פרופ' שלום רב, שאלה בנושא שאיבת שומן :)

פרופ' שלום רב, שאלה בנושא שאיבת שומן :)

שלום רב, הייתי מעוניינת לעבור ניתוח שאיבת שומן מהישבן והיריכיים הפנימיות וגם החיצונית...(אני לא כל כך יודעת איך זה הולך...) אשמח לדעת אם מישהו יכול לתת לי מושג בכמה הניתוח עולה פחות או יותר.. וכמה זמן בערך משך ההחלמה? (בכל זאת אני מטפלת בתינוק שלי...כבר בן שנה...) והאם ישנה אפשרות להרדים רק פלג גוף תחתון (כמו שעשו לי בניתוח הקיסרי) ולא הרדמה כללית שידוע שההתעוררות ממנה לא נעימה במיוחד...?? כרגע אני גרה ביוטה שבארה"ב (לא היתה לי ברירה אלא לטוס עם בעלי...:)) אז אני מתלבטת אם לעשות את הניתוח פה או שאני אחזור לארץ בעוד כחצי שנה ואם למישהו יש מושג לגבי מחירים פה בארה"ב... אודה מאוד לכל פיסת מידע....כי אני ממש נלהבת כבר לעשות את הניתוח.... תודה רבה לכל מי שיענה דורינה

איננו נותנים כאן אינפורמציה על מחירים.

כל השאלות יש לשאול רופא שיבדוק אותך, כי אצל כל אחד הצרכים וההיקף של הטיפולים שונה. ההחלמה שונה גם היא , בד.כ. יש לקחת בחשבון לפחות 3 שבועות. צריך גם להיות לתקופה זו ויותר בבגד לחץ אלסטי, וזה די חם. לכן כדאי לבצע הנתוח בחורף. לעניין ההרדמה, אני מניח שניתן בהרדמ האזורית, אך צריך להיוועץ במרדים.

shuly22

New member
צריכה עזרה כמוך ../images/Emo53.gif

|
חשבתי שרק לי יש שאלות ושמחתי לראות שאת שואלת בדיוק את מה שמעניין גם אותי. גם לי קשה ואני רוצה להיפטר מהשומן המטריד שמבריח לי את כל ההורסים שבסביבה. אני לא יודעת אפילו במה להתחיל, איפה מוצאים חומר? שמישהו יכוון אותי בבקשה.רצוי מניסיון אישי. למשל: מי המנתח, איפה עושים כמה זה עולה? גם דברים רעים וגם טובים. חשוב לי לדעת
תודה.

למעלה