פרטים על ההסעות לנשר.

פרטים על ההסעות לנשר.

אוקיי אז זה ככה. ההסעה להופעה בנשר תצא מתל אביב רכבת מרכז ב17:45, תעבור בצומת רעננה ב18:15 ובצומת דרור 18:25. יש שאלות? תכתבו פה.

ּpine appleּ

New member
חחח

כן תבואו!!!! תדברו איתי או עם גיורא תודיעו תבואו יהיה

היי גיורע

יש אפשרות להגיע איתכם או משהו? ואם לא- עופר, איך אתה מגיע? (זו טל, ד"א)

ALMIGHTY

New member
די כבר !

הבנו את הקטע של pxoxn פאנקס אוף נשר....לא ייתכןשבכל פעם שיוזכר השם "נשר" יופיע צירוף האותיות האלה באנגלית.... אה..ו..נשר!!

kuskusiyface

New member
אולמייטי אתה ביאוס

אתה רוקר ישראלי שהתחפש לפאנק יש לך דיסקים של עברי לידר בבית תפסיק להיות כזה עצוב ולהגיד דברים שלילים על כל דבר אני אף פעם לא ראיתי אותך רושם משהו חיובי

ALMIGHTY

New member
רק בשביל זה לבוא?

אתה לא חושב שזה קצת בזבוז זמן כשאני יכול לכתוב להם פה, הם יקראו את זה ויפנימו את זה? הם לא חייבים להתייחס...סתם הבעתי את דעתי...יש לך בעיות?

xero1

New member
לא רק לזה..

אלא גם בשביל לשמוע מוזיקה, הרי אתה אוהב פאנק, לא? או שאתה סתם כותב כאן?

ברור שזאת את.

אני לצערי אגיע לתל אביב כבר בבוקר או יום לפני לצורך מבצע סודי שקשור איכשהו לנקמת עוללים.

מבצע סודי הא?

טוב, נשאל כבר את עופר או שנגיע איכשהו להסעות של ת"א... אם כבר מטרידים- איך אתם חוזרים, אם בכלל, לעיר הקודש? ברור שזו אני.

Shoooo

New member
טל!

תהיי איתי בקשר כי גם אני הייתי מעונינת להגיע איכשהו.

howe

New member
וואלה יום עמוס

אין בוקסא. באסה. איך חוזרים...וואלה שאלה טובה. באותו יום גם יש מתכונת בספרות אז חרא וגם תיכננתי לדפוק כמה שעות עבודה אז זה מסתדר לא רע מבחינת השעות של ההסעה, אבל לחזור... צריך להיות בעיר כי יש הופעה יום אחרי. רוצה לקחת טרמפים מכביש 4?

או טרמפים או מונית שירות

אני רואה פה כבר איזה ארבעה ירושלמים שבאים.. וזה די טוב... חוץ מאם אתם קמצנים.

בלעע.. אז נחזור איתכם

איכשהו, למרות שבאסה שכל הקטע הזה מצטבר פיננסית. לרגע הבליח בי רצון מסויים לחזור לביצ'מש, אבל אני רואה שזה לא יתממש. לא משנה...

למעלה