פרפקציוניזם

rl1992

New member
בעקרון, לשאוף גבוה זה טוב

אבל לדעתי, ברגע שלוקחים את זה יותר מדי קשה וקורעים את התחת כל יום כדי לקבל 100 במקום 95, זה קצת מוגזם. בבגרות באנגלית בשאלון E קיבלתי 99 אבל בגלל המורה שלי (הזבל, ברוך שפטרנו=]) קיבלתי בסופי 96, שזה מבאס כי זה באמת השאלון הכי קל אבל אין לי ממש מה לעשות עם זה, אני מניחה שאם הייתה לי אפשרות לעשות עוד פעם מגן הייתי עושה. אני חושבת שאם זה באמת מציק לך, תגשי עוד פעם - זה אנגלית ואין לך מה ללמוד, את פשוט מגיעה, עושה והולכת ואם קיבלת יותר גבוה - יופי, אם לא, זה לא משפיע לך על הציון. במקרים כמו מתמטיקה, פיסיקה וכד' שיש לך המון ללמוד לקראת מבחן, אם זה 95+ או אפילו 90+, אני לא חושבת שכדאי לגשת עוד פעם. זה מוסיף לחץ ועצבים וזה לא שווה את זה. Just Another Name, זה בעייתי להגיד את זה ש20 נק' (ז"א בסביבות ה-80) זה לא נורא, קודם כל כי זה תלוי בבן אדם עצמו ובמקצוע. למשל, אם אני מקבלת בסביבות ה-80 בכימיה או ביולוגיה אני ממש מתבאסת כי זה מקצועות שאני אוהבת וטובה בהם, אבל אם זה בהיסטוריה אני מאושרת - ז"א, אם בכימיה הייתי מקבלת 80, לא הייתי חושבת על זה אפילו וניגשת עוד פעם למועד ב', אבל בהיסטוריה אני אפילו לא אחשוב על זה כי אני יודעת שזה קשה לי להגיע אפילו ל80. ובנוגע לשיפור והשלמת בגרויות אחרי צבא - חוץ מהעלות הגבוהה כמובן, רוב האנשים שעכשיו לא יושבים ומשקיעים, אפילו קצת, כנראה גם לא יעשו את זה בעתיד. בנוסף לזה, אחרי צבא יש דאגות אחרות כמו פסיכומטרי, אוניברסיטה וכמובן טיול שאחרי צבא(
).. מה שניסיתי לומר בחפירה הזו זה שלמרות שזו קצת קטנוניות, לדעתי כדאי לגשת למועד ב' במקצוע שאתה טוב בו ויודע שאתה יכול לשפר, גם אם זה ציון בין 90-100, ושיפור אחרי צבא זה לא תמיד ריאלי ואפשרי. אבל אם זה מקצוע שאתה פחות טוב בו וללמוד לבחינה יגזול הרבה זמן, לדעתי כדאי לוותר על ה-10-5 נק' כי זה מוסיף הרבה לחץ... אני אסיים בזאת ואאחל לכולכם בהצלחה בכל הבגרויות
, תלמדו טוב ותישנו טוב לפני הבחינות (מה שאני לא ממש עושה
)

../images/Emo45.gif

פשוט מסכימה איתך. וכן,בהצלחה גם לך
,ו-תישני!
[כמוני
]-לילה לפני בחינה החומר כבר בקושי נקלט ומתעכל בראש,אז חבל
אה,וד"א,יותר נעים [לדעתי האישית
],לקרוא לאדם בשמו ולא בכינויו- אז,רק שתדעי,Just Another Name=עדן .

rl1992

New member
תודה גם לך../images/Emo13.gif

ואני מסכימה איתך לחלוטין, פשוט לא ידעתי שקוראים לה עדן

יודעים איך קוראים לי!../images/Emo12.gif../images/Emo97.gif

חשבתי שאני אנונימי. (כן כמה פנו אליי בלשון זכר >:)

בטח שיודעים../images/Emo8.gif../images/Emo24.gif

אני ממש משתדלת לדעת את השמות של כוולם פה.הכי כיף ככה.
[בלשון זכר
זה כבר באמת מוזר...
]

למעלה