פרחי באך - בבקשה מישהו שבאמת מבין

sebastian85

New member
פרחי באך - בבקשה מישהו שבאמת מבין

אני רוצה לקבל תשובה חד משמעית האם פרחי באך מוכחים או לא!! הרי זה לא בעיה לבדוק אותם בכל בדיקת דם רגילה או במכשיר אחר ולראות האם קיימים בהם חומרים שמשפיעים על הגוף שלנו או שהכל בלוף אחד גדול!! האם הם שווים משהו או לא??? קשה לי להאמין שכן כי אם כך העולם המדעי היה חוקר אותם יותר לעומק... ואם אין להם השפעה על הגוף.... אז גם אין על הנפש!! רק משהו פסיכלוגי שיכול להיווצר גם מאכילת 10 אגורות! בקיצור האם הם מוכחים או לא???? אנא תשובה רצינית

m_katzmann

New member
אתה הרי לא שואל

היי סבסטיאן, לך הרי יש כבר דעה מגובשת על פרחי באך ולא יעזור כל הסבר שניתן כאן. אתה חושב שזה בלוף - אז למה להתעקש על פרחי באך ולא להסתפק בתרופה קונוונציונלית אותה בדקו על הגוף שלנו ושל בעלי חיים אחרים. ומה רע במשהו פסיכולוגי שמשפיע? אם זה עושה לבן אדם טוב. זה עושה לו טוב! לא כל דבר שניתן לבדוק בבדיקה הכי מדוייקת עובד כך על הגוף. יש דברים שעובדים למרות שלפי הבדיקה הקונוונציונלית אין לבן אדם שום סיכוי. ואתן לך דוגמא מעצמי. אני מסתובבת כבר 3 שנים ממש ללא סחוס בקרסול ובמקום שמצב הרגל שלי ילך ויחמיר הוא הולך ומשתפר ואני לא לוקחת שום תרופה לשיכוך הכאב ולפי מה שאורטופד ולא אחד אמר לי: אין סיכוי שאלך ללא כאב, כי עצם מחככת בעצם. וזה לא שהסחוס נבנה. אין סחוס ואני מתפקדת כי רגשית אני מרגישה הרבה יותר טוב ממה שהרגשתי לפני שנים רבות. מה שמניע אותי זו שמחת החיים וכח הרצון. תגיד פסיכולוגי - יתכן, אבל זו עובדה. בפרחי באך יש אך ורק את האנרגיה של הפרחים. אנרגיה זאת משפיעה על הרמה הרגשית ופותחת חסימות אנרגטיות בגוף. אני מציעה לך להתחיל לקרוא קצת על אנרגיות, כי גם המדע משתמש באנרגיות אלו. משתמשים בפלטינה כדי לאחד עצמות. משתמשים בלייזר כדי לאחות קרעים וכו. מאיה

אדומה2

New member
הוכחות

השאלה היא האם אתה פתוח לשינוי דיעה או לא. אם לא- זה לא משנה מה מישהו יגיד פה. אם כן- דבר עם אלפי אנשים שעברו טיפול באמצעות פרחי באך, מעין מחקר פרטי שלך, ותבדוק בעצמך- מה הם השינויים שהאנשים הללו עברו מאז תחילת הטיפול? מה היה המצב לפני? איך המצב אחרי? איך השינויים באים לידי ביטוי? תשאל את כל השאלות הללו ותגיע למסקנות שלך בעצמך. הכי אני ממליצה- לעבור טיפול שכזה על עצמך, שהרי הדברים שאנחנו עוסקים בהם הם אינדיבידואלים, יכול להיות שפרחי באך לא יעשו את העבודה אצלך, אבל קינסיולוגיה כן? אולי רפואה סינית? אולי הומיאופתיה? בהצלחה.

sebastian85

New member
לא נכון אין לי דעה מגובשת

הדעה שלי לא מגובשת אני רק אומר מה אני מרגיש ומהתשובות שלכם אני נוטה לדעה שזה בלוף... אם זה לא בלוף אז מצויין - אני יהיה ממש מאושר! איפה אני קורא על האנרגיות האלא??? והאם למשקה יש אנרגיות? ואם כן אז מי החלטית שהאנרגיות צריכות להכנס דווקא בבטן ... ובקשר לקטע הפסיכולוגי אני אומר שאם זה רק פסיכלוגי אז אחלה אבל חבל להוציא כסף על משהו שהוא רק פסיכולוגי

m_katzmann

New member
כן, פ. באך עובדים על הרמה הפסיכולו

היי סבסטיאן, אכן, פרחי באך עובדים על הרמה הפסיכולוגית, אבל הרמה הנפשית כל כך קשורה לרמה הגופנית שכמעט ואי אפשר להפריד ביניהן. לכל איבר בגוף יש את הרגש המחובר אליו וחסימה באותו הרגש חוסמת את אותו האיבר שבבוא הזמן יפגע גם באיבר עצמו. תתחיל להתבונן על אנשים ואז אולי תבין למה כוונתי. אדם שרגש הפחד השתלט עליו יהיה מכווץ בכל גופו מוכן לתקיפה או לבריחה. הנשימה שלו תהיה נשימה הישרדותית. נשימה שטובה לאותו הרגע, אך כאשר האדם חווה פחד לעתים קרובות הוא יסגל לעצמו נשימה זו כנשימה הקבועה שלו, החמצן לא זורם בגוף כתקנו, הלב מתאמץ יותר, המוח מתאמץ יותר, הריאה מתאמצת יותר, הכליה מתאמצת יותר...המבט שלו יהיה ממוקד במטרה בלבד. זה אדם שכבר לא יראה את כל התמונה. מוחו יהיה עסוק בהשרדות. טיפול בפחד יכול לפתוח שוב את האדם, לשחרר את ההתכווצויות שלו, לשחרר את הנשימות,לתת למחזור הדם שוב לזרום, לתת למוח שלו שוב להפתח למרחב הבחירות הבלתי נדלות. ורק לידע כללי, פרחי באך לא חייבים לקחת דרך הפה. ניתן למרוח אותם על נקודות חסומות בגוף. ניתן לאמר משפטים חיוביים שמוציאים את האדם מהקיבעון. ניתן לעבוד עם קלף שתירגם את האנרגיות לגרף שעובד על המוח. ניתן לעבוד גם עם הפרח עצמו ועם ריחו ואפילו רק עם הצילום שלו.
מאיה

sebastian85

New member
אז אתם אומרים שהם ....

אתם אומרים שהם פותחים מחסומים אנרגטים... נו אז אין פשוט מזה לבדוק.. אפשר בעזרת מכונה פשוטה שמוצאת אנרגיה לבדוק לפני ואחרי וראות שינוי... אם אף אחד עדיין לא הביא הוכחות בצורה כזאת אז אולי אין ....

השפעה אנרגטית

כשאתה נכנס לבית שכולו עשוי עץ - יש לך תחושה חמה, נעימה ובטוחה כשאתה נכנס לבית שכולו שיש וזכוכית - יש לך תחושה קרה ומנוכרת גם צבעים משנים את תחושותינו. בבית מלא צבעים חמים אין לנו תחושה דומה לזו שיש לנו בבית מלא צבעים קרים לפעמים, אנחנו נתקלים באדם או בדבר שגורם לנו תחושת איום או נינוחות של "נעלי בית ישנות" מבלי שנוכל להצביע על הסיבה הברורה לתחושה זו. כל דבר ביקום - יש לו אנרגיה ובהיותנו יצורים אנרגטיים - אנחנו חשים ומגיבים אליהם. אגב, כל הדברים שדיברתי עליהם הם למעשה תדרים ואנחנו מכירים המון סוגים של תדרים (רדיו, תדרים אלקטרומגנטיים ועוד) אז... יש תדרים "גסים" יותר ויש עדינים יותר וכמו שיש צלילים שאיננו שומעים, כך יש תדרים שאיננו חשים אותם ובכל זאת, אנחנו מגיבים להכל - המוח שלנו מתפקד על תדרים. יש אנרגיות שניתן לתעד אותן: יש צילום טרמי - שמתעד אנרגיות במובן של טמפרטורה ויש צילום קירליאני - שמתעד אנרגיות של ההילה ובהילינג אנחנו עובדים על האנרגיות של האדם ודיקור משפיע על זרימת האנרגיה במרידיאנים כמו גם שיטות נוספות, ועיסוי בכף הרגל משפיע על איברים פנימיים למרות שאין קשר פיזי בין הנקודה ובין האיבר ורק בלחשוב על מישהו או משהו אתה יכול לגרום לדברים לקרות. עכשיו אני מגיעה לפרחי הבאך
אדוארד באך, רופא אנגלי קונבנציונלי, ערך מחקרים על הצמחים שמצא אבל הוא שרף את הכל לפני מותו מתוך מחשבה להשאיר לעולם שיטה פשוטה השיטה הפשוטה מתארת את איך להפיק תמצית שמכילה את האנרגיה של הפרח וכיצד האנרגיה של כל תמצית יכולה לאזן את האדם. אגב, יש תמצית אחת שאינה מופקת מפרח אלא מכילה מי סלע בלבד. תמצית זו מיועדת לאנשים קשים במיוחד, ומשפיעה עליהם כמו מי הסלע שגם טיפות שלהם יכולות לחצוב מערות בסלע. כמי שמטפלת בפרחי באך מעל 10 שנים, אני יכולה להעיד על כך שזה עובד. לא סתם עובד, אלא בצורה מדהימה!! ברקיחה נכונה, אפשר לחולל נפלאות בתוך דקות, שעות או ימים (תלוי בבעיה ובתמצית). קל להיות קטן אמונה - אבל אתה לא חייב
דברים טובים רבים בחיינו אינם ניתנים לספירה או למדידה. אהבה, אושר, שמחה, הנאה, סיפוק נסה להגדיר ולמדוד אותם - ו... פוף! הם יתפוגגו מאחלת לך שנה מקסימה ומלאת אמונה בבלתי מוכח מדעית

sebastian85

New member
אני ישאל גם אותך את זה

אם הם משנים משהו בגוף שלנו בתחום האנרגטי אז בטוח אפשר לראות את זה בעזרת מודדי אנרגיה או קרינה או טמפרטורה או מה שזה לא יהיה והמכשירים האלא לא יקרים ככה שהרבה אנשים יכלו למצוא את זה... אני חושב שהם פשוט לא מצאו כלום... אני מאמין בכל ליבי ומוחי בדבר שיש בו אפילו את הטיפה הקטנה ביותר של היגיון... אבל אני עדיין לא מוצא אותה במקרה של פרחי באך האם מישהו מדד את המחסומים ומצא כאלה דברים? חוץ מזה בתקופתו של דוקטור באך הוא לא יכל למצוא כאלה דברים... לא היה לו מיכשור בשביל זה זה למה אני "קטן אמונה" ומהסיבה שזה כל כך פשוט לבדוק כזה דבר עם אנרגיות אבל אף אחד עדיין לא בדק

YinYang

New member
תראה...

אף אחד פה לא יכול לתת לך את התשובות שאתה מבקש, פשוט כי לרוב השאלות שלך אין תשובות. חלק גדול מהרפואה המשלימה מבוסס על רבדים אנרגטיים, ובתור שכאלה הם אינם מדידים, אלא על פי מבחן התוצאה. ויותר מזה, חלק גדול לא מובן למטפלים עצמם. לפני עשר שנים לא יכלו להוכיח שיש מרידיאנים, והיום ניתן עפ"י בדיקה חשמלית פשוטה. בעבר לא יכלו לראות את השדה המגנטי/אנרגטי של האדם והיום אפשר באמצעות מצלמה קירליאנית. אז זה אומר שלפני עשר שנים לא היו מרידיאנים ואנרגיות? התשובה היא לא!!! יכול להיות שבעוד עשרים שנה יוכלו לתעד באופן חד וחלק את פעולת התמציות על הגוף...ובינתיים, היה מאושר על כל אדם שנעזר בשיטה כזו או אחרת ונרפא בזכותה. אייל

sebastian85

New member
לפחות בבדיקה של השלכות זה ...

לפחות שבדקו אנשים שסובלים לדוגמא מעצבנות... לאחר התרופה ראו מבחינה מדעית שיש שינוי? כלומר ראו שהדופק שלהם ירד ושיש פחות הרמוני עצבנות ומתח וכדומה?? כלומר מצאו שזה פועל רק לא יודעים איך?

ארים את הכפפה אבל רק מהזיכרון

לפני מעל 10 שנים, בהיותי בקולג´ בא מישהו עם ירחון מדעי כלשהו בגרמנית וסיפר לי על מאמר מעניין שהיה שם. ראיתי את התמונות, קיבלתי קצת הסבר אבל לא קראתי כי אני לא יודעת גרמנית
נעשה מחקר עם פרחי באך. הפרמטר שנבדק היה שינוי כלשהו בדם. נמצא במחקר, שאם אדם לוקח תמצית שמתאימה לו, חל שינוי מסויים בדמו ואם אדם לוקח תמצית שאינה מתאימה לו - לא קורה כלום!! מסקנות אותו מחקר היו: פרחי באך משפיעים, אם טועים בתמצית, זה לא מזיק - זה פשוט לא משפיע על האדם. היה מי שניסה לאתר מחקר זה באינטרנט - ללא הצלחה! אבל אני ראיתי את הצילומים ושמעתי את ההסבר הנ"ל. אנשים שמטופלים בפרחי באך יש בגופם שינויים מדידים אך הם נובעים מהשינוי - למשל: הורדת מתחים, תוריד דופק ולחץ דם ולא מהפרחים עצמם. הפרחים מורידים את המתח לא מורידים לחץ דם או דופק. ההוכחות שפרחי באך עובדים הן הוכחות קליניות, לא מחקריות / מעבדתיות. ולכן דיברתי על היותך "קטן אמונה" - אם זה עובד, מה איכפת לך איך? למה אתה זקוק כל כך שאיזה מכשיר יאמר שזה עובד? זה עובד קלינית!!! סיפור מהחיים אימא שלי הייתה אחד משפני הניסיון שלי כשלמדתי באך תוך חודשיים היא עברה שינוי כל כך משמעותי, שאף אחד לא האמין שזה בכלל אפשרי. זה התחיל עם: כל פעם שאני לוקחת אני נרגעת, זה באמת, או שאני מדמיינת?
ואז, החלטתי לטפל בעייפות שלה ושמתי לה תמצית בשם Olive תוך יומיים היא חלתה בשפעת ונשכבה. היא הודיעה לי שזה מהתמציות ושהיא לא מסכימה. אחרי תקופה, שוב הכנתי לה בקבוק ושוב היא חלתה. "שוב שמת לי את התמצית ההיא?" - היא שוב סירבה לקחת... בהמשך, בכל פעם שביקשה ממני שאכין לה בקבוק, התנתה את זה בהיעדרותה של התמצית הספציפית
אימא שלי היא האדם הכי סקפטי שהכרתי, אם היא הרגישה, זה עובד!!!

למעלה