פרקים חדשים וסיכום שנה בתוכנית "בא ברגאיי"

ASAF BABA G

New member
פרקים חדשים וסיכום שנה בתוכנית "בא ברגאיי"

השנה 2009 נגמרת וכך גם התוכנית "בא ברגאיי" תוכנית הרגאיי של רדיו קול הנגב 106.4 FM מסכמת שנה במוזיקת הרגאיי, עד עכשיו בפרקים האחרונים ניתן לשמוע את להקת השנה וזמר השנה שעשו לי את זה השנה במוזיקה בפרקים הבאים יהיו גם זמרות, אלבום השנה סיכום שנה ישראלי ו20 הגדולים שהזיזו לי את הישבן השנה... ניתן להאזין לתוכניות "בא ברגאיי" באתר הIcast הישראלי: http://www.icast.co.il/default.aspx?p=Podcast&id=331186 וכל יום שני בין השעות 20:00 ל21:00 "בא ברגאיי" משודרת ברדיו קול הנגב106.4 FM או דרך האתר שלנו - http://kolhanegev.sapir.ac.il/ BLESS YOU ALL אסף "BABA G" נחמיאס

כבוד אסף, look ya nuh

הקשבתי לתוכנית בפודקאסט. התוכנית לכשעצמה טובה, ואני בטוח שאנשים מאוד נהנו להאזין ברכב לשעה שרובה ברנינג ספיר. השאלה היא מה גרם לך להכריז עליו כאומן השנה שלך? נכון, הוא זכה בגראמי, אך על אלבום שהוא הוציא בשנת 2008 (אלבום מעולה אגב, שסוקר גם כאן בפורום). מה מלבד זאת עשה ברנינג ספיר השנה שמצדיק להכריז עליו בהגדרה בומבסטית שכזו? קרו המון דברים ברגאיי השנה, אני חושב שבתור מנחה של אחת מתוכניות הרגאיי היחידות בישראל, מן הראוי לערוך מחקר קצת יותר מעמיק לטובת המאזינים, שרובם ככל הנראה אינם מעורים בנושא. זו כמובן רק דעתי בנושא, seen? כבוד בכל מקרה על הנחיית התוכנית, תמשיך!

ASAF BABA G

New member
תודה רבה + הסברים והבהרות

כנראה לא הבנת נכון את מה ששמעת, התוכנית שלי בדרך כלל מחולקת לכמה חלקים: חלק אחד - הוא כבוד לאחד האומנים הגדולים שהיו ברגאיי (להקות, זמרים, זמרות) ובאותה התוכנית זה היה ברנינג ספייר - שאלבומו האחרון יצא ב2008 אך זכה ברגאמי בשנת 2009, החלק השני באותה התוכנית כחלק מתוכניות סיכום השנש שלי היה מוקדש לזמר השנה שלי - וזה היה uwe banton מגרמניה שהוציא השנה את האלבום חמישי שנקרא "Rightful Place " ואותו בחרתי לזמר השנה שלי, והחלק השלישי היו כול מיני ארועים שהיו באותו שבוע, תאמין לי שאני עושה תחקיר מעמיק על התוכנית שלי כול פעם 5-6 שעות... יכול להיות שלא הייתי ברור בדיבור שלי ואם תקרא מה כתבתי על התוכנית בicast - ואני מצטט משם "והיום בתוכנית נתחיל עם מחווה שאחד הזמרים הגדולים כיום - Burning Spear מי שזכה ב2 פרסי גראמי במוזיקה, נמשיך עם הסיכום השנתי שלי והפעם עם זמר השנה שלי – שהוא הזמר Uwe Banton שמגיע היישר מגרמניה", אבל לא נורא, בכל מקרה תודה על המחמאות ותמיד אני אשמח לעזרה כי גם אני לומד כל שבוע דברים חדשים.. BLESS YOU

למעלה