פריסטייל ליברה

חן12122

New member
פריסטייל ליברה

לכל המשתמשים בפריסטייל ליברה, האם זה באמת נוח כמו שמתארים? כדאי להתחבר לזה? האם יש בזה קרינה?

gccormnm22

New member
תשובה לחן ,על פריסטייל ליברה,המתאים יותר לסוכרת מסוג 1

כלומר ,למטופלים בהזרקת -האינסולין.
מבחינת נוחיות אכן כן, המכשיר מאוד נוח לשימוש וגם נוח לניידות.(גודלו כגודל כף יד, )
הבדיקה מתבצעת ללא צורך בדקירות,ויש אפשרות לבדיקה בכול מקום ובכול רגע נתון -
-בסריקה קצרה,שמיד מראה את הנתונים של רמת הסוכר באותו הרגע,כאשר ישנו גם
חץ שמראה אם רמת -הסוכר הנוכחית היא בעליה, או בירידה, או במצב יציב.
&nbsp
לאחרונה ההנחה ברכישת -החיישנים נכנס לסל -הבריאות ,ויש אישור לרכישתם רק לחולי סוכרת מסוג 1-
בקופ"ח יש סיבסוד על מחיר רכישת החיישן בסך -.25 שקל אחת לשבועיים ,(במקום -.250 ש"ח -היה מחירם הקודם של החיישנים, בטרם נכנס ולסל -הבריאות.)
&nbsp

mrkorr

New member
הבהרה קטנה בקשר לטייפ 1

סוג הטיפול (הזרקת אינסולין) לא קובע את הטייפ.
יש גם טייפ 2 שמזריקים ונהנים!
מה שקובע את הטייפ הוא האם הלבלב עדיין מייצר אינסולין אבל לא מספיק או שהגוף פיתח אליו תינגודת שזה טייפ 2.
או הרס עצמי של תאי הלבלב שמייצרים אינסולין ע"י המערכת החיסונית של הגוף עצמו - עד למצב שאין ייצור אינסולין בכלל. וזה טייפ 1.
לדעתי המכשיר חשוב לשני הסוגים, אבל המדינה "חתכה" את טייפ 2 החוצה בגלל שיש להם פחות סכנה ליפול להיפו' עקב הטיפול החיצוני.

אבו זקן

New member
כן, גם פחות סכנה להיפו

אבל בעיקר העלות הכספית. כידוע 90% מהחולים בסוכרת הם מסוג 2.

gilirom88

New member
ליברה

הי
מסכים מאוד! רק הבהרה על ההבהרה :) ליברה יכול להיות בהחלט מתאים גם לטייפ 2 לטובת מדידות ללא דקירה. לחן, מניסיון אישי שלי (טייפ 1 כבר 3 וחצי שנים), אני מאוד מרוצה מהליברה, ורכשתי אותו עוד לפני שהוא נכנס בסבסוד לסל. הוא מאוד נוח לבדיקה מהירה ובהחלט מצמצם את פן העצלנות :)
יש כאלו שהוא לא מדייק אצלם, אצלי הוא מדייק מאוד, וגם אם יש זיוף קטן הוא לפחות מראה לי את הערכים הקרובים לערך האמיתי, והכי חשוב את המגמות (האם הסוכר עולה או יורד), מה שאי אפשר לראות במד סוכר רגיל. באתר של גפן הם כותבים שהליברה מודד את הנוזל הבין תאי ולא את הדם כמו המכשיר הידני, ולכן יכולים להיות פערים שלטעמי הם זניחים.

mrkorr

New member
קרינה?!

הסריקה על בסיס NFC שזה near field communication.
אם יש בזה איזו קרינה שאפשר למדוד היא בטלה בשישים לעומת הקרינה ממכשירי הסלולרי, מיקרו גל, מסכי מחשב, נורות פלורסנט....

למעלה