בהודעה שלך.

קונן היה עסוק עם לודמילה

שנראתה כמו חללית שמנה......... החזירה האדומה שלך.........חחחחחחחחחח............

maxima

New member
חמשושים יקרים.........../images/Emo13.gif

נראה לי שמצבכם ........... לא מי יודע מה כבר הערב השני שאתם מחללים ומרחפים בין הכוכבים מה יהיה לא ישאר לי כאן אפ'חד.......
האם אתם רוצים להצטרף לאיש מכוכב אחר??

vikiberko

New member
גברת מקסימה המצב הוא כזה

כמו שהבנתי ...בפרק שני כל המרחפים בין הכוכבים והכוכביות ינחתו ...ויחזרו למקומם הטבעי כאן והכל כדי שלא תשארי לבד ושלא תפחדי לעולם

חן (*_*)

New member
אל דאגה מקסימה-נישארתי איתך ב../images/Emo82.gif

גם אני לא על אף אחת מהחלליות..... מה שבטוח בטוח, טוב לי לחוש את הקרקע מתחת לרגלי

מכיוון שבחלק א' יצאתי פושעת

אני מזהירה את כולם מראש שיש לי כוונות רעות לגבי המשך שיוט החללית בחלל מכיוון שכולם יתפסו מחלת חללולין והתרופה רק אצלי!

דניאלה1311

Active member
מנהל
סליחה גיברת, האמפולות אצלי כוונות רעות או זידוניות? יש לנו כמה הצעות לתעל את כוונותיך תשבי פה ונכין לך את האג'נדה.

vikiberko

New member
ככה זה תמיד עם טרמפיסטיות.....

עושות פוזות מענטזות מצליפות מאיימות בסוף אומרות שהם עלו עם כוונות טובות ופתאום..... (אותו הסיפור ) חטפו אותם אנסו אותם הגיעו למקום אחר בכלל ...עכשיו גם הטרמפיסטית המאיימת איוונה מראה את פרצופה האמיתי........חלק ב הטרמפיסטית שלנו מתאהבת בשומר הראש קונן מאבדת את השפיות והתרופה חוזרת לידיה הנאמות של המחללת הראשית שרונה וגומר.........הטרמפיסטית משייטת בחלל עד עצם היום הזה מי יהיה הקורבן הבא שלה.......

אהה. אבל בטרמפים אני מומחית, אז

עליתי על חללית מקבילה ביקום מקביל וארגנתי הפיכה צבאית נגד שרונה, דניאלה וכל הצבועות האלה (מה, הבלונד אמיתי??)

vikiberko

New member
../images/Emo68.gif על בלונדיניות לא מאיימים

בחיילים אלה מההפיכה הם נמסים כמו צוקולד...האירגון הלך פארש......בלונדיניות לעמדות היכונות (חזיות עם נצנצים העמידות)

למעלה