פרח מכנסת שוב את חכמי הפורום

פרח מכנסת שוב את חכמי הפורום../images/Emo132.gif

משמשת על תקן קלדנית בלבד-השאלה הנשאלת רצינית היא! ---------------------------------------------------------------------- בן זוגי שולח לי מדי יום ביומו סרטים בצבע השמיים באמצעות המייל, כמו כן תמונות של נשים בלבוש חוה. כבר כמה לילות שאני מתעוררת משנתי לקול תקתוק המיקלדת שלו-האיש שלי יושב מרוכז כולו. הצצתי מאחור, חשכו עיניי. האיש שלי יושב ומקטלג במחשבו, בספריות נפרדות, נשים מכל צבע, צורה ומימד. יחסי המין ביננו מגוונים ולא משעממים(לעניות דעתי)ובכל זאת -מה הטירוף הזה? האם עליי להסיק מסקנות? ניסיתי לשוחח עימו על הנושא-אך האיש פסל את חשדותיי על הסף ואמר כי הוא מתנהג ככל גבר טיפוסי שנהנה להסתכל על נשים יפות. האומנם? תגובות יועברו לשואלת! בתודה מראש

zie

New member
היה לי אחד כזה...

כן,היה לי חבר שמזכיר את בן זוגך ואכן התברר שלא רק רצה נשים נוספות וירטואליות אלא גם במציאות והרבה... אולי זה אותו אחד..????

מייקי69

New member
לך תגדיר "גבר טיפוסי"

גבר טיפוסי זה אבא שלי? שכל פעם שאשה מציצה לכיוון שלו, הוא ישר הולך ומייבא את חומות סין ובונה אותן סביבו? גבר טיפוסי זה הבן שלי, שכל נשיקה על המרקע גורמת לו להתקף אפילפתי והקאות? גבר טיפוסי זה האקס הראשון שלי שאוהב להביט בהן מתחת לגבות? גבר טיפוסי זה דודו טופז שאוהב להתחתן איתן, לזרוק, לזיין אותן, לזרוק, לעשות להן ילדים, לזרוק וחוזר חלילה? גבר טיפוסי זה מאתאו האיטלקי - שאוהב אחת ואחת בלבד - לא יעזור בית דין? ואולי גבר טיפוסי זה ההוא בן החמש עשרה, שדבוק לכל מראה איבר נשי חשוף, כשידו "עושה מעשה" בין רגליו? הגבר של הבחורה השואלת הוא גבר, נקודה. והוא מפנטז. הוא מפנטז בענק. טוב או רע? לא יודעת, בחיי. אם הוא מפנטז אצל המחשב ובא לפרוק את תאוותו אצלה, אחלה !!!! יש תקופות חרמניות במיוחד. אני בטח הייתי מצטרפת לחגיגה. מבקשת ממנו שלא יפסיק את הקטלוג והנבירה, ומתיישבת לו בין הרגליים. אחלה חגיגה! מה רע? כמעט ואני אומרת: כל עוד הוא מפנטז בבית, על המחשב שלה, תפאדאל!! שתתחיל לדאוג כשהוא מאחר לפגישה החשובה הזאת עם ה"קטלוג" הממוחשב.

יאצפן

New member
לך תגדיר../images/Emo117.gif

מייקי, התשובה האמיתית לשאלה, שנה טובה.

גלגולי לשון בעברית

שימושי - נועד לשימוש בו עיוני - נועד לעיון בו טיפוסי - נועד לטיפוס עליו

Mozhi

New member
מייקי, מקסים!

מייקי, תגובה מקסימה !!! אהבתי מאוד ! מוז´י.

Mozhi

New member
מייקי, מקסים!

מייקי, תגובה מקסימה !!! אהבתי מאוד ! מוז´י.

מעניין מתי זה התחיל

האם הוא היה יכול לעשות זאת גם קודם? האם היה לו את הידע והמחשב והאינטרנט והיכולת? במידה והיה יכול לעשות זאת גם קודם אלא שהחליט דווקא כעת להתחיל לעשות זאת אני במקום השואלת הייתי דואגת/ת. במידה וההזדמנות נקרתה לפניו רק כעת, לראשונה בחייו... אני הייתי מניחה שזה בסדר. אכן ריגושים של חלק גדול מהגברים. ומה עוד מרגיע? שהוא שולח לי ועושה בנוכחותי.... טוב ויפה. אלא שמתוך שלא לשמו בא לשמו. גם בזה יש סיכוי לשינוי במערכת היחסים. אלא שלא ברור אם ניתן למנוע אותו בדרך של חסימה ואיסור.. יכול להיות שצריך למצוא העשרה מסויימת של היחסים. למרות שהם מגוונים... כדאי לבדוק שוב את כמות הריגושים. יכול להיות שהשואלת יכולה להעלות את מינון הריגושים המיוצר ביניהם. דוגמאות לשיפור ריגושים: מין במקומות פומביים, קשירות עדינות, שותפים... בהצלחה.

להסיק ומיד ../images/Emo11.gif

יש לה אחלה של בעל, עם ראש כחול שאוהב לראות דברים יפים. אם היא חוששת שהוא ילך לרעות בשדות זרות שתעבוד קצת: יותר מין יותר מגוון עם אטרקציות חדשות עד שלא יהיה לו כח אפילו לחשוב על אחרות. וגם אם מדי פעם יפול לו סטוץ נא לא לדאוג זה לא סוף העולם.

piter pan

New member
סרטים כחולים ותמונות - מה רע בהם ?

ומה הקשר בים לבין סטוץ ???? לראות את מטוסי ה 11 בספטמבר הופך את הצופה לטרוריסט ? צופה בסרטי סנאף מזוויעים בהם רואים מעשי רצח ואונס (סרטים נוראיים ונפשעים בעיני שלי ) הופך את הצופה לפושע ? צפייה בפרסומת הופכת את הצופה לאחד שכבר רכש את המוצר ? במידה ומגיעים לסטוץ - זהירות
, נכון שזה לא בהכרח סוף העולם אבל בהחלא יכול להוביל לקילקולים רציניים ביותר במערכת זוגית קיימת ואף לסיומה. אבל מה זה קשור לסרטים ותמונות עירות ופורנו מהנט... שיהנה לו האיש מהסרטים. אחד אוהב קומדיות , האחר טראגדיות והשלישי סרטוני ותמונות פורנו

פיטר, הכל שאלה של מינון

אם היא מרגישה שזה עובר את הסף שלה, וזה לא מתאים לה יותר, ולו לעומת זאת כן - יש פער שצריך איכשהו לגשר עליו. ואם אכן מדובר במינון גבוה מדי עבור פרח, לדעתי זה מעיד על משהו - לא יודעת מה, משהו. פרח צריכה לחשוב עם עצמה ולנסות לתת תשובה.

piter pan

New member
האם זה תקף גם אם נניח

המינון שבו היא ה(אשה) אוכלת פירות או חמאה עוברת את הסף שמפריע לו ? ואם היא יושבת ליד המחשב ומקשקשת לה בפורום ובצ´ט "יותר מדי" ... יש גבוללחדירת בן זוג לחיי בן זוגו ואני גם לא מאה אחוז בדעתה של רסיסים שצריך בהכרח לעשות מזה "ביחד". עם זאת כל זוג קובע את גבולותיו הוא...

שום דבר אינו בהכרח

אם מתאים לה ומתאים לו אז אחלה... אפשר להתעניין ואולי לעשות את זה ביחד. ואם לא אז לא. מן הסתם לכל אחד מותר שיהיו את תחומי הענין שלו בלבד.

כן!!!

צופה בסרטי סנאף הופך את הצופה לפושע!!!! מזעזע לחשב שיש מי שחושב אחרת (אלא אם כן הדובר חובב סנאף... וכך הוא מתרץ את המעשה...)

piter pan

New member
הבהרתי

את עמדתי ביחס לסרטים אלו בגוף הודעתי בחרת להתעלם מכך - בחירה שלך

Mr Binnn

New member
פוי תתבישי לך חיפוש ית ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

איך את מעיזה לקרוא מבין המילים שכותב פן ולהבין מה שהוא לא התכוון תתבישי לך אז יצא לו לא יפה שעכשו כולם ידעו שיש בו עוד פגם ככה עושים ערב השנה החדשה? פויה Binnn

../images/Emo32.gif

מסתבר שהעניין נכנס לאינטריגות פנימיות וזה ממש מרחיק מהכוונה.. חבל!

למעלה