פריצת מכשירי DCT4 ASIC2 בנוקיה

KusemeK ArS

New member
פריצת מכשירי DCT4 ASIC2 בנוקיה

שלום, מזה כמה חודשים אני לומד את ענייני פריצת מכשירי נוקיה DCT4 ו-DCT3 עדיין לא מצאתי טבלה מסודרת שמראה אילו מכשירים מסווגים כ- ASIC 2/5/7 כמו כן התקשיתי למצוא כיצד קובעים מהו הKey Code וכמוכן לא הבנתי מה זה GID1 בDCT3 אני מודע לכך שהמידע הזה הוא לא נגיש במיוחד וגם מי שמבין בנושאים האלה לא תמיד משתוקק לשתף אבל בכל זאת אם מישהו יוכל להסביר אני אשמח בכל אופן הבנתי שהמקודד של UniqeSW בשם Ultimate Caclulator הוא המומלץ ביותר מתוך כל המקודדים לDCT4 וגם הורדתי תוכנה (גם כן של UniqueSW) שמחשבת את הKey Code אך מכיוון שאיני מבין את הנושא אני לא בטוח שזה כל כך רלוונטי מה שמופיע לי שם כמו כן נתקלתי במונחים כמו Griffin (מתקשר לKey Code) ולא הבנתי את העסק תודה מראש לעונים!

shahar16i

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

למה אתה מנסה להיראות חכם?! זה הדבר אויל הכי פשוט שיש בעולם... את כל המכישירם יש באתר של נוקיה וכתוב מהו כל אחד, וזה לא מסובך אני זוכר את הכול בע"פ זה פשוט מאוד. ובקשר ל"פריצה" עצמה יש תוכנות שאתה סך הכול בוחר את דגם המכשיר והוא פותח לבד בלי מקודדים ובלי יותר מדי שטויות, אם כבר התעמקת חפש אותם.

yosimatza-c4u

New member
הסבר קטן

ה DCT3 סידרת מכשירים ישנה של נוקיה (מכשירים מלפני שנה +) נראה לי שפורסם כאן טבלה של המכשירים שהם DCT3 ו DCT4 (שהם מכשירים משנה האחרונה +-) הKEY CODE משתנה ממכשיר למכשיר וכמובן תלוי ברשת אליה הוא משוייך GID1 הוא קוד שחרור הנעילה לרשת של מכשירי DCT3 (מה שהרבה חשבו שמכשירים מסדרה זו ניתן לפתוח אך ורק עם כבל) והגריפין בוקס זהו קופסת פלאג שדרכה ניתן לשחרר נעילות רשת (שנכשלו או ש... וכמובן לשדרג גרסאות תוכנה התקנת שפות ותיקון בגאים...) זהו לבנתיים בערך... אם יש למישהו להוסיף אז. .......

למעלה