פרח בר פראי בתוך שדה של קוצים!!!

geula

New member
פרח בר פראי בתוך שדה של קוצים!!!

פרח בר פראי וחושני בתוך שדה מלא קוצים!!! הקוצים הם הגברים שעוברים הולכים נעלמים ולא שבים בחיי כמו בסרט רץ שחולף על פניי ללא חת לפעמיים אני מרגישה כמה אני עדינה שברירית כמו פרח באמצע השדה שאם יקטפו אותו הוא יישבר ולפעמים אני מרגישה כמה אני פראית חושנית כמו התשוקה ומחפשת אחריי התשוקה בתאווה הרסנית תשוקה שאין לה מנוח שאין לה סוף ולמרות הכל בסופו של דבר השדה הוא היקום שלנו יקום רחב גדול ללא אין סוף ואנחנו הקוצים הפרחים שייכים לשדה!!!

SHY23

New member
בילוי

מי שמחייך אל העולם העולם יחייך אליו! |)

זאת אותה גאולה שאני זוכר?

את הצד הפיוטי שבך לעולם לא פגשתי-אז אולי תעיתי לגבייך בכלל?

אולי אחיות?

אותו גוף ,אותוראש,אותו סקס ואותן תשוקות לניקול בפורום הסקס של ספידי-אז כבר יש שתיים ואם כך ימשך חברים אנו בסכנת מבול של זרעים נשפכים.

גל.com

New member
אל תגזים!!!

ויפץ זרעו לכל....... שמור על זרעוניך ......אין יותר שקדים בבית!

גל.com

New member
הי ארבלון..........שוב אתה בוגד?

רק לא להתבלבל...... גאולה זו גאולה וגל זו גלcom אני מתה על גאולה היא מלאך מלא תשוקה דבר אליה בפרחים....אהובי(!!!!-מה שהיה חסר)

phantom

New member
פרח שלי הו פרח

גאולה המתוקה, גם אני נדהמתי מכתיבתך. את באמת פרח בר ואני לא אומר זאת רק בגלל הלילה המטריף שחווינו שנינו יחדיו, אלא באמת שהכתיבה שלך יפה. אוהב, פנטום

geula

New member
פנטום תודה נשמה שלי!!!

אוהבת אותך! ודרך אגב גם כתיבתך יפה מאוד שלך גאולה

מייק

New member
תגובה לשיר B-()

אני לא יודע מה רצית לייצר כאן אבל זה ממש זבל אמיתי מדוע לא תיקחי קצת שיעורי ספרות כדי ליכתוב שירה ברמה קצת יותר גבוהה יא פלצנית .

geula

New member
למייק אם הכתיבה שלי היא זבל אז אל תקרא11111

דיברת על הכתיבה שלי שהיא זבל!!! הזבל היחיד פה אלה המילים שרשמת כתגובה!!! לא נראה לך אז אל תקרא!!!! היחיד שצריך לקחת שיעורים זה אתה!!! על הניבוליי פה שלך שיעורים בנימוס והתנהגות!!! יא מגעיל חסר תרבות!!!

idodo

New member
פרח בר-קוצני

הפרח הגיע לשיא פריחתו ואז נבל הוריד את ראשו לאדמה לעפר וראשו נפל ואת עברת בשדה קוצים ליטפת את עלעליו בין שיחים ובין עצים בכית עליו וגם הוא בכה איתך חרש הוא לא יילך איתך עד סוף הדרך פרח בר קוצני נותר שכוב דומם הפרח הוא בדיוק אני ולא מישהו אחר ואת צועדת לאיטך מתרחקת, מסתתרת ולא נותר לי כלום ממך באמצע הדרך אז תלטפי את עלעליי כך תהיי למאושרת וכך תרגישי טוב אולי על סף סיום עונה פושרת של רוח ושל סתיו אשר עזב ופה נותר שדה מלא פרחים את ואני עכשיו בוכים כי את עכשיו כמו מוותרת בלעדיי לא יכולה לסיים את סוף הדרך...

idodo

New member
פרח בר-קוצני

הפרח הגיע לשיא פריחתו ואז נבל הוריד את ראשו לאדמה לעפר וראשו נפל ואת עברת בשדה קוצים ליטפת את עלעליו בין שיחים ובין עצים בכית עליו וגם הוא בכה איתך חרש הוא לא יילך איתך עד סוף הדרך פרח בר קוצני נותר שכוב דומם הפרח הוא בדיוק אני ולא מישהו אחר ואת צועדת לאיטך מתרחקת, מסתתרת ולא נותר לי כלום ממך באמצע הדרך אז תלטפי את עלעליי כך תהיי למאושרת וכך תרגישי טוב אולי על סף סיום עונה פושרת של רוח ושל סתיו אשר עזב ופה נותר שדה מלא פרחים את ואני עכשיו בוכים כי את עכשיו כמו מוותרת בלעדיי לא יכולה לסיים את סוף הדרך...

ZIVAN

New member
smil life is :cool:

its nice 2 be sexy end feel like one .sometims i feel like thet my self .

למעלה