פרוק אבזור -קרייזלר וויאגר

יוסיב4

New member
התקשרתי לחברת האבזור לקביעת תור לפרוק האבזור של הרכב שמכרתי . נתנו לי תור לעוד שמונה ימים . האם זמן סביר ? היות ולא היה אבזור משמעותי במכונית זמן הפירוק הוא שעות . הבעיה היא התקנת הכיסאות מחדש שזה לפי מה שאמרו לי עלול לקחת עד 10 ימים !!!! האם הגיוני ? למישהו היה ניסיון ברכב כזה . אשמח לקבל תשובות .

alex1957n

New member
עם יש לך כיסאות שפורקו בחו"ל?
הזמן הוא סביר. לחברת אבזור יש סידור עבודה להתקנות והם לא יכולים לעשות עבודה שלך במיידי.

יוסיב4

New member
הכיסאות אכן פורקו בחול . אז זה עניין של תור ולא זמן עבודה ממש נכון ? אני רק מקווה שהכנסת הכיסאות חזרה תהיה נכונה ומקצועית . זה יכפה על הכול.

alex1957n

New member
הכיסאות אכן פורקו בחול . אז זה עניין של תור ולא זמן עבודה ממש נכון ? אני רק מקווה שהכנסת הכיסאות חזרה תהיה נכונה ומקצועית . זה יכפה על הכול.
אצלי עבודה של הרכבת כיסאות היתה מקצועית מאוד. יש להם בסיס מוכן שלהם בשביל להגביה את הכיסא מהרצפה.
זה ניסיון שלי מחברת אצ"מ, אין לי מוסג איך זה בחברות שונות.

יוסיב4

New member
מפתיע אותי. לקונה הרכב שלי יש לו קרייזלר נוסף שקנה מנכה לפני כשנתיים . לפי מה שהוא סיפר לי החברה המאבזרת הייתה אצמ באר שבע והיא לא הצליחה להחזיר את הכיסאות המקוריות של הקרייזלר למקומם והוא נאלץ לרכוש מהם כיסאות אחרים לא מקוריים בעלות של כ 5000 שח.

alex1957n

New member
מפתיע אותי. לקונה הרכב שלי יש לו קרייזלר נוסף שקנה מנכה לפני כשנתיים . לפי מה שהוא סיפר לי החברה המאבזרת הייתה אצמ באר שבע והיא לא הצליחה להחזיר את הכיסאות המקוריות של הקרייזלר למקומם והוא נאלץ לרכוש מהם כיסאות אחרים לא מקוריים בעלות של כ 5000 שח.
אצלי זה אצ"מ צפון (חיפה).
ביצעתי פעולה זו בחודש מאי 2020.
עם תתורר בעיה להחזיר כסאות מקוריים תפנו למנהל כללי של אצ"מ אייל.

יוסיב4

New member
המשך לעניין פרוק האבזור . לאחר שקונה הרכב הביא אותו לפרוק והרכבת הכיסאות האמצעיים בחברת האבזור לפני שבוע התקשרתי היום לברר מה קורה עם הרכב . ענתה לי הפקידה שהאדם שמטפל בפירוק לא נמצא בעבודה כבר שבוע ולא עשו כלום ברכב . מיד שלחתי פקס למנכל החברה . על פי מה שאמרו לי זה לוקח עד 10 ימים ולכן צריך למסור את המכונית ביום ראשון הקרוב . לא מאמין שיצליחו לעמוד בזמן שהם אמרו .

למעלה