פרופיל אישי ראשוני(סליחה שזה ארוך)

פרופיל אישי ראשוני(סליחה שזה ארוך)

אז אני חדשה כאן וזו הודעתי הראשונה למרות שיוצא לי להתעדכן יוםיום בנעשה כאן גם בעצמי וגם דרך בן זוגי... אז נתחיל? הבילוי הנפוץ ביותר: להיזרק מול הטלויזיה עם קערת פיצוחים,יין טוב ושוקולד מובחר. ואם כבר
אז ריימונד,סדרה גדולה מהחיים,חובה לזוגות "גריאטריים" עם ילדים. מה הכי חסר לי בחיים? שקט, רק שקט. תנו לי מיטה ואני לא יוצאת ממנה שבוע.מי היה מאמין שזו תהיה אחת הפנטזיות הכי פרועות שלי??? מה הספקתי היום??? לעבוד,ללכת ללווייה,לארח חברים של הבן, להסיע לחוג,לבשל, להחליף 6 פעמים קקי לקטנטונת כי שוב השיניים(התירוץ האולטימטיבי),להתעצבן על בעלי ולעצבן אותו,להלביש את הילדים,לקלח אותם,לריב עם גיסתי שתחיה,לקרוא סיפור 3 פעמים ,ולרקוד עוגה עוגה עם הילדים... מה לא הספקתי היום? לנשום,לשבת,לנוח,לקרוא עיתון(נדמה לי שיש לנו 25 גלילים בניילונים של ידיעות על המרפסת,וזה כנראה שלנו...), וסתם ככה לבהות בקירות (באברבנאל זה להיט...) מה מנחם אותי? לדעת שכולם עוברים את זה בדיוק כמוני. בקיצור כל הפורום באותה סירה. למה דווקא פה? כי רק כאן אפשר לדבר בלי סוף על הכל, מבעיות פסיכולוגיות ועד צבע הקקי ולקבל מליון תגובות. כי אם כבר להתפרק אז במקום שכל מתפרקת תורנית זוכה לים חיבוקים וירטואליים,אגב, גם הגברים מתפרקים כאן מדי פעם??? ולמה דווקא בהודעה הראשונה אני מקטרת?כי אני "ה"פולנייה של guykush חה חה חה ...

ברוכה הבאה - סוף סוף - הפולניה

המפורסמת! נעים להכיר - ילדים מדהימים יש לכם! איזה כייף לך שהגדול כבר מטפל בקטנה...

SupeRonit

New member
יוווווווווווווווווווווווווווווווווו

נעים להכיר אותך אהבתי את ההודעה שלך ובעיקר את הסוף ואני דרך-אגב לא בסירה אני יושבת בצד במגדל פיקוח ורושמת הערות/הארות ולפעמים משתפת בנסיוני ושוב..................................................גיא והפלונייה:קבלו ח"ח

רונית לכי לישון כבר!!!

לילה טוב. לילה לילה הרוח נושבת... אבא הלך לעבודה יביא לך מתנה.... נומי נומי ילדתי...

SupeRonit

New member
בוקר טוב אמא

כמו שאת רואה השעה שמונה ושערים,וקמתי לבד (מי ילדה גדולה של אמא?) אין בכוונותי לאחר היום מה שכמובן ייקרה אם אני אמשיך לשבת על הפורום (המשך) יום נעים לכולכן

SupeRonit

New member
וראית איזו ילדה יצירתית יש לך ../images/Emo35.gif

שכתבה שיר (מעפנה) לגמרי לבד:

עדי 4

New member
ברוכה הבאה לפורום שלנו

אחלה משפחה יש לך, גם הילדים וגם הבעל.

עציון

New member
שי !!!!כולי הפלא ופלא עליך......

הפולניה באה. כותבת כל כך יפה. מקבלים אותה באהבה. אז מילא הבנות. אבל אתה, שי!!!!!! אתה שלא תתייחס לשאלה האחרונה של הפולניה? אתה? שואלת הפולניה: תגידו, הגברים גם מתפרקים פה? ככה...? לא הגבת? נאדה.... תגיד לה שי. תגיד לה ת'אמת.... (בעלה של הפולניה לא כותב פה, במקרה?)

שי ז.

New member
כפולנייה אני בטוח שהיא עוקבת אחרי

ההודעות של בעלה ולכן נמנעתי מלהשיב על השאלה המכשילה. גיסתי היא חצי פולנייה וחצי בן אדם אז אני מכיר את השיטות הפולנייות.

נעים מאוד להכיר ../images/Emo24.gif

אוהבים אותך כבר ממזמן
אחלה ילדים
, אחלה בעל
ואיזה עוגות מדהימות את עושה
כיף שהצטרפת
יעל

הילהל

New member
עשית לי את היום../images/Emo6.gif../images/Emo42.gif

לזה אני קוראת היכרות! ואחרי כזו הודעה - חסר לך שתנטשי אותנו!

וואלה, פולניה גזעית ../images/Emo66.gif

WELLCOME HOME !!!
ובפולנית - "לקח לך זמן להגיע, אהה? נו, טוף, חיכינו הרבה, אבל לפחות הגעת..."
אהבתי את הכתיבה שלך, רעיון מצויין אגב לסיכום יומי/שבועי כאן בפורום... אולי נאמץ אותו...
יופי של ילדים יש לך, התמונה שלהם מאתמול (או אולי שלשום?) עדיין מרגשת אותי... (טום מאכיל את נופר)
איזה כיף לך שהבעל חבר בפורום... ועוד איזה בעל
למרות שככה יהיה לך קצת קשה לקטר עליו
, (יש בכלל על מה?) לא שקשה לנו, הנשים למצוא סיבות...
לאן "אנחנו" מטיילים השבת? מחכה לתמונות ביום ראשון...
שתהיה שבת שלום ושוב - ברוכה הבאה לשורותינו.
רוי

jif

New member
נעים להכיר../images/Emo24.gif

שמחה שהצטרפת אלינו

SupeRonit

New member
את באמת פולנייה ../images/Emo35.gif

כי אם כן,יש לי כמה מילים להחליף איתך.דובז'ה? ולמקרה שאת לא (ולכל אלה שהן לא).תרגום בגוף ההודעה: דובז'ה=בסדר (בפולנית)

אמאורית

New member
לילך את גדולה!!!!

פולנייה אמיתית, והניק שלך הולם את כל הסיפורים של גיא... שמחה שבחרת להצטרף
טוב את כבר יודעת שכיף פה!!!

למעלה