פרידה

פרידה

היי שלום אני לוחשת ונפרדת מההדחקות , ההתעלמויות והויתור . ועכשיו נלחמות שתיים חדשות . האחת לוליטה חוצפנית שמודעת למיניותה. שמשחקת ומתגרה. שבודקת גבולות, מעיזה ונסוגה . השניה חיה שהתעוררה רק כדי לגלות שהיא כלואה . והיא פראית ורעבה ובלתי ניתנת לשליטה . אני מחייכת ויודעת שבסוף הן יצטרכו ללמוד להסתדר בדירת חדר אחד !

אם תרצי

יש לי חדר להשכיר...

נבלעה הודעתי :(

כתבתי מפורט וכל כך מהלב ממש מבאס. אם אתמצט את זה למשפט אחד, תהיי מאושרת, לכלוא את עצמך משמע לעצור את החיים, או להקפיא אותם. זכרי דבר אחד ברור את החיים לא ניתן לקבל בחזרה מתנה אחרונית, חיים אותם רק פעם אחת
מונוגמיה היא תכתיב חברתי, חלק מאיתנו חי אותה בסבל, חלק מאיתנו בוחר לעזוב אותה, וחלק מאיתנו בסתר פורץ אותה. כל עוד את לא תהיי מאושרת כל סביבתך לא תהיה מאושרת באמת ובתמים לעולם. את יודעת איפה למצוא אותי אם תרצי מחר בצהרים. אני תמיד אשמח להקשיב אם את זקוקה מותק
שבוע טוב

הכי כייף היתה הדרך לשם:

שמים כחולים כמו ים , שמש ,נוף מדהים , מוזיקה טובה באוטו , ונסיעה של 160-170 קמ"ש על אחלה אוטוסדרה .. לא נוסעת יותר מהר כשהילדים איתי ! איזו הרגשה של חופש...

האמת?../images/Emo13.gif

אם נפרדת מההדחקות ההתעלמויות והויתור אז לא רואה הבדל בין השתיים. זה יהיה קל

הפתרון הפשוט הוא

לשים את שתיהם לאיזה קפה של בוקר ללבן את הענין... שיחה פשוטה וברורה על קפה. ואז אם וכאשר הן תפגשנה, אולי תבוא ישועה.

למעלה