פרץ לאוהדי מכבי: "רוצה לפתוח דף חדש"

עומר פרץ, שעבר מהפועל ת"א ליריבה העירונית, כתב מכתב לאוהדים בו הוא מבקש מהם לסלוח לו על הדברים שאמר כששיחק באדום. אלי כהן ביקש מהזרים הקרואטים להישאר עוד מספר ימים למשחק אימון

"אני באמת מקווה שנפתח דף חדש. אני לא מצפה שישר תסלחו לי או בכלל, אבל אני מקווה שתהיה עונה טובה לקבוצה. מגיע לנו להגיע להישגים יותר גבוהים ותצוגות כדורגל יותר טובות". במילים אלו פנה היום (חמישי) עומר פרץ לאוהדי מכבי ת"א, אליה הצטרף השבוע.
פרץ שיחק בהפועל ת"א בעונה האחרונה ובראיון שנתן בתחילת העונה לאחד העיתונים צוטט כאומר: "מכביסטים הם אנשים שחצנים ומתנשאים". אחרי שחתם במכבי ת"א ביקש פרץ ליישר את ההדורים מול האוהדים הצהובים, להם הוא מקווה להעניק עונה מוצלחת.
בין היתר כתב פרץ: "דבר ראשון שתדעו שאני מכביסט מלידה, אבא שלי ויקי היה מגדולי השחקנים של מכבי ואני חונכתי וגדלתי על המועדון הגדול הזה. למי שלא יודע גדלתי במכבי תל אביב שיחקתי שם מגיל 7 עד גיל 13 ומשם עברתי להפועל תל אביב, בגלל סכסוך בין הנהלת הקבוצה לאבא, הנהלת מכבי תל אביב (מחלקת הנוער) לא רצתה שאשאר בקבוצה וסיימתי את דרכי בה".
פרץ טוען כי התשובה שנתן לכתב הוצאה מהקשרה: "אני עניתי לו על שאלה שלו בנוגע לאוהדי מכבי, שאנשים חושבים שהם אנשים שחצנים ומתנשאים וזה לא נכון. זה היה הציטוט שלי בנושא הזה ושראיתי את הידיעה למחרת נדהמתי כמה עיתונאים יכולים להיות אכזריים כמו שרובכם יודעים".
"http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/4/16044.jpg
"הטעות הגדולה שלי הייתה, ואני רוצה להתנצל עליה, שעשיתי את הסמל של הפועל תל אביב. אני יודע שזאת אחת הסיבות העיקריות שאתם כועסים עלי אבל אתם צריכים להבין שעושים טעויות ואני מתנצל. לא הייתי צריך לעשות ככה, במיוחד אחד שהוא מכביסט ושכל משפחתו אוהדת מכבי. אני מקווה באמת שנפתח דף חדש".
אלי כהן, מאמן הקבוצה, ביקש משני הזרים הקרואטים הנבחנים, השוער קאלה טברטקו והחלוץ גרונוסלב לוברנק, להישאר בישראל עד יום ראשון, אז יוכל לראות אותם במשחק אימון מול הפועל ירושלים. טברטקו כבר הבטיח לקבוצתו הקרואטית כי ישוב עד סוף השבוע ובמכבי מקווים שהשניים יסכימו להישאר יום נוסף.

לכתבות נוספות >

למעלה