פרח מכנסת שוב את חכמי הפורום

פלסטיק

New member
אנשים עושים מה שכדאי להם

אם הוא מעדיף את המחשב על זוגתו סימן שהוא חושב שזה כדאי לו יותר. למה זה כדאי לו יותר? לזוג פתרונים

תצחקי אחותי ../images/Emo13.gif

הצחוק יפה לבריאות. למה חייבת להיות בעיה, את זה אני לא מבין. לי יש תחביב של איסוף ג´וקים אני יושב לי כל ערב ומסדר אותם באלבום. לפי גודל סוג ומין. זוגתי היקרה שתחיה עושה לי עיניים, רגליים ואפילו שדיים, ואני בשלי עם הג´וקים מה לעשות זה יותר מעניין אותי מסקס. לא כל אדם הסקס הוא בראש מעייניו ויש אנשים שפעם בשבוע, חודש, שנה (מחק את המיותר) מספק אותם. למה לא לתת לאדם להתעסק עם התחביב שלו ולעשות ממנו או מהזוג בעיה. אגב, אם אפשר להעביר לו את המייל שלי שיעביר גם לי קצת תמונות אולי אפתח לי תחביב חדש, או אולי אשתי תמצא עניין בתמונות.

ג´וקים מסיליקון-על תחביבים ואנשים.

אם אתה אוהב אותם , לבריאות. יש אנשים שמאמינים שהם ממשיים ולא רק מסיליקון. אבל אתה מוזמן כל שנה בסוף החורף הם יוצאים מהוירטואליה והופכים למציאות . אבל האמת היא שהתאמצתי עבורך שתוכל למצוא את אהבת חייך, שלא תצטרך להמשיך למיין את כל המיקבץ. ודקה אחת של רצינות, הפער בין העמדות המילוליות שלה, לבין האמירות האחרות שלה על ההתייחסות שלה לתחביב של בן זוגה לחיים-מעורר תמיהה והרמת גבה. מעניין למה עצרת בפעם בסקס פעם בשנה, אפשר גם שנתיים,עשור, יובל, אולי פעם בחיים -בכלל מספק אותם? ובכל זאת,היא מרגישה שיש לו בעיה. ואני חושבת שיש לה בעיה.

55

New member
תראי

אני מסכימה איתך שזה מוזר שהוא שולח לך את התמונות האלו אבל לדעתי את לא צריכה לדאוג כל עוד הוא מפנטז אם זה מפריע לך תגידי לו שלא ישלח לך את התמונות האלו

dovk

New member
אמנם!

וכבר שמתי את אוסף ההירהורים הבא שלי בפורום "סקס אחר" (מומלץ), אבל זה נראה לי מתאים כאן: " הסתכלות עוד מעט אני סופר 50 שנה של התבוננות אינטנסיבית, בלתי ניתנת לשום הסבר, בנשים. תארו לעצמכם, 50 שנה של מבטים מכל הסוגים, ממבט בוטה במעמקי הפיסוק של בת הדודה שכרעה בצד הגינה להטיל את מימיה (אני בן 3-4 והיא צעירה ממני בשנה בערך), דרך אינספור גליונות פלייבוי ופנטהאוז, תצלומי תקריב גניקולוגיים, סרטי ווידיאו מכל הסוגים, ועד לא מעט נשים אמיתיות במגוון קווי מתאר חושניים – לא חשוב כמה, לא חשוב מה ראיתי – תמיד ארצה לראות עוד – עוד ישבן, עוד פטמה, עוד אוסף של קפלי עור עדינים... ושילוב של הכל... ואני רק בחצי הדרך! ולא תמיד הגוף החשוף מושך ככה. לא פחות עוצמה יש לבגד כזה או אחר, ממכנס צמוד עד שרוואל מתנפנף שתפוחי אחוריים רוטטים תחתיו. איזו עוצמה יש לגוף הנשי עלי! מאיפה זה בא? אולי מאותו מקום שגורם לנשים ללכת ככה ש"יראו להן"? אחרת איך תסבירו לי אתן, מישהי שיוצאת לרחוב עם מיני קצרצר או עם גי´נס כ"ץ (כוס צוחק, הגדירה לי פעם מישהי את כיווצי המיכנסיים שמפשילים לצדדים את קפלי העור העדינים). או את ההיא שראיתי השבוע, צועדת לה חתולית להפליא בליבו של אזור תעשיה שורץ גברים חמדניים, בשמלת טריקו שחורה ודקיקה. השמלה, שהיתה קטנה עליה בכמה מידות, עקבה בנאמנות אחרי כל פרט ופרט מקווי המתאר של גופה המדהים. בחורה קטנה ורזה יחסית, מתניים צרים, חזה קטן אך מונף לפנים בגאווה, שמטלטלת מאחור זוג גבעות תפוחות ומוצקות, חריץ עמוק מצטייר ביניהן מתחת לבד העדין, המתוח עד להתפקע. אין גבר בסביבה שלא עצר את מבטו על היופי המהלך הזה. וחלק לא קטן מאיתנו בוודאי הבחין שגם אם היא לובשת תחתונים, אין ספק שזה חוטיני, שכן הישבנים המוצקים נעו בחופשיות מוחלטת מתחת לבד העדין. אימאל´ה!!! לא רק הזין עומד. הלב פועם בהתרגשות. מה, אין לה מושג מה היא עושה לגברים בסביבה? אפילו אם היא בת 14 (והיא לא), בטוח שמישהו כבר העיר לה משהו, לא מתוך רחמנות או דאגה רחמנא לצלן, אלא מתוך תקווה שהמבט והמילה ידליקו אותה עוד יותר (לא יכול להיות שהיא לא חמה. לא יכול להיות. כאלה ישבנים מעוצבים, מלוטפים על ידי הבד ועיני הגברים, מתחככים בינים לבין עצמם בחושניות... פשוט לא יכול להיות). אולי תסבירו לי מה עובר לה בראש? האם היא ערה לשובל המבטים שמלווה אותה כל הזמן? לתגובות הפיזיולוגיות החזקות שהמראה שלה מצית אצל הגברים? ואולי אני צודק, והיא, כמו שזה נראה לנו, הולכת ברחוב, כולה מודעת למבטים, למגע הבד בגוף והליטוף ההדדי שבין חלקיו השונים? הרי אם אני הייתי במקומה כבר הייתי כובש בקושי רב זיקפה מפוארת, ורץ לשרותים הקרובים להתפרק בעוצמה אדירה! והיא, אם תרשו לי, יכולה סתם כך, תוך כדי הליכה, למשוך בצפורן נסתרת, דרך השמלה העדינה, את שולי החוטיני, ככה בין לבין, להפעיל לחץ מדוד בנקודה איסטרטגית, וככה, ברחוב, בלי שנדע… זה לא רק שהמראה החושני עושה לי משהו בעוצמות כאלה. יש תחושה של קירבה אינטימית עם מי שאני רואה לה. תחושה עמוקה וקדומה מאוד, חזקה לא פחות, ולכן המבטים הישירים וההערות הבוטות – אם אני רואה לה = היא רוצה אותי (לא לקפוץ ולא להתרגש, אני רק מזהה תחושות קדמוניות, אני באותה מידה דוגל בזכותה המלאה של האישה על גופה). איברי הגוף האלה מדברים איתי ישירות, בלי קשר למי שחיה בתוכם. הם אומרים לי "בא תיגע, תרגיש איזה עור חלק, תראה כמה זה מוצק, אנחנו נימס מהמגע שלך, לא נוכל לעמוד בפניך..." ואם הכל כזה מוצק וחלק מבחוץ, כך זה יהיה גם בפנים... שלא תבינו לא נכון, אני לא מתלונן. אני נהנה מכל רגע, ולמרות שעמוק עמוק, האינסטינקטים שלי אומרים לי שכל מה שהיא רוצה עכשיו זה שאני אגיד לה מה המראה שלה עושה לי, וכבר היא לא יכולה לסרב לי, וכבר אני חודר וכבר אנחנו גומרים, אני יודע שהדברים לא כל כך פשוטים, וברוב המקרים שומר את מחשבותיי לעצמי. אבל המחשבות האלו קיימות, לא יעזור לכן כלום, ואם אתן לא רוצות שנסתכל עליכן, אל תציגו את הסחורה לראווה. אתן מציגות? – אל תבואו בטענות ותהנו. זכותכן וזכותנו. " עד לכאן מה שכבר פורסם. ואני יוסיף על זה, שגם אחרי לילה של מין מענג ומספק במיוחד עם אשתי, אני קם בבוקר ואם יש זמן נכנס לרשת, לעדשה או לאתר אחר דומה, שותה בצמא רב תמונות של נשים שונות בדרגות עירום רבות, מספק את עצמי בכיף והולך להעיר את הילדה לבית הספר. כל זה לא מוריד ממה שאני מרגיש כלפי בת זוגתי ולוא כהוא זה. הייתי שמח לחלוק איתה חלק מההתרחשויות המסעירות האלה, אבל היא מעדיפה לא לדעת. מבחינתי - אשמח גם לדעת שגם היא מתענגת על דברים נוספים - ולדעת מה הם, אבל לפחות בינתיים זה לא נראה אפשרי. יש משהו בגוף האישה, שהמוח הגברי נעול עליו בעוצמה שאינה ניתנת להסבר - אפשר לקונן על כך ואפשר להנות מזה. לבחירתכם!

מנסה

את מעלה כאן בעיה בעיה שיש לך עם הסרטים הכחולים של בעלך אבל תשימי לב מה את עושה במקום להתמודד עם הבעיה שלך את מנסה להפוך זאת לבעיה של בעלך לי לא נראה שיש לו איזו שהיא בעיה ההפך לגמרי, הוא משתף אותך לא מסתיר ממך דבר, טוב לו עם הסרטים והתמונות את לא צריכה להפוך לחובבת פורנו אם זה לא מעניין אותך אבל תנסי למצוא מה באמת מציק לך לא אצלו, אצלך...

למעלה