פרויקט פורים-ספירת מלאי ועדכון

פרויקט פורים-ספירת מלאי ועדכון../images/Emo13.gif

טוב, אז ככה - עקב בעיות טכניות עם ביה"ח תל השומר, חזרנו לתוכנית המקורית והחמסות ייתלו בבית החולים לילדים, "דנה", באיכילוב !!! הקשר נעשה ע"י עו"ס אלינור דומב המוכרת לנו כאן בניק אלינור והעיסה !!! המחלקה לה מיועדות החמסות היא מחלקה בה מאושפזים ילדים חולי סרטן ואחרי טיפולים כירורגיים קשים, כך שזו ממש, אבל ממש מצווה !!! אני מקווה שאלינור תיכנס בקרוב לשירשור הזה ותספר לנו קצת יותר על המחלקה הזו ועל העבודה הנעשית בה. תודה אלינור !!! תבורכי !!!
מי שרוצה להשתתף בתליית החמסות מוזמנת להגיע ביום ב', ה-5 במרץ, ב- 10.00 בבוקר לכניסה לביה"ח "דנה". אני מאוד מאוד מבקשת מכל מי שלקחה על עצמה אחריות להכנת חמסה - עד יום א' ה-4 במרץ להביאה אלי לסטודיו, אלא אם כן היא משתתפת בתליה ואז יכולה להביא את החמסה ישירות ביום ב'. זה לא יהיה לעניין אם יהיה יבול דל של חמסות ובינתיים הגיעו אלי רק כשליש ממספר החמסות הסופי אליו התחייבנו כאן כולנו !!! להלן רשימת החמסות שהגיעו כולל אלה שאני לא מצליחה לפענח את הניק של יוצרותיהן: תודה לאילת תודה להבר תודה לתמיד אמא של תודה ל idan777 תודה לשמיים ירוקים תודה לבנבית תודה לצפורת הנפש תודה לרותי קמפלר תודה למידור ושלוש חמסות שאני לא יודעת לשייך - 1. רקע צהוב עם ליצן אוחז מקל הליכה ביד וחתום לינדה. 2. רקע ירקרק עם פרחים צבעוניים ופיל כחול וחתום אסנת 3. ואת זו אני יודעת שהייתי צריכה לזהות כי היית אצלי באופן אישי, אבל הראש לא מה שהיה פעם - חמסה עם ציור של ילד מוציא לשון. 13 חמסות בס"ה - חבר'ה קדימה !!! אני עדיין מחכה לחמסות של - 1. אסנת אבידן 4. שלי שלהם 5. ע י ד י ת ב 6. זואני2 7. colargolet 9. קסמלי 10. אמא של קורן 12. כרמלי3 14. אורמר 17. מיכליתשלהצאט 18. fifi01 19. ktumama 20. Gal Gulu 21. קדם2 22. אתרוג1 24. hanit3 25. ILANAS52 26. אלינור והעיסה 27. ציף ציפור 28. Nit Noot 29. אןשרלי 30. שירי אלינסון 31. אסנתכה 33. נורית 35. mipo82

שלום לכולם ../images/Emo140.gif

אני אלינור, אשר נכנסת לכאן מידי פעם עם הניק "אלינור והעיסה". גם כשאני לא כותבת כאן אני מידי יום נכנסת לראות מה חדש... מלבד העיסוק בעיסת נייר, התחביב האהוב עלי (אותו למדתי מענת
), אני עובדת סוציאלית בבית חולים איכילוב במספר מחלקות אשפוז (כי צריך להתפרנס...). אחת המחלקות בהן אני עובדת היא "כירורגית ילדים מוגברת", בה מיועדות החמסות להתלות.
במחלקה מאושפזים ילדים עם בעיות כירורגיות, או נוירוכירורגיות או אונקולוגיות. חלקם לפני או אחרי ניתוח וחלקם הגיעו בגלל בעיה רפואית זו או אחרת הנילווית למחלתם. זו מחלקה מאוד חביבה, אשר הצוות בה משתדל מאוד שהיא תהיה שמחה, עד כמה שניתן. אין ספק כי תליית חמסות עליזות וצבעוניות בהחלט תעזור לאווירה שמחה ואופטימית
הניק הנוכחי של הודעה זו, שייך לפורום אחר בתפוז אותו אני מנהלת, הנקרא "יעוץ סוציאלי ותמיכה". זהו פורום שמיועד לסייע לכל אחד, חולה או קרוב של חולה, אשר מעוניין במידע, עצה ותמיכה בכל הקשור למחלות פיזיות והשלכותיהן על החיים. אני מקווה שאתם וקרוביכם בריאים, אך אם תרצו סיוע או מידע, אני שם ואשמח לעזור
תודה לכל יוצרי החמסות, אני בטוחה שהן ישמחו את כל "תושבי" המחלקה, הילדים, ההורים והצוות....! בברכה, אלינור

אלינור../images/Emo24.gif

בחיים לא ההיתי מקשרת ראיתי את העבודות שלך פה
מקסימות וגם באתר הסגול
אבל גם ההיתי אצלך בפנימית א בקשר לאמא שלי בחיים לא ההיתי מקשרת
תבורכי על ההשקעה בחולים
וגם על העיסה

זואני2

New member
ענת, אל דאגה...

החמסה מוכנה ותגיע אלייך בדרך כלשהיא... ואלינור - תבורכי על היוזמה המדהימה ועל עבודתך בכלל, גם אני עו"ס...

אלינור כל הכבוד על היוזמה על העזרה

בפורום יעוץ סוציאלי ותמיכה המון ישר כוח והלוואי וירבו כמותך תבורכי.

אסנתכה

New member
הבעלים של החמסה הירקרקה והפיל

שלום ענת שמחתי לשמוע שקיבלת את החמסה. אני אסנת כהן בעלת החמסה רקע ירקרק עם פרחים צבעוניים ופיל כחול וחתום אסנת. שמחה מאד להשתתף בפרוייקט המקסים. תודה אסנת .

היי ענת החמסה עם הרקע הצהוב

והליצן המצוייר המחזיק מקל בידו שלי. על הקופסה היה רשום אמא של קורן.

אורמר

New member
החמסה שלי תגיע אלייך ביום שישי.

אחרי פורים בביה"ס ובגן אקפוץ באופן אישי אליך לסטודיו. (זו גם הזדמנות לבקר בו...) ראיתי באחת ההודעות שביום שישי את שם עד 15:00. זה אקטואלי גם ליום שישי הקרוב? הילדודס יחזרו קצת אחרי 12 כך שאגיע בין 13:00- 13:00. אם יש בעיה עם השעות האלה תגידי לי ואקפוץ בזמן אחר.

ktumama

New member
אני מגיעה אליך מחר לסטודיו עם החמסה

ברגעים אלו ממש סיימתי אותה. לדעתי היא יצאה חמודה.

ספירת מלאי מעודכנת../images/Emo24.gif

תודה לאילת תודה להבר תודה לתמיד אמא של תודה ל idan777 תודה לשמיים ירוקים תודה לבנבית תודה לצפורת הנפש תודה לרותי קמפלר תודה למידור תודה לאמא של קורן תודה למיכליתשלהצאט תודה לאסנתכה 13 חמסות בסה"כ !!! עדיין מחכה לחמסות של 1. אסנת אבידן 4. שלי שלהם 5. ע י ד י ת ב 6. זואני2 7. colargolet 9. קסמלי 12. כרמלי3 14. אורמר 18. fifi01 19. ktumama 20. Gal Gulu 21. קדם2 22. אתרוג1 24. hanit3 25. ILANAS52 26. אלינור והעיסה 27. ציף ציפור 28. Nit Noot 29. אןשרלי 30. שירי אלינסון 33. נורית 35. mipo82

colargolet

New member
החמסה שלי יוצאת לדרכה היום!

אני מאוד מקווה שהיא תגיע עד יום שני

עוד עדכון ספירת מלאי../images/Emo24.gif

תודה לאילת תודה להבר תודה לתמיד אמא של תודה ל idan777 תודה לשמיים ירוקים תודה לבנבית תודה לצפורת הנפש תודה לרותי קמפלר תודה למידור תודה לאמא של קורן תודה למיכליתשלהצאט תודה לאסנתכה תודה לנורית תודה ל ע י ד י ת ב תודה ל fifi01 ושאלה - אןשרלי, האם שתי החמסות שהגיעו יחדיו הן שלך ושל בתך? אני עדיין מחכה לחמסות של - 1. אסנת אבידן 4. שלי שלהם 6. זואני2 7. colargolet 9. קסמלי 12. כרמלי3 14. אורמר 19. ktumama 20. Gal Gulu 21. קדם2 22. אתרוג1 24. hanit3 25. ILANAS52 26. אלינור והעיסה 27. ציף ציפור 28. Nit Noot 29. אןשרלי 30. שירי אלינסון 35. mipo82

עדכון חדש דנדש../images/Emo24.gif

תודה לאילת תודה להבר תודה לתמיד אמא של תודה ל idan777 תודה לשמיים ירוקים תודה לבנבית תודה לצפורת הנפש תודה לרותי קמפלר תודה למידור תודה לאמא של קורן תודה למיכליתשלהצאט תודה לאסנתכה תודה לנורית תודה ל ע י ד י ת ב תודה ל fifi01 תודה לזואני2 תודה לפזה 20 חמסות עד כה !!! ושאלה - אןשרלי, האם שתי החמסות שהגיעו יחדיו הן שלך ושל בתך? אני עדיין מחכה לחמסות של - 1. אסנת אבידן 2. שלי שלהם 3. colargolet 4. קסמלי 5. כרמלי3 6. אורמר ktumama .7 Gal Gulu .8 9. קדם2. 10. אתרוג1 2hanit .11 12. ILANAS52 13. אלינור והעיסה 14. ציף ציפור. 15. אןשרלי. 16. שירי אלינסון 17. Nit Noot 18. mipo82

למעלה