פרופיל של חטיבת "כפיר" (שכוח שלה פישל אתמול)

• פותח הנושא amni
  • פורסם בתאריך

amni

New member
פרופיל של חטיבת "כפיר" (שכוח שלה פישל אתמול)

אתמול קראתי שכוח מגדוד "לביא" של חטיבת "כפיר" פישל בדרך כלשהיא בכפר דהריה בשומרון (לא ברור עדיין מה קרה באמת). מייד לאחר פירסום ההודעה ב- YNET הגיחו המוני שמאלנים מחוריהם (חלקם מן הסתם משתמטים מהצבא) והטילו רפש על חיילי "לביא" שהששתפו באירוע. השפכים של הכפשות הטוקבקיסטים השמאליים מזכיר לי מאוד (בכיעורו) את מסע ההכפשות מלפני כשלוש שנים שעשו השמאלנים . כזכור, הוכפש אז קצין צה"ל בעזה שעשה כביכול "ווידוא הריגה" לילדה בת 12 ברצועת עזה. בסוף התברר שהייתה עלילה ניבזית נגד הקצין. חטיבת כפיר, היא חטיבת לוחמים שעושה כמחצית מפעולות בטחון שדה באיזור יהודה ושומרון. הם מגינים עלינו בגופם, כדי שאנו האזרחים בעורף נוכל לנהל את שיגרת חיינו, ללא מורא מחבלנים מתפוצצים או מחבלנים צולפים. לא מן הנימנע שבפעולה מאתמול נעשו מישגים, אבל רק מי שעושה מלחמה שוגה במלחמה. יושבי בתי הקפה של שינקין לא עושים שגיאות לוחמה, כי בבתי הקפה של שינקין לא עושים _שום מעשה לוחמה_. מקסימום מזילים שם דמעות תנין על "הכיבוש המשחית" וממשיכים בשתיית בירה ואכילת גלידה עם קצפת ודובדבנים. בתור מחווה של הוקרה לחטיבת "כפיר" שעושה את העבודה הקשה והמסוכנת לבטחון ישראל, אני מביא כאן פרופיל נירחב של פעולותיה. מתוך מאמר של YNET .

Mesarim

Member
האשם הוא מי ששלח אותם להיות צבא הכיבוש לישראל

החיילים הם בס"ה חבר'ה צעירים שעושים כמיטב יכולתם אני לא חושב שלמישהו יש טענות נגד חטיבת כפיר, או נגד חטיבה אחרת

Mesarim

Member
פעם אחר פעם - אתה כושל מלהבין

אני מתחיל לקבל את הרושם, שאתה מנסה להתחכם, במקום לקיים דיון רציני איך לאמר ? אתה שלב אחד לפני הפיכתך לקוריוז אנא, כבד את עצמך, נסה להתייחס ברצינות (לפחות להודעות שלי) תודה ובהצלחה

אני קשה תפיסה עד מאוד

תמיד חשבתי שהטרור הערבי שולח את חיילינו למחסומים, למשל. אם יש לך מידע אחר בנושא אשמח לשמוע.

Mesarim

Member
כן ....

אתה לא מבין מה לעשות ? יש גם כאלה, וגם להם זכות להביע דעה ככל הנראה ייפרדו דרכינו ביממה הקרובה: אתה תמשיך בדרכך, אני בדרכי, ונהיה מאושרים איש איש בדרכו אתה ב"אי ההבנה" שלך, ואני ב"הבנה" שלי רק בריאות |חיבוק (קצת חונק כזה) |

Mesarim

Member
אל תמשיך לחפש

חבל על הזמן התשובו ת הרי מונחות על קצה אפך ואתה לא רואה אותן, אז למה להשחית זמן על חיפושים ? יתר טוב, תשב, תשמע קצת מוזיקה טובה בכיף

אני מבין, "לא לחקור במופלא ממני"

בזה אני מסכים לחלוטין, ההגיון השמאלי בהחלט מופלא ממני, באותן פעמים נדירות שבו אני זוכה להציץ בו ולא נדחה בקש.

Mesarim

Member
קצת פזילה והכל יסתדר ...

הצץ על קצה האף, עם 2 העיניים איך לאמר: מי שבמשך ימים שלמים מתרוצץ אנה ואנה ,ומצהיר כי "אינו מבין", לא מוסיף לעצמו הרבה כבוד זה בס"ה שלב בדרך להפוך לימנון בכל רמ"ח ושס"ה שא ברכה ידידי

אז להבא כשאני מקבל עוד תשובה מגוחכת

אני אמור פשוט להניח לזה... זו דרך מצוינת להתקדם, דרך של אנשים חושבים. או שאולי עדיף שרשורי "זבל-אפס" בסגנון מסרים-קקטוס ?

Mesarim

Member
לא זה ולא זה

עדיף .... להבין אבל ככל הנראה זה לא כל כך הולך לך, אז .... עשה כרצונך

האדם החושב לא אוהב "כשמתחילים לחשוב"

גם החרדי הפשוט אל יפקפק בפסיקתו של הרב
ואם אתה מחפש תשובות אמיתיות אתה תמצא לבסוף, לעיתים למרבה הפלא, איפה שגבול ההזיה מתחבר עם הדמיון - הבט מעבר לשמאל

dov12

New member
הצבא הפך למשטרה

אלא מהימין הקיצוני מנוולים ,אלה הבודדים מהשמאל הרדיקלי מנולים החברים של 2 הקבוצות האלה החמאס ושאר מרעי בישין

Mesarim

Member
חלש PAPA חלש

בילית בפורום הליכוד, הא ? עוד 24 שעות נקודות ה IQ יחזרו לנורמה מחזיק לך אצבעות

שלדר

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gifגילית את המקור?../images/Emo12.gif

ממנו כל התעמלנים מביאים את המנטרות? {כבר לא משתמשים ב"דף מסרים למסביר"?}

Mesarim

Member
לא ולא ....

PAPA הוא מהמוצלחים שבין הימנונים, ואך בקושי עונה על התנאים להגדרת ה"ימנון" הוא כותב מעת לעת בפורום הליכוד, שהשהות בו, כידוע, שוחקת מספר נקודות IQ בכל רגע נתון PAPA-DDT דווקא בסדר (יחסית לכל Mפוצחי המוח הזולגים משם לכאן)

שלדר

New member
עזוב את הפאפא....זה המקור ממנו מובאות המנטרות

פשוט לא הבנתי מאיפה התשובות האחידות...

no 33

New member
אם אנחנו עם כובש למה אתה גר פה

יש לך הרבה מדינות שישמחו לקבל אותך סוריה לבנון איראן עירק מצרים לוב ערב הסעודית תימן סע לשם מקומך שם אנחנו לא רוצים פה בוגדים בוגדים לתלייה.

למעלה