פרופיל 97 במצב פיזי שכזה...הגיוני??

Ellnikomania

New member
פרופיל 97 במצב פיזי שכזה...הגיוני??

שלום רב, לחבר שלי קבעו פרופיל 97 אחרי שהביא אישורים על הדברים הבאים: *רעד קל ביד *פלטפוס *כאבי גב *הטייה של כפות הרגליים *ריצות-הוא לא יכול לרוץ מהר *לחץ דם גבוה *קשיים בנשימה בזמן ריצה למרות שעבר בדיקת ריאות ותוצאותיה היו חיוביות. *מדרסים+מידה 50 האם יתכן מצב כזה ???? איך זה הגיוני...????? אם לא, אז איזה פרופיל צריך היה להיות לו? תודה

Rossi46 ®

New member
אתה רואה פה רופאים ?

או כאלה בעלי סמכות לקבוע פרופיל ? מה זאת השאלה הזאת "איזה פרופיל צריך להיות לו?" צריך לראות את החייל, לבדוק אותו, ולפי זה להחליט. אין כאן רופאים בפורום. אני מאמין שאם יש לו כ"כ הרבה ליקויים ועדיין לא הורידו לחייל פרופיל, יש סיבה מספקת לכך.

ranzz

New member
מה הקשר?

אני בטוח שיש פה כמה גולשים לפחות עם פלטפוס, שיכולים להגיד שלא יכול להיות פרופיל 97 לחולי פלטפוס.

Rossi46 ®

New member
כל אחד וחומרת המקרה שלו !

הגולשים בפורום, אינם מוסמכים להגיד אם בעיה כלשהיא מחייבת הורדת פרופיל. "שיכולים להגיד שלא יכול להיות פרופיל 97", לא יכול להיות לא קיים בצבא. הכל יכול להיות בצבא. עוד יגייסו נכים לקרבי..

אני חושב שכדאי

שהחבר שלך יתקשר ללשכת הגיוס ויבקש בדיקה חוזרת אצל הרופא...

Ellnikomania

New member
תודה אחי על העצה...הקפצה...

הקפצה הקפצה הקפצה הקפצה הקפצה הקפצה הקפצה הקפצה הקפצה הקפצה הקפצה הקפצה הקפצה הקפצה

charlie85

New member
הוא צריך להיות מת...

אם הוא עדיין לא מת טוס אליו הביתה וקח אותו מהר לבית חולים כי סביר להניח שהוא גוסס... רק בריאות.

Jar Of Flies

New member
בוא נסתכל אחד אחד

קודם כל, לכל אדם יש רעד קל ביד. השאלה היא באיזו רמות מדובר? 1. פלטפוס? באיזו רמה? 2. כאבי גב... נו באמת. אז הוא הביא אישור שיש לו כאבי גב. זה לא אומר שיש לו בעיה רפואית. 3. הטייה של כפות הרגליים - םלטפוס. באיזו זווית מדובר? 4. הוא לא יכול לרוץ מהר? נשמע כאילו הוא צריך להתאמן. 5. קשיים בנשימה לא שווים כלום אם בתוצאת בדיקת הריאות הוא נמצא כשיר. 6. מדרסים ומידה 50. נו מה? מה זה אומר? לי זה נשמע כאילו לחבר שלך יש כפות רגליים קצת מוזרות, והוא לא ממש חובב ספורט. זה לא מעיד דבר או חצי דבר על הכושר הגופני שלו. הוא יכול לערער. אם הוא יתעקש אולי הוא יקבל 82.

למעלה