פרסום ראשון ובלעדי במבט

פרסום ראשון ובלעדי במבט

שרון מקדים את הבחירות בהסכמה לאפריל/מאי, ומקים מפלגה חדשה בשם א. א. א.

gidi2005

New member
ועכשיו כל היונקונים יבינו דרך 40

מנדטים של שרון שכוווולם.רוצים להיפרד מהשטחים .יאללה יונקון תתחיל להתפלליחד עם המרן לביטול גזירת שרון .

wapy

New member
מפלגת שרון החדשה - א.א.א..**../images/Emo41.gif

מפלגת שרון החדשה - א.א.א.- אריק ארץ אבודה נושא : שרון "להתנהגות הקואליציה יהיו השלכות" - השלכת האתרוג..** http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-815-297-14157191,00.html "אני חושב שכולנו מבינים מה קרה כאן היום", אמר שרון לאחר תבוסתו בהצבעה הראשונה, "חבל מאוד שהפלגנות ומניעים אישיים הכשילו מינוי של שני אנשים ראויים למשרדים שחשוב לאייש אותם בשר במשרה מלאה. חבל עוד יותר, שחברים בסיעת הליכוד שרוממות הליכוד וארץ ישראל בגרונם הכשיל מהלך שנועד לחזק את הליכוד ולתת לו את הייצוג המגיע בממשלה על פי ההסכמים הקואליציוניים. אין לי טענות לאופוזיציה, היא ממלאת את תפקידה. לגבי מה שעוד מכונים חברי הקואליציה, למהלך הזה יהיו השלכות". נושא : 7 ימים לאחר הרגל יש להשליך את האתרוג ...*** ימים לאחר הרגל יש להשליך את האתרוג לאחר שהגיע להכרה מאוחרת בצדקת התביעה הפלשתינית לריבונות עצמאית, לאחר שהסכים כי מדינת ישראל צריכה לצמצם את גבולותיה ולהתקרב לקו הירוק, אי אפשר לדרוש משרון לוותר על ההזדמנות לממש את כל אלה רק משום שחלק ממתפקדי הליכוד, ואולי רובם, חושבים אחרת. בפרימריז במהלך שנת תשס"ו שרון לא יתמודד יהיו מתמודדים רבים - ואחד המתמודדים יציג את הדרך הנכונה "ברית המחוזות" הסדר עם חזון - ואולי אני אתמודד......***@ "אתה בשרשרת הדורות" - העתיד נמצא במקום בו העבר היה נושא : שרון איבד את הקול - ללחוץ כדי להאמין "הפסד לראש הממשלה בפתיחת מושב החורף הפרק שלא נמצא בספר "הרועה" המשך הסיפור - התמורה בתיק "האי היווני" נושא : אריק הדייג שח ירושליםwapyland יעו"ל יורדים עולים

gidi2005

New member
ואז יבוא העם ויתן לשרון רוב כזה

שרק תוכל לקונן על מר גורלך .

wapy

New member
איילה חסון השם "אין לי ארץ אחרת"

כל מי שהון שלטון קרוב אליו מוזמן למפלגה

wapy

New member
ב"פוליטיקה" איילה כבר לא בטוחה בשם

אאין לי ארץ אחרת - אופציה

bluestar 777

New member
לא רוב בדומה לרוב

שאריק קיבל מהעם לאחר שהכריז: דין נצרים כדין נגבה... אז הוכיח העם שרובו מתנגד לעקירה.. מה שקרה,שאריק עשה פניה של 180 מעלות, כדי לחמוק ממאסר, והשמאל המובס נהנה מהבגידה של אריק בקהל בוחריו, והכריז בזאת, שהעם בחר בעקירה.. לכזה רוב הוא לא ישוב, הוא יקבל כמו שלומציון בשעתה.. ואולי קצת יותר, כי התקשורת תתגייס כולה להצלחת רשימתו...

wapy

New member
בנייה בשטח E כתנאי

בנייה בשטח E כתנאי לתמיכתם בתקציב לשנת 2006

wapy

New member
"שרון עוד לא ויתר על הליכוד"

"שרון עוד לא ויתר על הליכוד" הדיבורים על בחירות מוקדמות צוברים תאוצה, ואפילו דווח על שם זמני למפלגת שרון החדשה. אולם גורם בסביבתו הקרובה מציע לחכות עם צחצוחי הלשון והקלפי: "פרשת בוים ובר-און נופחה ויצאה מפרופורציה, על זה לא הולכים לבחירות". ראש הממשלה, אומרים מקורביו, ינסה לצלוח את התקציב ולשרוד את הקדנציה. אבל על כל מקרה, בודקים מה יקרה אם ילך לנשיא http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3166163,00.html

למעלה