פרסומות בקולנוע

fishey

New member
פרסומות בקולנוע

שלום לכולם אני יודע שזה לא הנושא העיקרי של הפורום אבל יש לי כמה דברים להגיד ולשאול. ביום שישי האחרון היינו באחד מבתי הקולנוע של רשת גלובוס גרופ וקנינו כרטיסים לסרט ונכנסנו לאולם. הסרט היה אמור להתחיל ב 00:30 ובפועל מה שקרה זה שהוא התחיל ב 01:05 זה אומר שהיה קצת יותר מחצי שעה של פרסומת מסחריות(מלבד שני טריילרים). בקיצור העניין הזה שמפעילי בתי הקולנוע חושבים,ומרשים לעצמן,לגרום לי לשלם בשביל לשבת חצי שעה בתוך הקולנוע ולראות פרסומות זה חוצפה ...אני שילמתי בשביל לראות סרט ולא פרסומות נוסף על החוסר פיקוח שיש על פפקורן ושאר דברים שהמחיר שלהם הוא פי 3 מבחוץ אני גם חייב לסבול פרסומות ?!?!?!? מקובל עליי טריילרים ועוד נניח 5 דקות פרסומות...אבל חצי שעה+ זה מוגזם !!(באנו לראות סרט או פרסומת) כמה כסף אפשר לעשות על חשבון הזמן בילוי שלנו? אם יש אנשים שמעונינים לעזור בלהוביל חרם לקוחות על חברות בתי הקולנוע אני אשמח אם ישלחו לי מסר. תודה

ID3D

New member
אין סיכוי לחרם נורמלי בזמן הקרוב.

לא שעכשיו הם מקרינים את מלחמת הכוכבים, אדון וגברת סמית', בקרוב את מלחמת העולמות, את האי, ועוד כמה סרטים שיש להם פונטנציאל כלכלי גדול הקיצר, אני לא מאמין שנצליח לארגן חרם בקרוב, אבל אפשר לארגן חרם לקראת סוף-החופש הגדול ולהתחיל לפרסם את כול הקטע מעכשיו.

Shpritz

New member
לי זה לא כזה מפריע, מה שכן, אני

יודע שאני יכול "לאחר" בכמה דקות כי בלאו הכי הסרט עוד לא התחיל. אני יודע בוודאות שההורים שלי פשוט מגיעים איזה 15 דקות לאחר הזמן המקורי שהסרט אמור להתחיל.

למעלה