פרקים 23+22- מלכת הנשף!- פרק מחצית

YossihNew

Well-known member
|חיזר| |כתר|

נשף חנוכה מגיע, והשאלה היא האם יפתח יעשה את המוב על אלה לי והאם דניאל שהודח... אופס, טעות בסדרה.

אז מה יקרה בנשף? (בתקווה ששום אקסית לא תגיע מלאנדן!)

איך תלך הנקמה של שלי?

האם ליאור תמצא את הקול שלה?

האם מילי תבין שמישהי מתחזה לה?

והכי חשוב- האם האיתותים יחשפו את סקיי?

פרק אחרון לפני הפסקה של שבוע...

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
אלסקה הרחוקה... נראה לי שמילי בדרך לחזור. הנה הבעל של ליאת הר לב! ואוחיון. אני מרחם על מילי. ראובן ונירה פישמן די מוזרים... אוי. מילי עם גישה חיצונית זה לא טוב.

צודקת איריס. או מיי גוד, המורה לספורט חוזר היום! אני מניח שנגלה היום מה קרה לאלי... יותם הרוצח?

אני רק שמתי לב שבשני הפרקים האחרונים לא היה יוני, והסדרה די השתפרה בגלל זה.

זאת שלי.

זה די ג'יי כלבבי. די ג'יי קרוב לסטטיקקקקקקקקקקק! וברור שהוא אמר אביגיל.

והנה יוני חזר. לצערי. ליאור, את הורסת אותי. מאוד. הורס אותי כל ההתנהגות של ליאור. זה פשוט לא פייר.

י"ב 2 זאת כיתה של דפ"רים. ועכשיו יכריזו "ליאור, י"א1 לבד"?

זאת בטח הסודה של מקס. מקס, אל תאשים סתם. זאת סודה. ברוש! את הבעיות שלך עם שלי תשמרו לעצמכם ואל תפרסמו הודעות התנצלות באינסטגרם! אריק עם רעיון.

אני בחורצ'יק רע! דההההההההההההה! מקווה שאין שום סירופ נגד שיעול. ובטח גם תהיה מלחמת אוכל. להתמקד יותר בדי ג'יי הנפלא. הנה מילי. אפילו המורה הנהדר לא הכיר את אריק. והוא מורה נהדר.

מה הוא מחפש?

כן, זה נחמד כזה. יש לי מלא תמונות כאלה. גם עם הדי ג'יי הנחמד.

שפכה דיו... כן, גם זה היה. ליאור, בחייך. קצת יותר קול.

יאיר חזן קרוב של עומר חזן? ברוש זוכר הרבה כיאה לחייל מודיעין. חברה טובה שלי? או חברה טובה... שלי?

ההורים של מילי הזויים. אני ידעתי מההתחלה שראובן לא כזה בסדר. הבחור חי עם ליאת הר לב, למען השם! זה כמו אורן יעקובי שחי עם טלי! רגע... עכשיו יהיה ה... אמרתי לכם. אבל מה מילי תבין מזה ומה יקרה בגלל זה...

מה הוא מצא...?

כן! הריקוד המפחיד מאוד! האמת שזה מזכיר לי את המסיבה של שכונה... "כל אחד שומר על הכוס שלו"? אגב, אפילו שם משפחה אין לליאור. שלי שטיבל, מילי פישמן, וליאור... מה? איזה שיר מטומטם זה... כאילו גיורא כתב שיר מגוחך בכוונה. אני נשבע שמחזרו את הקול המופתע. תתביישו. איי! בר! זאת לא הסדרה ליפול בה דרך שולחנות! רגע... גיורא מעתיק ממני. לי יש בר שנופלת דרך שולחנות! כולם מעתיקים ממני! תקראו הזירה!

אוי לא. אגב, התאריך 22/12.

זה תמיד קורה בנשפים. הגיע לה. מוזר לי לשמוע את אריק קורא לה מילי.

עכשיו תהיה בעיה.

אוקו עשה את הטריק של אריק, תכל'ס. זה רה-רה. חגי הוא החייזר.

אבל למה לא מתמקדים בדי ג'יי?! זה הדי ג'יי הכי טוב מאז דדי!

כן, זאת שלי. וזאת ליאור. הן מוציאות כאלה דברים. גם למילי מגיע. מה יהיה כשאת תעזבי?

החים של מילי הרוסים ממילא. סתום כבר, הבעל של ליאת! סתום!

יאללה, השר עובר לפרויקט חדש. יותם בטח הפך לממונה חדש מטעם המועצה.

כשפינטו כועס הוא נשמע כמו ויטלי. ברור שהשר, תמיד השר.

מה הוא מחפש? איך סקיי אמורה להיראות? אה, הוא ראה אותה כמילי. לעזאזל, שלי.

למה יוני רוקד כמו...

אתה לא מבין שהוא לא יכול שעוד פרויקט סודי שלו ידלוף? זה יחסל לו את הקריירה שוב פעם! אתה עם חוצנים גמרת, לא עם פרויקטים סודיים. ככה השר. תמיד נוטש פרויקטים. מקים ובורח. ועוד חזר לתפקיד שלו. חייזרים זה באחריות המועצה?

היא נראית כמו הקיץ של אביה.

איריס, השר הוא כזה, מה נעשה? שמענו אגדות. יא מנצל אנרגיות למדא שכמוך. במדינה הזאת כל שעה היא שעת חירום, דרך אגב. הוא עצר פעם תינוקות, בחייכם.

סודה...

חמודים. למרות שאני מעדיף אותם קצת אחרת. איך אמרה סבתא של ליאור? רומיאו ויוליה לא מקשיבים לביצ'יות אף פעם. אגב, הייתי מעדיף שהייתה סיבה שליאור מקשיבה לשלי. ושוב ברוש לבדו מול אש וסודה.

אבל הסודה...

מאוד משונים. אז אין לכם תכניות טלוויזיה בתכל'ס. אגב, עדיין לא קיבלנו את רכיבת האופניים של אריק וסקיי. מסתכלים לתוך העבר. גם האי הסתכלו. רגע, אז הכוכבים טיימרים?

אוקו... לא.

ליאור, את הקיץ של אביה. וזה ממש מוזר. סופסוף, ליאור. סופסוף.

למה היא מלכת הנשף? מי בחר בה? בכל אופן, תכף זה יתפרץ...

זהו סיפורם של שניים בבגדים מוכתמים, מסתבר. שלי, יוני זה לא ליאור. יש לו עמוד שדרה. מסתבר... אוי. לא טוב. אבל זה לא הפעם הראשונה שמישהי בשם שטיבל לקחה פרס. גם איריס שטיבל לקחה! אה, אין איזו מתיחה על שלי? בר ענקית, היא קורעת אותי בנאום. ובשיר הזה... ובהבעות הפנים.

לא טוב... לא טוב. אמרתי לכם שזה ישתבש... אמרתי לכם שזה ממש ישתבש... בעצם- מסתבר שהגיעה אקסית, אבל מאלסקה, והיא דומה לדמות שהייתה בנשף.

אוי שיט.​

נערך לאחרונה ב:

שיר m

Well-known member
סליחה אבל בועז קונפורטי שחקן מכובד בפני עצמו!

YossihNew

Well-known member
אוחיון, אוחיון, אני יודע...

וגם אורן יעקבי כותב מכובד בפני עצמו ועדיין אשתו היא אשתו וכבודה במקומה מונח...

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק נפלא , רק שאין מתח מספק ..
יוני עלה על סקיי , שהיא לא מילי ... ,הלוואי שיקרה משהו שמילי תחזור

שיר m

Well-known member
וואי וואי וואי... אז כמה זמן יש לנו לחכות?

מקס היה כל כך קרוב עם הסודה... זה עוד יקרה.

ליאור ממש סינדרלה. חמודים היא וברוש.

כולם צריכים ללמוד מאיריס קצת ערכים.

מה שאני הכי אוהבת בסדרה הזאת, שהיא ההסבר המדוייק ל"אל תסתכל בקנקן" |טמבל|

נערך לאחרונה ב:

igloo2

New member
נשף החנוכה בחממה 3 היה יותר מגניב... דריה אשכרה נעלה את נטלי בשירותים כדי שהיא לא תספיק לנשק את יפתח בחצות
אבל הצניחה הנפלאה של שלי על שולחן הקינוחים בהחלט מתחרה בזה :ROFLMAO:
ליאור סתומה,היא קלטה ששלי דחפה אותה ואז מיד שכחה מזה

קצת מבאס אותי שברוש דלוק על ליאור (כלומר סטרייט),מצד שני זה לעשות עוול לשחקן שאם הוא הומו הוא יכול לשחק רק דמויות גאות
בגלל שגיורא ונועה כבר הביאו למסך את רחלי ודורי,אפשר להבין שזה לא נובע מאיזה רצון "לא לחשוף ילדים/נערים לזה"
מי יודע? גם רחלי גילתה את עצמה בעונה 3 |גאווה|

המורה הזו ממש מביכה. מתחננת למילי לחזור לעוצמות ולרקוד, וכשהיא דוחפת את שלי וכמעט שוברת לה את עמוד השדרה היא מיד "מוכנה לסלוח" בשמה. באמת קצת דיסטנס,איפה הימים של סתוית? ואיך מילי עדיין מלכת הנשף, לא אמורה להיות הצבעה? נשמע שהיא מלכת הנשף בטאבו כמו שביבי ראש ממשלה, או כמו שיאיר נועם שר לענייני הכל... :unsure:

לא נראה לי שיוני באמת יעלה על מילי,בטח היא תגיד לו שמישהו מתח אותו או משהו. אני מניח שהאמת תתגלה באיזור פרק 35

למעלה