פרידה

קליינה

New member
פרידה

הישה צריכה דחוף לעוף עכשיו מדברת עם נופר על זה שכולם שם מזויפים ורק היא אמיתית יגאל עושה שיופנו להגדרתה עם המרצד כולם שם עם שכבות של בגדים יקרים כי לטענתה אין להם משהו אחר להציע חבל שבחרה לדבר עם בחורה שאתמול אמר. שהיא קונה נעליים בארבעת אלפים שקל ומה פתאום שהיא תקנה בסוף עונה. צריכים להעיף אותה דחוף היא עושה שטיפת מח לכל אחד וכולם בולעים את השטויות שלה

ghmain

New member
מה אתה מצפה ממכשפה?

פרידה: "אני מכשפה" 2:29AM1.1.2011

היא צדקה בהכל

רק חבל שנופר נחשבת בשבילה תותחית ואמיתית ותמיד בפניה היא נשפכת אולי נופר אמיתית אבל היא זבל של בנאדם אם האמיתיות שלך שווה לחרא אז האמיתיות הזו לא שווה כלום

sivan1237

New member
עכשיו היא מרצה לדנה ה"מזויפת"

משם מה היא מרגישה שהיא עברה כ"כ הרבה בחיים שכל מי שקצת שונה ממנה ומהנורמות שלה הוא מזויף

sivan1237

New member
פרידה:"אנשים שפטו את יורם על סמך מה שהוא עשה

לי כל השבוע" הנה היא בטוחה שמתים עליה.

yossi1981

New member
פרידה לא מבינה משהו בסיסי

הסיבה לכך שיורם עף לא קשורה בכלל לסכסוך ביניהם: יורם עף בגלל שני סיבות בלבד: 1. עריכה מגמתית של ההפקה. 2. הוא היה פחות מעניין משאר הדיירים. אני לא חושב שהרבה אנשים שנאו אותו בחוץ ואף אחד לא באמת שפט אותו , הוא פשוט היה הכי פחות מעניין

יש עוד סיבה ללמה יורם הודח.......

הסיבה השלישית היא שהדתיים והמתנחלים כמעט ולא צופים באח הגדול וכמעט שלא מסמסים..

כן עריכה מגמתית

בגלל זה במשך כל החצי השני של הפרק יורם כיכב עם כל העניין של התנך את עמיר אפילו לא ראו והשיחות שראו של ליאם זה היה MUST SEE וגם את זה חתכו מאוד אז לך תפליץ במים רותחים

sivan1237

New member
אנשים בוכים = סמסים

מעמיר ויגאל התעלמו כי הם היו בטוחים. את יורם הציגו כסטוקר של פרידה. הזוי משהו. פעם הבאה שיערכו פרק לטובת מישהו וליאם תודח בעקבות זה תבין על מה אנחנו מדברים. אתה לא אובייקטיבי.

ואת מפגרת

הפרק לא היה ערוך לטובת ליאם וזה בכלל לא משנה מה את אומרת הראו שתי שיחות שלה שזה שיחות שחובה להראות ולא הראו את זה כי זה היא כל דייר שהיה עושה אותן שיחות היו מראים והראו את זה כי לא הראו את זה בפרק קודם אז תאכלי תלב

ומה שהציגו זה מה שהיה

אם יורם היה יושב לפתוח תלב ובוכה אחרי שחצי בית החליט לא לדבר איתו וליאם הייתה נצמדת לפרידה ועושה לה טירור אז היו מראים את זה אבל קרה ההיפך ויורם הלך הביתה בצדק

klapim

New member
אוי אתם לא יודעים מדוע הודח יורם כנסו

יוןרם אמר ובצדק כי הוא לא חוגג סלובסטר לכן הוא לא היה נכנס למנהרת הזמן בשבת לא היה חוגג סלוסטר וכדי לקצר תתהליך הרי עוד שבוע או שבועיים הוא היה עוזב בכל מקרה ההפקה הדייחה אותו ככ פשוט ואתם לא מבינים

yossi1981

New member
זה לא משנה את העקרון בדברים שלי

כמו שאמרתי - ההדחה של יורם לא קשורה במאומה לסכסוך שלו עם פרידה , זה יה מהות המסר שלי . אבל לא משנה אני אלך רגע להפליץ במים רותחים

danielle1213

New member
גם אני חושבת שההדחה של יורם לא קשורה לסכסוך

שלו עם פרידה. נכון שהקהל שאמור לסמס לו לא רואה את "זבל האח הגדול". נכון שההפקה היתה לרעת יורם. ולדעתי יורם מאוד מעניין. זה אומר שגם אני צריכה להפליץ במים רותחים???

ghmain

New member
אים פרידה מנצחת את העונה

אני אהייה בעד הפצצה האירנית...

יש מצב שבמקרה כזה גם אני;)

ולכן היא לא תנצח ואני גם ממש לא בטוחה שתגיע לגמר.

למעלה