פרפקט ליין - מישהו רכש, התאכזב, בדק ?

פרפקט ליין - מישהו רכש, התאכזב, בדק ?

אנחנו בדיוק בשלב הקרמיקה והסניטריה וראיתי פרסום שלהם בעיתון עם מחירים ממש טובים גם לדלתות פנים ומטבחים. חשבתי שאם באים אליהם עם עסקה גדולה שכוללת הכל בטח אפשר לקבל מחיר ממש אטרקטיבי השאלה היא איך השירות והאיכות שלהם ? אנחנו מחפשים לחסוך ולכן ברור לנו שלא נקנה קרמיקה תוצרת איטליה אלא תוצרת תורכיה או סין (כרגע ראינו בנגב) ושנקנה דלתות פשוטות.

החברה הכי טובה שלי

עובדת כבר שנים בפרפקט ליין, וניהלה עד לא מזמן את אחד מאולמות התצוגה, כרגע היא בתפקיד אחר שם. אני לא קניתי שם את הריצוף רק משום שלא היה להם את מה שחיפשתי מבחינת הצבעים. המטבחים שלהם מאוד יפים, יש להם כמה דרגות איכות במטבחים, יתכן שארכוש שם מטבח אחד מהשניים שאני צריכה. (המטבחים הם כמו בשיטה של הום סנטר ושל איקאה - סטנדרטיים ולכן לא מתאימים לי למטבח השני). אם את רוצה לפנות אליה ישירות - אשלח לך במסר פרטים. את הריצוף ואביזרים נוספים רכשנו בעמודי שלמה, קיבלנו שרות מ-ע-ו-ל-ה שלא לדבר על מחיר מדהים. ריצוף ארבעה גדלים איטלקי שעלה בסופר קרמיק 250 ש"ח רכשתי שם בפחות מ 100 ש"ח למ"ר. בעניין השרות המעולה, כיור ואמבטיה שרכשתי והתחרתטי אחרי יותר מחודש, הוחלף לי בלי למצמץ.

למעלה