פרידה

פרידה ../images/Emo24.gif

אם לא שמתם לב, בזמן האחרון אני כותב בפורום הזה פחות ופחות. ובכן, הגעתי למסקנה שאני צריך קצת להתנתק (לא לא, בלי קשר למר שרון
). למה? כי הגעתי למסקנה שאחת הסיבות הראשיות לכך שאני נוטה לשקוע בקלות מפחידה במיני-דכאונות שקשורים במסע לפולין זה בגלל שאני יותר מדי דש בזה ונובר בפצע ופותח אותו כל פעם מחדש. אחת הצורות שזה בא לידי ביטוי זה בכתיבתי ובקריאתי פה בפורום. בהזדמנות הזו אני רוצה להגיד לכם המון המון המון תודה. אתם עזרתם לי בצורה מדהימה לקראת הנסיעה וכמובן גם אחריה. זכיתי להכיר כאן אנשים מדהימים כמו אלון, מיכל, עלוה, ענבר ורק נותר לי להצטער שלא יצא לי לדבר עם עוד פולנים למיניהם
כל שנותר לי זה שוב להודות לכם על חצי שנה נפלאה בה למדתי מכם המון. וחבר'ה- אל תשכחו. כפי שכבר אמרתי פעם, כשכל אחד מאיתנו יצא את שערי אוושויץ, כשכל אחד מאיתנו עבר מתחת לאנדרטת מיידאנק ועמד בפני הר האפר, כשכל אחד מאיתנו קלט באיזה גהנום הוא היה ולאן הוא חזר- על כל אחד מאיתנו הוטלה משימה. להעביר את הלפיד הלאה. תזכרו איפה הייתם, ותעריכו ותאהבו ותתמכרו למה שיש לכם עכשיו. אני אוהב את כולכם, אני מניח שאני לא אעמוד בפיתוי ועוד אקפוץ לבקר, אבל אתם כמובן מוזמנים להשאר בקשר- אייסיקיו- 293806000 מסנג'ר- [email protected] ובפעם האחרונה לתקופה ממושכת- שלכם, ליאור.

ליאור יקר חזור אלינו במהרה

חבל לנו שאתה עוזב אך מבין את כאבך ואת רגשותיך כאשר תוכל לחזור ולדבר ולכתוב אנחנו כאן תמיד עם זרועות פתוחות ושוב אתה מוזמן לחזור תמיד

Juramento

New member
ליאורצ'וק../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

אמרתי לך את הדברים באופן אישי, אבל אני רוצה לכתוב גם פה. ואני מדבר שניה לכולם, אני רוצה לספר לכם שמאז שאני פה, בנוסף לעלווה ולבשמת(המדהימות, אין מילים אחרות) הכרתי חבר, שכל כך עזר לי, היה לי לרע, היה במקומם של חברים שלי, שלא נגעו בפצע הזה אצלי והחוויות מהמסע כי משום מה לא נפתחתי אליהם ככה - הם לא היו שם, אני יכול לספר עד מחרותיים. רק ליאור הבין אותי בצורה מסויימת הזו, הכל כך מיוחדת. לי ולליאור יש מן טלפטיה כזאת - קשה להסביר אותה חחח. אני חושב שאדון לבד השאיר את חותמו בפורום הזה, ואני רוצה להגדיש את המסר שהעביר לנו ליאור - כשכל אחד מאיתנו יצא את שערי אוושויץ, כשכל אחד מאיתנו עבר מתחת לאנדרטת מיידאנק ועמד בפני הר האפר, כשכל אחד מאיתנו קלט באיזה גהנום הוא היה ולאן הוא חזר- על כל אחד מאיתנו הוטלה משימה. להעביר את הלפיד הלאה. תזכרו איפה הייתם, ותעריכו ותאהבו ותתמכרו למה שיש לכם עכשיו. ליאור, תודה לך על הכל, ואל תחשוב שאם יצאת מהפורום תוכל להפטר ממני כל כך בקלות

Black Angel22

New member
lior........

i am in belgium but i really needed to write back to you...... you are an amaizing person and i hope that you will come back i will talk with you on the icq love youuuuuuuuuuuuuuuuu

מיכלוש7

New member
וואי... אני כ"כ מבינה אותך...

זו גם אחת הסיבות שאני הפסקתי לכתוב כאן לפני כמה חודשים... (למרות שקפצתי לביקורים מידי פעם) בכל אופן, אהבתי לקרוא ת'הודעות שלך כאן
החכמת אותי ביותר ממה שאתה משער... תודה לך

למעלה