פריחת עץ זית

liatsh01

New member
פריחת עץ זית

שבוע טוב לכולם שאלה קטנה על פריחת עץ הזית, למרות ששאלתי אותה באיזה שרשור, אני אעלה שאלה מסודרת יש לי עץ זית קטן (בגובה מטר) איזה שנה והוא גדל בעציץ של שלושים ליטר בשבוע האחרון הוא התחיל לפרוח בטירוף ורציתי לדעת מספר דברים קודם כל- האם הפריחה אומרת שיהיו זיתים? ואם כן, באיזה שנת תנובה אפשר להשתמש? חשבתי להעביר אותו לעציץ גדול יותר, האם בשלב זה אני יכולה לעשות זאת בלי לפגוע בפריחה? אם מישהוא זוכר, עם עץ הזית אצלי צומחת אפונה ריחנית שפורחת איתו סופסופ

יהוי

New member
תשובות

1. אם יש פריחה יהיו זיתים 2. אם את אדם דתי הרי שאסור לך להשתמש ביבול העץ בשלוש השנים הראשונות בהן הוא נותן יבול (את היבול של השנה השלישית עליך לתרום) ורק מהשנה הרביעית מותר לך להשתמש בעצמך ביבול. אם את לא מאמינה, תעשי מה שאת רוצה. 3. העברת צמח כלשהוא מהווה טראומה,אם תעבירי אותו עכשיו סביר שהיבול יפגע או אפילו לא יהיה כלל. אני הייתי מחכה עד אחרי המסיק.

Yuli Gama

New member
ואם לא רוצים יבול בכלל?

אפשר למנוע יבול בלי לפגוע בעץ יותר מדי?

liatsh01

New member
וואו אני ממש בציפייה

לזיתים לא בדיוק חשבתי לחכות תודה, וההעברה וודאי תדחה

r o i 1 9

New member
ואוטוטו מתחילה

גם האלרגיה! הרבה בזכות פריחת הזית! העיניים שלי כבר דומעות

Rebeccan

New member
דה-סנסיטיזציה

עיניים דומעות זה כלום - אצל חברה שלי זה הגיע למצב של דלקות עיניים נוראיות אתה חייב לעבור דה-סנסיטיזציה אצל הומאופאט כדי להיפטר מזה מאוד מומלץ (וגם קופות החולים מודעות ומממנות כיום טיפולים מסוג זה, לא חייבים פרטי) (ולא, אין לי אחוזים
למרות שאני מכירה כמה וכמה מטפלים מומחים בתחום)
בריאות

ליתופס

New member
סבא שלי היה מגיע לבית חולים

עם אסתמה כל פסח ואחרי שנים גילו שהוא אלרגי לפריחת הזית אצלו בחצר. נדמה לי שהיו רק 2 מקרים כאלה בארץ.

r o i 1 9

New member
מה זה?

אם אני אבקש,הרופא ישלח אותי להומאופט במקום לא.א.ג לקבל אנטי היסטמינים?

למעלה