פרסטר מציג: כך תשמרו על המגבעת

פרסטר מציג: כך תשמרו על המגבעת

הברשה: ניקוי הכובע- זכרו! האבק הינו אחד האויבים הגדולים ביותר של הכובע ולכן יש להקפיד על הברשה עדינה מידי יום לכובע המשמש לימי החול ופעם בשבוע לכובע המשמש לשבתות ,חגים ואירועים בכך תמנעו חדירת אבק,שומנים וכדו` אל תוך הלבד . אופן ההברשה: בכובעי לבד- ההברשה צריכה להיות יבשה בצורה אחידה ונגד כיוון השעון. בכובעי קטיפה- ההברשה צריכה להעשות בכיוון השעון . וחשוב להבריש במברשת בעלת שיער טבעי ולא סינטטי. אדים: השימוש באדים מותר לבעלי מקצוע בלבד, שימוש באדים בבית מקומקום וכדו` עלול לפגום באיכות הכובע ועיצובו ואף להחדיר אבק,שמן ולכלוך שיראו מעל גבי הכובע לאחר פרק זמן. חומרים: בכובע אין אפשרות ל-``עשה זאת בעצמך`` ולכן לא מומלץ להשתמש בחומרי ניקוי וצביעה ללא בירור מידת השפעתם. אחסון: כשהכובע אינו בשימוש תמידי שימרו אותה בתוך קופסא המיועדת לכך או בארון סגור. אין להשאיר כובע שאינו בשימוש אל מול קרני השמש או בקרבת חום, כגון:רכב וכדו`. מים: הכובע נרטב? לא קרה כלום, אל תתלו אותו ואל תניחו אותו הפוך, הכינו משטח ישר בעל אפשרות ספיגה (מגבת) והניחו את הכובע ישר עד לייבוש מוחלט. חבישת הכובע: השתדלו להחזיק את הכובע סמוך לבסיס הראש באזור הסרט, כשחובשים או מסירים את הכובע אין להחזיק בשוליים או במרכז הראש העליון. לסיכום: בכובעים המשווקים על ידינו הושקעו משאבים רבים וניסיון רב שנים בכדי שתיהנו מכובע איכותי לאורך זמן במאמץ קטן שלכם הכובע יראה חדש, נאה ומעוצב שנים רבות. הזמנה: פרסטר כובעי איכות מזמין אתכם בכל עת להנות מיעוץ והדרכה ומניקוי (פאריביין) הניתן חינם לכל כובעי פרסטר בכל חנויות הרשת. וכן ניקוי יסודי, עיצוב מחדש והחלפת סרט במחיר סימלי.פנו אלינו ותמיד תתקבלו באדיבות,מקצועיות ובמאור פנים.
 

חלפון4

New member
ומה שהם משווקים כיום זה - ``צ`רבו``

נגמר עידן הבורסלינו , וכעת מה שאנחנו מחוייבים לקנות זה את הכובעי צ`רבו המעוצבים במחיר הנא באזור ה700-800 ₪ . גנ........
 

mikel 23

New member
מעל 150 שקל לניקוי זה מחיר סימלי?

הכובעים הכי דפוקים זה של פרסטר.אחרי שנה הם ניראים כמו סמרטוטים.המסקנה:גם שקרנים וגם גנבים.ו``העיצות`` האלה הם מלפני מליון שנה.
 
פרסטר מציגה: כך נראה מפעל של סחטנים

פשוט ביזיון. הכובעים הכי דפוקים הקטיפה ממש לא איכותית, בלשון המעטה. והגנבים הכי גדולים בארץ. יצא לי פעם להיכנס לאחד הסניפים שלהם, ושאלתי אותם בכמה ישפצו לי את הכובע, ניקוי והברשה, נדהמתי לשמוע את בעל החנות אומר לי תשעים שקלים, הסכום בכל חנויות כובעים היינו 40 שקלים! איכס מגעיל! ירקתי על החנות, וברחתי כל עוד נשמתי בי.
 

בSSטון

New member
אל תצאו פרייארים!!

ברון רוצים על צ`רבו 800 שח! ואם תצטרפו למועדון הלקוחות שלהם זה ייצא 700, פלוס 40, דמי חברות. תארגנו לכם תלושים מהת``ת ואל תשלמו שקל יותר מ650!!
 
למעלה