פרסי אדום

פרסי אדום

בוקר עצוב לכולנו,ליבי אל המשפחות השכולות, מדוע לא ניתן לפרסם מודעות על מכירת חתולים? זוגתי חפצה בחתול פרסי אדום, לאחא איןספור שיטוטים ןצ'יטוטים מצאתי ורכשתי נסיכה פרסית אדומה יפיפיה העונה לשם נינוצ'קה טייגר-לילי האדומה( שלושה שמות ע"י שלושת ילדינו ) לדעתי יש לאפשר לשים מודעות בלוחות או בפורום שיהיה יום שקט ורגוע.

רוב האנשים פה בפורום

ממש לא תומכים בסחר בבעלי חיים. אנחנו כן תומכים באימוץ חתולי רחוב שזקוקים לבית נואשות. לגבי חתולים פרסיים - יש בית גידול של בחור נחמד בשם אלון ביגלר - אתם יכולים להבא לפנות אליו - יש לו פרסיים יפים.

יש לי בבית 3 חתולים

היי כאוהב בעלי חיים מושבע, יש לי ככית גם אוגרים וגם גרבילים וגם חתולים.... לא צריך להתיפיף.לא מדובר בסחר עבדים... יש לי בבית שלושה חתולים וחתולה אחת הורדמה לאחר שחיה בביתי 18 שנים (שמונה עשרה) מתוכם שניים אסופיים.אמנדה שהורדמה בשיבה טובה ואֶמִי שתבדל לחיים ארוכים.שניים נוספים נרכשו. גם בע"ח מטופחים ויפים ראויים לבית ולא רק חתולי רחוב (אגב, גם חתולים באיזור הבית שלי זוכים למזון בכמות ניכרת ממני). הייתי מצפה שתרימו קול לגבי סחר בבני אדם בארץ ,עוד לא שמעתי את אתי אלטמן מפגינה או מוחה כנגד הסחר המחפיר בנשים המתרחש בארץ....

למה אתה מערבב עם סחר בני אדם?

כאן זה פורום חתולים ולא פורום זכויות חברתיות וכו' - ואנחנו אנשים מאוד הומניים, האמן לי. אתי אלטמן עוסקת בתחום זכויות ורווחת בעלי חיים - בקיצור, מה זה קשור? ולגבי המסחרה שעושים בבעלי חיים - אותי אישית זה מקומם. יש מספיק מסכנים ואומללים בחוץ שמחפשים בית.

הערוב הוא רלוונטי

הערוב של שני הנושאים הינו חשוב. הזכויות של יצורים חיים לא שמורות להולכים על 4 בלבד...... אני ממש לא מפקפק ברגישות החברתית של מאן דהוא ואני לא מצפון העולם. אם לא נדבר על קניית בע"ח כאן הנושא לא יעלם. אני חושב שאם כאן הנושא יהיה פתוח לשיחה הרי שחברי הפורום יוכלו לעזור בעצות למתענינים ולכוון אותם אולי לאימוץ ולא לקנייה, וגם אם קונים בע"ח לעזור גם בעצות איך לטפל וכו'. אני מניח שידוע לכל על גל הרכישה של כלבים דלמטיים שאירע לאחר הסרט של דיסני ומה קרה לאחר מכן לכלבים האומללים כשהם הפסיקו להיות אופנתיים. אגב, כך גם קורה כעת עם אקוריומים ודגים בעקבות הסרט של דיסני "למצוא את נמו" בקיצור, אני חושב שראוי לקבל לפורום כל מי שרק חפץ בכך ולתת לכולם זכות לכתוב ולפרסם מודעות בלוחות המתאימים. הפורום יהיה כך פעיל בהרבה ולדעתי עשוי לקרב יותר אנשים להכרה ואהבה של השליטים האמיתיים של כדור הארץ הלוא הם החתולים המופלאים.

tinto2

New member
עם כל הכאב והצער עדיין בני אדם

יכולים לדבר,לעשות,לשנות,ואפילו להגן על עצמם. אין לי בעיה ואפילו עושה . אני עוזרת לא מעט . אך כאן מדובר בני אדם מיוחדים במינם, לא יודעים לדבר וכו'. אז... לכל סיר מכסה משלו...

דר קיינס ברוך המצטרף אלינו

נשמח לראות תמונות של המתוקה האדמונית שלכם. מזל טוב על האימוץ. נשמח לשמוע חויות על התאקלמותה בביתכם. אנחנו נגד סחר בחיות לרוב בגלל שהמגדלים שלהן לא תמיד מגדלים אותן בתנאים נאותים ולרוב מה שחשוב להם זה הכסף שהם ירויחו מהן. וגם כי ישנם מלא חתולים חסרי בית שיופיים ואופיים לא נופל מזה של הגיזעיים.

תודה- נינוצ'קה המהימה מבית טוב

נינוצ'קה האדומה הגיעה מבית גידול בדירה קטנה שבה יש 40 חתולים מדהימים יפים ומטופחים ומוזנים היטב במזון משובח. אגב, בפורום המתכונים של תפוז הם ארגנו כרטיס חבר לחברי הפורום, שמקנה הנחות אצל חנויות שונות במיוחד אצל החנויות האיכותיות. אולי אפשר לארגן כזה דבר כאן? למשל לקבל הנחה אצל יבואני סיינס דיאט או איימס? אני יודע אחרי שיחה עם הוטרינרית שלנו שהויסקס והפריזקיס שחתולי נהגו לאכול מלא תוספי מזון הגורמים לחתולים להתמכר למזון שאיננו ממש איכותי ולא בריא לחתולים

40 בדירה אחת ../images/Emo35.gif

בארץ? התעללות לשמה צריך לשלוח לשם את המשטרה שיפנו את הדירה הזאת.

החתולים שם מאושרים

הדירה מדהימה והחתולים לא מדוכאים אלא שמחים ומאושרים, חברותיים ומתוקים. אגב, האם גם דירה של משפחות מרובות ילדים צפופות עם 4,5,6 או 7 ילדים בחדר את מציעה לפנות? היית פעם במקלטי החתולים של האגודות השונות? למשל המעון המדהים באבן יהודה- צפוף שם מאוד לחתולים, אך זוכים להמון אהבה וחום וטיפול מסור. רק בגלל שמדובר בבית גידול מסחרי לא הופך את המצב ללא הומאני. יום טוב ושקט

arthurangel

New member
אני סומכת עליך שהחתולים במצב טוב

ולא צריך להשתולל בעקבות תיאור שלא בדקנו בעצמנו (רויטל), למרות שזה לא נשמע מושלם... בענין הפרסום, כמו שלכל קהילה יש חוקים, אמונות וערכים משלה, גם כאן ישנם כללים וחוקים, אחד מהם הוא שלא מפרסמים בע"ח למכירה, הנובע מתוך תפיסה ערכית השוללת סחר (לא עבדים, לא בני אדם ולא להגזים בבקשה
) בבע"ח. זכותו של אדם להסכים או לא עם תפיסה ערכית זו, אבל חובה להתנהג בהתאם לחוקי קהילה, כאשר חברים בה. ישנם לא מעט לוחות מודעות (מקוונים וכאלו שלא), ישנן קהילות שעוסקות בחתולים גזעיים (ומן הסתם במכירה וקנייה של כאלו). אפשר בהחלט לדון בנושא רכישת חתולים גזעיים באופן כללי, אבל לדעתי ממולץ להמנע מוויכוחים על שינוי ערך שהוא מהותי מאוד להרבה חברים כאן. בהצלחה עם החתולה החדשה וגם אני אשמח מאוד לראות תמונות
ורק בשביל להחזיר את החיוך, תמונה של החתול הגזעי (והמדליק) שלי, שאמנם לא נקנה אבל אומץ בשמחה ובגאווה
אנג'ל, בריטי קצר שיער

למעלה