פרעושים על בני אדם

פרעושים על בני אדם

צריך עזרה אין לי כלב או חתול אבל כנראה שבגינת הבניין הייתה המלטה של חתולים רבים והאיזור נגוע בפרעושים קטנים שמה לעשות נטפלים רק אלי (לאף אחד אחר לא , אפילו לא לאשתי ) הם עוקצים וזה מטרד לא פשוט. שאלתי מה עושים? אני הרי לא יקנה קולר נגד פרעושים של כלב וישים על עצמי וגם לרסס קשה כי מדובר על שטח ענק הם מופיעים בכל החצר. מה עושים???????????

toomuchdogs

New member
שמעתי מהווטרינר על חבר'ה שנסעו

לאפריקה וכהגנה ממלריה הם טיפטפו על עצמם פרונטליין, הייתי בודקת שוב לפני השימוש.... לדעתי תהיה חייב לרסס את השטח למרות גודלו ובנוסף פשוט למצוא איפה השלייה של אותם גורי חתולים שנולדו...

מה זה פרונטליין

איפה קונים כזה חומר האם הוא מסוכן כמו חומרי הריסוס ששמים

toomuchdogs

New member
פרונטליין הוא חומר נגד פרעושים

ששמים על כלבים אם הוא היה מסוכן במגע עם בניאדם אז לא היו מאשרים אותו לטיפול בחיות מחמד, אנחנו כל הזמן נוגעים בכלבים.... הסיפור הזה אמיתי על אנשים שנסעו לאפריקה, עדיף להם פרונטליין ממלריה - כך הם חשבו.... אני במקומך הייתי מתייעצת לפני שהייתי עושה דבר כזה, הוא חומר כזה דביק קצת...ומאוד מסריח. אולי לאנשים כאן יש רעיונות אחרים

CryForTheMoon

New member
אבל ניראלי שעל פרונטליין

ועם כל הקפסולות האלה של הטיפות נגד פישפשים וקרציות כתוב שאסור לגעת בזה עם היד, צריך לשים כפפות ולא לגעת וכאלה...

toomuchdogs

New member
כן.....מכירה את זה

גם על אקמול רשום שהוא מסוכן, על כל כימיקל חייבים להיות אזהרות ע"פ הווטרינר "הרי אם הוא היה מסוכן לאנשים לא היו נותנים אותו לחיות מחמד"

פרונטליין התרסיס

שמעתי שיש מדינות שמשתמשות בו גם נגד קינים בשיער... שווה לבדוק את זה. הוא בטוח התרסיס הכי ידידותי...ויקר

למעלה