פרידה למספר שעות מהתינוקת

פרידה למספר שעות מהתינוקת

שלום לאסתר ולשאר הבנות, אני לוקחת את ביתי הגדולה ליום כיף בחנוכה,תכננתי להשאיר את הקטנה עם המטפלת ולהשאיר לה בקבוקים שאובים ורציתי לדעת האם זה בסדר להיפרד מהקטנה (שיונקת מלא) לכ 8 שעות מבלי לשאוב (באופן חד פעמי)? האם זה יפגע בכמות שתיווצר? והאם אני לא אסבול מכאבים במהלך היום? אודה לכן על תשובה מהירה.
 
Eight hours is a long time

YOu will probably start to feel uncomfortable at a certain point. If you have a small pump, either hand, or one that can run on batteries, it would be a good idea to take it with you just in case. If you do not pump, you may have godesh by the end of the day which will decrease your milk supply temporarily. If this happens, your baby will feed more often the next day and your milk will come back, so don't worry. Have fun!!​
 
תרגום: שמונה שעות זה הרבה זמן

סביר להניח שתתחילי לחוש אי נוחות בשלב מסויים. אם יש לך משאבה קטנה, ידנית או על בטריות, זה יהיה רעיון טוב לקחת אותה איתך ליתר בטחון. אם לא תשאבי, ייתכן ויהיה לך גודש בסוף היום אשר יקטין את אספקת החלב שלך באופן זמני. אם זה קורה, התינוקת תאכל לעתים תכופות יותר ביום המחרת והחלב שלך יחזור לקדמותו, אז אל תדאגי. תהנו!
 
למעלה