פרק אחרון לעונה 322

• פותח הנושא Wox
  • פורסם בתאריך

dana22222222

New member
סוג של ספויילר

אתן לא יכולות לדעת אם הוא לא ימות....... אולי הם רוצים להפתיע אותנו ולהרוג אותו?!?! תשימו לב שבפרקים האחרונים הוא כיאלו נפרד מאיתנו... זאת אומרת כמו זהיה בפרק 17 שהוא מר להיילי אם אני ימות ובלה בלה בלה אתן לא יכולות לדעת זה שהוא דמות חשובה זה לא אומר כלום גם באו סי מרידה שהיא דמות מרכזית מאוד אפילו עומדת למות בסוף העונה...... אבל גם אני כמוכם לא רוצה שהוא ימות..............

ענבררר

New member
אבל בהאו.סי(../images/Emo58.gifלהאו.סי ולמגרש)

השחקנית רצתה לעזוב. זה שונה.. לא נראה לי שג'יימס רוצה לעזוב.. אני יהיה ממש מופתעת אם הוא באמת ימות.

../images/Emo58.gif ל- THE O.C

היא מתה בעלל שהוולצ'אק התנגש ברכב שבה היא וראיין היו...הרכב התהפך... נשרף...ראיין הוציא אותה והיא מתה בידיים שלו...

sweet fairy

New member
אז...

הם הרגו את הדמות שלה כי השחקנית לא רצתה להמשיך או שהמפיקים כבר לא רצו אותה??

ענבררר

New member
המפיקים אמרו שהם מיצו את הדמות אבל

כולם יודעים שמישה רצתה לעזוב.. והיו שמועות שהיא מתנהגת כמו פרימדונה.. היא פשוט ניסתה למצוא דרך לצאת מהחוזה שלה.

ענבאך

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo58.gif

הייתי ממש עצובה. יאא, אני לא מאמינה שלא חשבתי לראות את כל הפרקים עד עכשיו, גם ראיתי פרקים שהפסדתי, כמו הפרק שברוק שוכבת עם כריס אז בתחילת הפרק יש קטע כזה שלוק חולם שהוא מתעורר עם כריס במיטה וכו' וכו'. איזה חמודה היילי שהיא הציעה לנייתן בהתלהבות כזאת שהם לא ישכבו עד החתונה
אוי, הפרק האחרון ממש עצוב. בקשר לדם (הוא לא אדום מדי?), אני חושבת שזה יכול להיות רק דברה, לא? כי מבין כל האנשים שיכולים לעשות את זה- קרן, לוק, ובעצם כולם חוץ מדברה ראינו מה הם עושים פחות או יותר באותו זמן והם לא עזבו את החתונה, אז זה לא יכול להיות הם לדעתי. בכיתי כשהוא בא לקבר שלו אחרי שהוא מגלה שזה לא היה קית, זה כל כך עצוב. אוף.

ענבאך

New member
../images/Emo58.gif

בסוף הפרק דן חוזר הביתה ועל הקיר מרוח בענק "רוצח" במה שנראה כמו דם.

../images/Emo58.gif

פאקקקקקקקקק ביאס אותי לגמרי הפרק הזה!! למה כולם חייבים למות בסידרה הזאת מה נסגר??? ואני ממש מקווה בשבילם שהם לא הרגו את ניית'ן!!

למעלה