פרויקט חדש מבית דונה קאטו

Shir Rose

New member
לא הבנתי איך מעגלים את הפינות..

אם החותכן נשאר עם זה באפיה.. נו שוין, צריך לנסות!

זפירה

New member
בייגלה תפוח.

נעמה זה ממש מקסים. ןבאמת רעיון מגניב. אבל יש צורך בחותכן המיוחד. יש צורך להזמינו. מארצות הברית. אנסה. בברכת חג שמח זהבה.

יש כמוהו גם בארץ

אני ראיתי כבר כשזה בארץ בכמה חנויו. כשאצא שוב לחיפוש ואמצא אוכל לדווח היכן קניתי

danielle91

New member
באיזור הקריות ניתן לקנות את החותכן הזה בקריון

בחנות של השפית קרין...(לא זוכרת את שם המשפחה שלה
). זו חנות חדשה יחסית והיא ממוקמת במתחם שבו היו בתי הקולנוע לפני ש"עברו דירה".

antv

New member
יש כזה גם בארץ לי יש

אחד עגול ואחד בצורת לב זה חותכן לעוגיות ממולאות הוא מגיע בסט של אחד עיגול והשני עיגול בתוך עיגול אני קניתי בחנות למוצרי אפייה עלות משהוא כמו 15 ש"ח +- חג שמח אהובה

hoch

New member
../images/Emo51.gif התלהבתי כבר כשראיתי בניוזלטר, רק חבל

שהמשלוח מהחנות של דונה כל כך יקר

Liat R

New member
תשלחי מייל ותשאלי לגבי המשלוח

כשרציתי לקנות את הספר של דונה, שאלתי לגבי המחיר המופקע של דמי המשלוח - וורנון אמר לי שהאתר שם את המחיר הזה באופן אוטומטי - כאשר בפועל הם מזכים ב-פיי פל או בויזה. בסופו של דבר לא הזמנתי דרכם, כך שאין לי את מבחן התוצאה - אבל שווה לשאול.

zohar or

New member
לא חייבים את החותכן הזה - כדי לעשות את

הקבושונים - היא בעצמה כותבת שכל חותכן מתאים לכך. הכוונה היאא לשים את הפימו השטוח על החותכן שבוחרים ולדחוף אותו פנימה כך שתתקבל צורת החותכן עם "בטן". ואז להפוך אותו כשהוא עדיין בתוך החותכן על פלטת פימו נוספת - אצלה בצבע שחור. ולאפות כשהפימו עדיין בתוך החותכן כדי שבאפיה הבטן לא תשקע. וזהו. אני ניסיתי כבר לפני כמה ימים ויוצא נהדר.

זפירה

New member
רעיון חכם

אפשר גם לנסות. לפעמים הפתרונות נמצאים מתחת לפנס רק צריך להתכופף ולקחת. בברכה חג שמח זהבהץ

מימנ2

New member
החיתוך על גבי שקית ניילון מתוחה, יוצר אפקט

לא פחות מוצלח, אבל נחמד לנסות גם שיטה שונה.

זה יוצר אפקט אחר

הקבושון יוצא הרבה פחות תפוח. אבל ללא ספק שיטת הניילון מהירה יותר נותנת תוצאות יפות (אבל שונות)

למעלה