פרס חדש למחסל את 85

aligg

New member
פרס חדש למחסל את 85

המדינה שתשלח לי תצלום של חיסול המדינה 85 אני מבטיח תגמול של 600 מליון בכסף ותגמול של 500 מליון בצבא. נא לשלוח תצלום של החיסול. יאללה לנסות את מזלכם אולי הצבא שלכם יזנק במקומות.

gilrel

New member
אני עובד על זה

חכה כמה ימים והמרגלים המשופרים שלי ידאגו לזה!!!

gilrel

New member
ניסית כבר 33 פעמים!

ונכשלתי... כשיהו לי תורות אני אנסה שוב...

aligg

New member
תשלח לי הודעה בפרטי

תשלח לי את המספר מדינה שלך אני יתן לך תגמול קטן יחסית למה שפו על הנסיון

aligg

New member
יאללה אני לא רואה

שיש פה אנשים רצניים ...כולם פה רוצים כסף אז יאללה לשלוחח מרגלים למדינה 85 תגמול כבר אמרתי שיש וגדולל

antrax1

New member
אחי אני מנסה חחחחחחח

רוצה אני ינסה חחחחחחח יאללה הלכו 50 תורים.....

antrax1

New member
רון לא הצלחתי....... ניסיתי 17 פעם

אבל הצלחתי לעשות עליו מסיבית והצלחתי תראה: מתקפת מרגלים מוצלחת !!! המרגלים שלך פגעו במדינה ****** (85 תוצאות התקיפה מרגלי אויב שהרגת: 4 מטוסי אויב שפוצצו: 171 טילים בליסטים שפוצצו: 34 לוויינים שיצאו משימוש: 2 כל הכבוד !

aligg

New member
אין עוד מנסים

כולכם הפסקתם יאללה אתם רואים את התגמול זה יכול להקפיץ אותכם זה כולה כמה תורים ואתם למעלה אולי יש לכם מזל תנסו.

HuriCaN

New member
וואלה..... נראה מה עוזר שיפור 50%

אני מצליח רק מסיביים להתנקש זה מלא תוריםםםםם

מנסים מנסים

אחיין שלי coor שלח איזה 15 התקפות מרגלים מסיביות וכמה ניסיונות התנקשות אך כל מה שיצא מזה זה השמדה של כמה כלי נשק פה ושם....

aligg

New member
בו תגזים

50 מיליארד אני יוריד בשבילך מי שתרצה 500 מליון צבא ו600 מליון במשחק מכובד ביותר למישהו בדרוג שלו למה אני אין לי גישה עליו בגלל זה. הוא מדורג נמוך פשוט הוא עשה משהו שזה לא משנה אתה רוצה תנסה את מזלך אף אחד לא הכריח אותך הסכום א משתנה הוא גבוה גם ככה

אתה טועה

אחי אתה טועה איזה דבר כזה אתה לא בדירוג שלו,מרגלים יכולים לעשות מה שהם רוצים נגד איהז דירוגים זה למה משנה עם אני 3000 והוא 30 אני יכול לישלוח אליו מרגלים! אבל 50 מיליראד זה באמת מוגזם בזה אתה צודק

aligg

New member
לא התכוונתי לזה

התכוונתי שעם הוא היה בדרוג שלי הייתי תוקף אותו(כלליות,בליסטרים וכו...) לא התכוונתי למרגלים אני יודע שזה לא משנה הדרוג אבל באתי לומר לו ש50 זה מוגזם בשביל מישהו כמוהו שהוא בכלל לא יגיב.

bigo2

New member
וואלה מנסים

אני שלחתי עליו פיצוץ מרגלים כי לדירוג שלי 593 600 מיליון זה דבר נדיר הוא ניסה להיתנקש בי פוצצתי אותו עם מסיביות עכשיו אני הולך על היתנקשות

tenen

New member
מישהו טרח להרים לווין?

ולוודא שאין לו שומרים ?

למעלה