פרישה מניהול הפורום

TheReverend

New member
פרישה מניהול הפורום

שלום לכולם, חדי העין שבינכם בטח שמו לב שאני כבר לא ברשימת המנהלים של הפורום. הפרישה הגיעה מיוזמתי לאחר תק' ארוכה בה מסיבות אישיות לא הזדמן לי לכתוב יותר בפורום (ואני מאמין שמנהל צריך לעשות יותר מרק לקרוא ולמחוק הודעות מידי פעם). אז זהו בקיצור, הייתה תקופה טובה (ולא קצרה) מצאתי פה חברים, מצאתי פה גם טרולים
ואני בטוח שהפורום הזה עזר ועוד יעזור להרבה מובטלי היי-טק. אני עדיין בתפוז לא נוטש, אמנם אין לי הרבה זמן לכתוב אבל אני משתדל לקרוא ולהתעדכן פה ושם. אז אם אתם רוצים ליצור קשר, תיבת המסרים שלי פתוחה לכולם
יוסי - TheReverend

בהצלחה בהמשך דרכך ../images/Emo45.gif אם להגיד את האמת, אני חושב שיש מקום לחשוב מחדש על מהות הפורום הזה. שמו וצורת ההתנהלות שלו התאימה לשנת 2000 של אחרי פיצוץ הבועה, ופחות למציאות של ימינו, שהיא לא בועה ולא שפל אלא שוק היי טק יותר בריא ויותר בוגר. אני חושב שהפורום הזה הביא תועלת בעבר וממשיך להביא תועלת גם היום, לאו דווקא למובטלים אלא לעובדי היי-טק ולכאלו שרוצים להיות עובדי היי-טק ולהיכנס לתחום. על מנת להמשיך ולהיות רלוונטי, רצוי היה לדעתי לעדכן את הפורום ולהתאים אותו יותר למציאות של היום - וזה כולל שינוי שמו, הוספת תוכן למאמרים ולשאלות הנפוצות - וכן, גם יותר נוכחות מנהלים.

פרישת מנהל הפורום../images/Emo20.gif

אנו מודים לTheReverend על ניהול התקופה וההשקעה בניהול הפורום
ומאחלים לו המון הצלחה בהמשך

למעלה