פרופסור משה הוד מבלינסון

אתי@

New member
פרופסור משה הוד מבלינסון

מישהו מכיר ? הוא אמור להיות מנתח בכיר...

Googlit

New member
תראי מה מצאתי לך

באינטרנט, נראה שהוא בכיר מאוד.

Googlit

New member
תראי מה מצאתי לך

באינטרנט, נראה שהוא בכיר מאוד.

אולי בכיר- אבל עלול להיות מאוד לא

נחמד
למה את רוצה להיגיע אליו הוא מומחה בהריון בסיכון בעיקר בסוכרת.

ashlaya

New member
שמת לב ש"רוב" הרופאים בבלינסון

ממש לא נחמדים ??? מעניין אם זה מקרי ...

אתי@

New member
לא אכפת לי שהמנתח שלי יהיה לא נחמד

מה שחשוב זה שהוא יהיה מקצועי.

happy

New member
הוא רופא מעולה

אם הוא זה שאמור לעשות לך את הניתוח הקיסרי את יכולה להיות רגועה. הוא רופא מעולה!!! הוא היה הרופא שעשה לחברה שלי את הניתוח הקיסרי.

אתי@

New member
אני לא יודעת מי "אמור" אבל הבנתי

שכדאי לי שזה יהיה הוא...

talitu

New member
אם בייבי@ תהיה בעכוז את הולכת לניתו

בבילינסון? יש הבדל בינם לבין ליס מבחינת יתרונות?

אתי@

New member
עד כמה שאני יודעת ההבדל העיקרי

בין שני בתי החולים זה 5 ימי אישפוז בבלינסון, ו-3 ימי אישפוז בליס. אני לא יודעת על עוד הבדלים, אני מניחה שיש כאלה...

talitu

New member
בליס זה רק 3 ימי אישפוז? נראה לי

מוגזם. בכל אופן סיפורים על ניתוחים קיסריים ששמעתי עליהם בבילינסון היו מוצלחים הבנתי שהחיסרון היחידי (או לפחות המשמעותי) הוא שהתינוקיה מאד רחוקה אז קשה מאד להיסחב לשם, אבל יש בזה גם צד חיובי - ככל שהולכים יותר ההחלמה יותר מהירה. סיפורים על "ליס" שאני מכירה הם אותם סיפורים שאת מכירה (רוב הפורום השכן) באמת כולן התלוננו על אשפוז קצר מדי, עכשיו אני מבינה למה....

עוד קצת

New member
כמי שמטופלת בבלינסון ואחרי אישפוז

ולפני לידה שתהיה בקסרי יש לי רק מילים טובות להגיד על בי"ח והצוות הרפואי. אולי אני בדעת מיעוט אבל את הלידה הראשונה עברתי בליס אז נכון שחדרי הלידה יותר יפים ונעימים אבל הרבה יותר חשוב שהצוות הרפואי יהיה מקצועי,עברו אומנם שנתיים אבל לשם אני לא חוזרת והיות ובשנה האחרונה כל החברות שלי ילדו בבלינסון וכולן מלאות שבחים אני בעד. ענת

shiri_koren

New member
מספר אחד../images/Emo45.gif

הוא היה הרופא שלי כל ההריון וגם ניתח אותי. רופא מדהים, מקצוען אמיתי. את יכולה לסמוך עליו בעניים עצומות. שירי

למעלה