פריים סגול-דחוף

idanliat

New member
פריים סגול-דחוף

שלום לכולם פתאום שמעתי על קיומו של הפורום כך שנראה לי שתוכלו לעזור לי אנחנו מתכוונים לסגור בפריים הסגול גן אורנים ואשמח לקבל הערות והארות-מכירים מישהו שהתחתן שם שאוכל לקבל ממנו פרטים? תודה ויום נעים לכולם!!!!!!!!!!
idan&liat

אנחנו בדקנו את המקום......

זה מקום שני או שלישי שראינו.. ממש לא לטעמנו. המקום הזקין וחסר כל חיוניות...סגור ומשעמם, ובנוסף מסביב כל הזמן רואים את האטרקציות של הלונה פארק מעופפות להן מעל לקבלת פנים. המחירים לא זולים ובכלל הצוות לא נראה מעוניין מדי לשווק את המקום. אנחנו יצאנו משם מהר ובתחושת אנחת רווחה. הסתכלנו אחד לשני בעיניים ואמרנו: "זה לא זה". זוהי דעתנו האישית......

oritrit

New member
אנחנו התחתנו שם ../images/Emo45.gif

קודם כל
אם את מתכננת חתונת חורף- זה המקום. אם החתונה בקיץ אז אני ממליצה לעשות קבלת פנים בגלריה- מאוד מרשים. אם את בקטע של קבלת פנים בגן, אז אני פחות ממליצה על המקום. לפני חודשייים התחתנו שם אחרי שבדקנו את רוב גני האירועים והאולמות המומלצים באיזור. כמובן שבגלל העונה הינו מוגבלים למקום סגור, ולכן אחרי התלבטויות (המקום לא זול) החלטנו לסגור שם- ולא הצטערנו! המקום פשוט מדהים, הסאונד מעולה, התאורה עושה את האירוע והאוכל משובח, היחס מקצועי- ובקיצור מומלץ. עד היום אנשים שפוגשים אותי לא מפסיקים להחמיא על הבחירה. אשמח לנדב עוד אינפורמציה במסר או בפורום.

idanliat

New member
פרטים ....פרטים

קודם כל תודה. האמת שהפורום בעיקר נתן חוות דעת שלילית על המקום ולכן רציתי לשמוע ממשהו שכבר התחתן שם. דווקא חשבנו לעשות את הקבלת פנים בחוץ-למה לא? הם גם אמרו שבמאי הם מטפחים את הגינה מחדש. איך האוכל? האם לקחו לכם תוספת על שעות בסוף? אשמח לקבל כל פרט חשוב (לטוב ולרע) - כי אנחנו מאוד רוצים לעשות שם. תודה

גם אנחנו בדקנו

החיסרון העיקרי שראינו היה החניה. קודם כל זה עולה 20 ש"ח למכונית. או שאת קונה תלושים לאורחים שלך (עוד 2000- 4000 ש"ח לתקציב) או שאת נותנת להם לשלם, שלטעמי זה לא כלכך נחמד... לגבי כל השאר (עיצוב, אוכל וכו')- זה עניין של טעם

yupy9

New member
אחות של בעלי לעתיד

עשתה שם לא מזמן את הבר מצווה לבנה. ואכן היה מקסים, ויפה, טעים ונעים- לאורחים. לה- היה די סיוט. הם היו מגעילים לאורך כל הדרך. ובאירוע עצמו היא נאלצה לריב איתם (רק שתוך כדי האירוע אנחנו כמובן לא ידענו את זה אלא רק בדיעבד...) כמו כן קרה לה שהיא התקשרה וביקשה את X. אמרו לה מייד נחרצות שהוא לא נמצא. ואז מייד באה השאלה "מי זאת"? ואחרי שהיא הזדהתה לא איחרה התשובה לבוא "אה, אם כך רגע... הוא כאן"...
מעבר לזה שברגע האחרון היא הבינה שהאורחים הולכים לשלם מכיסם את החניה (מה שממש אין לו צורה לדעתי), אז מכיסם הם שילמו בסוף תוספת של עוד 2000 ש"ח על החניה ברגע האחרון... תני לי לנחש שאת ביתה הגדולה הם שם כבר לא יחתנו... בקיצור, תני לי לנחש שאת ביתה הגדולה היא כבר לא תחתן שם...

roni1151

New member
פריים סגול - מעולה!!!

לפני שבועיים, המחלקה שלי, בעזרתי, הרמנו שם את אירוע לרופאים. היה מדהים, מקצועי וטעים. הצוות מקצועי, מבין עניין ועזר בצורה מקצועית. אנו עבדנו מול הצוות העיסקי, תפנו לליאת או לדגנית במחלקה הפרטית והם ישמחו מאוד לעזור לכם. אגב - הקייטרינג שלהם מלח הארץ מדהים, אני כנראה אבחר אותם לחתונה של ביתי. השף של מלח הארץ הוא אייל שני (מאוקינוס) שאין שני לו. לכו על זה, לא תתחרטו. בהצלחה

idanliat

New member
קשה לי!!

איך אפשר להחליט כאשר תגבוה אחת שוללת נחרצות והשניה מרעיפה מחמאות??? נראה לי שרק הפגישה ל"טעימות" היא שתכריע כי בסה"כ מאוד התלהבתי. האמת שלגבי המחיר: כולם אומרים שהמקום מאוד יקר ומתלוננים על התשלום לחניה, כאשר בפועל- מקומות אחרים גובים תשלום נוסף על משהו אחר. לאחר שהייתי במס' מקומות הגענו למסקנה שכולם עולים אותו דבר (כשעושים חישוב כללי ולא תשלום למנה) ולכן זה לא השיקול שכבר מנחה אותו.

GalGula

New member
אנחנו מתחתנים בפריים הכחול

אבל כיוון שמדובר באותם אנשים שמטפלים בשני המקומות, אני יכולה להגיד שבאופן אישי אנחנו די מרוצים עד כה מהיחס. למרות שבטעימות האחרונות היתה קצת נפילה, לאחר פגישה שלנו עם השף נרגענו קצת כי הבנו שבאמת מדובר במעידה. השבוע כנראה נלך לעוד טעימות, כדי לבדוק כמה דברים שבחרנו לתפריט. אם תרצו אעדכן מה היה שם. בעקרון קצת קשה לי להגיד מה דעתי מבחינת המחירים, אני יודעת שסה"כ המקום נחשב ליקר, אבל אנחנו לקחנו דיל של "הכל כלול" (דיל שניתן היה לסגור לחודשי החורף), ויצא לנו מאד משתלם.אני מניחה שאם אתם רוצים לסגור עכשיו, החתונה כבר לא תהיה בחורף ומכאן שהדיל הזה כבר לא רלוונטי לגביכם. הסיבות העיקריות שבגללן בחרנו במקום הזה היו המיקום המאד מרכזי ונוח שלו, והאוירה הקלאסית והנעימה (לטעמנו).

idanliat

New member
מתי הטעימות?

מתי אתם הולכים לטעימות? אנחנו כנראה בעוד כשבוע וחצי- אז בטח כבר נחליט. כמובן שאשמח לשמוע נקודות חשובות

אנחנו התחתנו שם לפני שבוע וקצת

ובסה"כ היינו מרוצים. היו כמה דברים שמנעו ממני להיות מרוצה ב - 100%, כמו ההרגשה שהם כל הזמן ניסו "למכור" לנו עוד דברים (כמו זרי פרחים ב - 600 ש"ח) וכסירבנו בנימוס הם עשו פרצוף. אנחנו גם לקחנו את העסקה של "הכל כלול" (האורחים שלנו לא היו צריכים לשלם על החניה), שבחוזה כללה את השכר והטיפ של המלצרים, אך בכל זאת, לקראת סוף הארוע, מנהל הארועים הפריע לאבא שלי תוך כדי ריקוד כדי להזכיר לו "לחשוב על טיפ למלצרים"... ממש לא במקום. לבסוף, הדבר שהכי הפריע לי, היה שבסוף הארוע הם לא השאירו קצת אוכל, לנו, הזוג שהתחתן, שלא הספיק לטעום מכלום במהלך הארוע (כשבוודאות אני יודעת שבמקומות אחרים כן עושים את זה).

shirleyam

New member
גם אנחנו במסגרת החיפושים הגענו לשם

בשביל להיות הוגנת הגענו לשם באותו יום שהיינו במקום שאנחנו מתחתנים בו.... אני דווקא כן אהבתי את הקטע שרואים את הלונה פארק כי אני פשוט חולה על הדברים האלה.. אבל המקום של הקבלת פנים בחוץ נראה (לפי דעתי) כמו גינה בבית.. כלומר לא היה בו מספיק תיחום ולא נראה מרשים כמו פנים האולם. לגבי האולם עצמו- אני גיליתי על עצמי דבר חשוב במסגרת החיפושים והוא שאני קצת קלסטרופובית ולכן לא רצוי שאתחתן בתוך אולם... אבל אין מה לאמר -בתוך מקום סגור התאורה מחוללת פלאים והמקום נראה מדהים. אנחנו היינו בערב שהיתה בו חתונה קצת גדולה ונראה כאילו הרחבת ריקודים קצת קטנה בגלל זה...אבל שוב פעם- יכול להיות שזה הקלסטרופוביות שבי מדברת. לסיכום- אם אתם לוקחים על עצמיכם את עניין תשלום החנייה והאוכל מוצא חן בעינכם (אני לא טעמתי) תלכו על זה, כי למקום יש יתרון בכך שהוא בתוך תל-אביב (האורחים שלי נראה לי הולכים לקלל אותי בדרך

לא להכנס ללחץ...

כל זוג והטעם שלו. שימי לב שאף אחת מהערות פה הן לא בסגנון של "הם מבטיחים- אבל לא מקיימים" או שהאוכל היה זוועה, או כל דבר אחר שיכול לגרום למישהו באמת לחשוב על ביטול ארוע...וכמו שאת אמרת, בצדק, הם אולי מבקשים תוספת על חניה, אבל במקומות אחרים מבקשים תוספת על דברים אחרים... כל השאר זה עניין של טעם. כולם בדקמו מס' מקומות ובחרו את המקום שה-כ-י נראה להם. זה שכמות ספורה של אנשים פה בפורום לא ממש אהבו- זה לא אומר כלום, עובדה שהם (פריים) עורכים לא מעט חתונות, ובפורום "נשואים טריים" תמצאי כאלו שהתחתנו שם. אנחנו בדקנו את הפריים הכחול לחתונת חורף. היה את הדיל של "הכל כלול" במחיר סביר (לא זול, אבל בהחלט דיל). הסיבה העיקרית שירדנו "מהכחול" היתה שהוא מתאים לעד 200 איש (וגם זה קצת צפוף). 200 איש היתה הערכה שלנו, אבל לא רצינו להגיע למצב שאם יש לנו 220 איש, הם ישבו לאנשים אחרים על הברכיים, כי כבר אין מקום. באותו יום שבאנו לראות, היו 4 ארועים: כל שלושת המקומות עבדו (סגול, כחול וירוק) והיה משהו בגני התערוכה. היה פקק של 20 דקות הכניסה וחניה מצאנו רק על עץ (מזל שאנחנו תלאביבים מתורגלים, ולא נבהלנו מזה). אבל ברגע שעוברים את זה,זה כבר לא משנה. בהחלט התרשמנו המקצועיות שלהם, אבל נימוק הראשון (שהמקום קטן מידיי) גרם לנו לפסול אותם לפני שהמשכנו לברר איתם הלאה.

יש לי חדשות בשבילך איל שני ממש לא..

השף שלהם, הוא בסך הכל יועץ קולינרי וכבר היה כאן דיון ארוך לגבי זה. זה עוד אחד מהשקרים שלהם, הם מציגים את אייל שני כשף שלהם, שולחים אנשים לטעימות במסעדה שלו"ברונו", ובסופו של דבר מה שקורה שהמנות שיש בברונו דומות למה שנותן הקייטרינג, כי זה לפי המלצה של איל, אבל בפועל מי שמבשל שם הוא לא איל ולא נעליים, יש להם שף של המקום, ולקח לנו אגב הרבה זמן להוציא מהם סופית את התשובה שנתתי לך עכשיו. השם איל שני מוסיף להם פרסטיג'ה אבל זה פשוט שקר גס, ואם תבחני אותם ותבקשי שאיל שני יהיה השף בארוע שלך ותבקשי אפילו להפגש איתו חס וחלילה,הם יגידו לך שזה בתוספת תשלום מטורפת, וגם הוא בא לפקח באירוע ולא לבשל. היינו בפריים כמה פעמים לפני שהחלטנו שממש לא נעשה שם את הארוע שלנו, וזה בעיקר כי הם יצאו פשוט שקרנים, וכמובן שיש את עניין החניה שמעצבן בטירוף. להביא לשם קייטרינג אחר ממש לא משתלם, כי זה מאד מייקר את הכל בקיצור אני אישית לא הייתי ממליצה וזאת דעתי האישית בלבד...

קרפר

New member
פריים סגול

בחודשיים האחרונים הייתי משתתפת פאסיבית,קראתי בשקיקה אבל נשארתי בצד... עד שהגיעה ההודעה שהזיזה אותי צד. אני חייבת להגיב משום שגם אנחנו כמעט וסגרנו בפריים סגול לענין המחיר,מחיר גבוה זה ענין יחסי ואנחנו בסופו של דבר סגרנו במקום יקר יותר אע"פ שהפריים לא היה זול גם לנו. אנחנו מאוד רצינו לסגור בפריים כי אהבנו את איך שהאולם נראה והמיקום פשוט מעולה. אבל.... היחס מצד הצוות היה ממש לא טוב,תחושה שלא איכפת ממך,שאנחנו עוד זוג בשרשרת,ממש לא נעים במיוחד בהשוואה להרבה מקומות אחרים בעלי שם ןמבוקשים שנותנים תחושה מאוד נעימה ורצויה. בנוסף הם מאוד לא מקצועיים,לא מקפידים בפרטים הקטנים שבסופו של דבר עושים את האירוע והכל נובע מחוסר איכפתיות של ההנהלה והבעלים שגם אותו פגשנו. היינו גם בטעימות שהיו לא טובות בלשון המעטה מבחינת האוכל,השירות,היחס והאירגון הכללי. בקיצור אני מצטרפת ובגדול לצד הלא ממליץ.

tiny dancer

New member
מספר דברים

מחברים שהתחתנו שם ואנוכי נכחתי החתונה
ראשון האוכל מדהים!!! טעים מאוד הסופלה!!!סוף סוף הדרך
המקום יפה וגדול מתאים לחורף יותר מאשר לקיץ\ כי אז עושים את קבלת הפנים בקומת הגלריה המשקיפה אל האולם.
בחורף יש דיל של הכל כולל...מצד אחד טוב מצד שני החברים שלנו דיווחו שכמעט כל אנשי המקצוע ובאו ודרשו!!טיפ מעבר לדיל שנסגר!! וטיפ גדול צריך לבדוק את זה עניין החנייה גם הוא בעיה, אולי בחורף זה נכנס בדיל - אנחנו לא שילמנו אין לי מידע, אולי נועה צודקת (כמה משפטים מעלי)

tiny dancer

New member
עוד תמונה משם

כמו שאמרתי אנחנו בתור אורחים מאוד נהננו ולחברים שהתחתנו יש המון אבל בעניין שלהם, עכשיו גם נזכרתי שהם אמרו לנו שהיחס מההנהלה שם לא יפה (כמו שנאמר כאן למעלה)

למעלה