פרויקט השוק הסיטונאי קליפ עדכני

מצב
הנושא נעול.

maromy

New member

מצולם מצומת מעריב

maromy

New member
1800 דירות = נראה לי פקקי ענק יווצרו בכניסות

מצולם מצומת מעריב
הולכים לבנות 1800 דירות. לרוב הדירות יכנסו משפחות, לפחות רכב אחד למשפחה, אולי 2. ומאות רכבי אורחים..
לדעתי עם כמעט 3000 כלי רכב נוספים בנקודה הזו יווצרו פקקי ענק מכל הכניסות.

darkshadow1

New member
יש לפרויקט נגישות מעולה לתחבורה ציבורית.

הולכים לבנות 1800 דירות. לרוב הדירות יכנסו משפחות, לפחות רכב אחד למשפחה, אולי 2. ומאות רכבי אורחים..
לדעתי עם כמעט 3000 כלי רכב נוספים בנקודה הזו יווצרו פקקי ענק מכל הכניסות.
ממש על בגין והמסגר ובמרחק קצר משני קווים של הרכבת הקלה. החסרון היחיד הוא העיכוב בהקמת תחנת הרכבת ביצחק שדה- לא ברור למה לא מקדמים אותה, במצב אופטימלי היא הייתה אמורה להיכנס לשימוש ביחד עם רכבות חשמליות.
ולגבי הבנייה עצמה- הקצב איטי להחריד, נכון שמדובר בפרוייקט ענק- אבל כבר עברה כמעט שנה מאז שהתחילו לבנות את החלק התת-קרקעי של הפרוייקט, ועדיין לא סיימו.

אוהד11

New member
מי שרוכש שם דירה לא בהכרח שמשתמש בתח"צ

ממש על בגין והמסגר ובמרחק קצר משני קווים של הרכבת הקלה. החסרון היחיד הוא העיכוב בהקמת תחנת הרכבת ביצחק שדה- לא ברור למה לא מקדמים אותה, במצב אופטימלי היא הייתה אמורה להיכנס לשימוש ביחד עם רכבות חשמליות.
ולגבי הבנייה עצמה- הקצב איטי להחריד, נכון שמדובר בפרוייקט ענק- אבל כבר עברה כמעט שנה מאז שהתחילו לבנות את החלק התת-קרקעי של הפרוייקט, ועדיין לא סיימו.
מי שרוכש שם דירה לא בהכרח שמשתמש בתח"צ

orchilit

New member
דומני, שמתישהו הצומת הזה ייסגר

דומני, שמתישהו הצומת הזה ייסגר
בעקבות העבודות המתוכננות של נת"ע להוריד את הגשר ולכרות מנהרה בציר יצחק שדה-קרליבך. אז עוד סיבה למסיבה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה