פרוייקט

פרוייקט

היי אנשים יש לי פרויקט חדש לפורום (פרויקט עלאק... טוב, נגיד שזה מין סקר מורחב) אז ככה, איך נראה החדר (האינטימי) שלכם? כלומר: -מה צבע הקירות? ובכלל איך הם נראים? מה תלוי עליהם? -יש/אין שטיח? -איזה מכשירי חשמל יש לכם בחדר? -מראה כללי:מסודר/מבולגן (בדרך כלל)? ותוסיפו עוד פרטים (עסיסיים)... אני אתחיל: יש לי קירות ורודים, כן,כן ורוד ברבי כזה, אבל זה ממש חמוד, אתם יודעים, צבע שמח ואופטימי שכזה... על קירות יש לי לוח שנה וגם לוח שנה מיוחד שנקרא לוח שנה עולמי או משהו כזה ויש בו את כל התאריכים בלי ימי השבוע ואפשר לכתוב ליד התאריכים ימי הולדת וכאלה וזה יכול לשמש להרבה שנים...והוא מזה חמוד... יש לי גם שעון מעץ בצורת כלב, משהו מיוחד, ומערכת שעות של אחי משנה שעברה (שצריך להוריד אותה מתישהו...) ויש לי גם פוסטר ענק של 2 מלאכים, אתם יודעים, מהציור של רפאל... תמונה מפורסמת של 2 מלאכים יושבים... וגם 3 פוסטרים קטנים של: ג´ושוע ג´קסון, ווסטלייף ודודי בלסר. יש לי שטיח. יש לי טלוויזיה (20 אינץ´),מערכת וטלפון(שהוא לא בדיוק מכשיר חשמלי אבל בכל זאת...) החדר שלי תמיד מבולגן, מבולגן מאוד אפילו, אני מסדרת אותו לפני ימי הולדת שלי, של ההורים ושל אחי, שזה 4 פעמים בשנה, ועוד כל מיני פעמים שלהורים שלי כבר ממש נמאס. אבל אחרי כמה ימים החדר שוב חוזר למצב הטבעי שלו, הבלגן. בתקווה להמשך שיתוף פעולה(חחחחח) לה לה לה לה (יצא חרוז...)

שלומצי

New member
זה רעיון מקסים!

אבל אני חייבת חייבת ללכת, אז אני מבטיחה לענות בפרוטרוט מחר (איזה מילה של מורים זה פרוטרוט אה?)

cute smile

New member
אז ככה!!!

פרויקט חמוד דווקא או סקר איך שארת רוצה. לנו יש בבית שטחים מקיר לקיר וגם קנינו דירה לדוגמא כך שלא אני עיצבתי את החדר אלה האדריכל שעיצב את הדירה לדוגמא. אז ככה : יש לי שטחים מקיר לקיר. הקירות בצבע לבן ועל התיקרה יש מדבקות זוהרות כי יש לי אולטרה. יש לי מדף של נרות לא שאני אוספת או משהו פשוט הביאו לי הרבה ביומולדת. דרך אגב היומולדת שלי היא ב : 3.12 אז לא לשכוח. אני עם אחותי בחדר כך שיש שתי מיטות. החדר שלי הרוב מסודר אז יש ימים שהוא מבולגן כי גם לי מותר קצת להתפרע. יש גם שתי ספריות. יש ארון גדול לי ולאחותי כמובן. יש אה והארונות והספריות בצבע ירוק ואפור נשמע מזעזע אבל דווקא חמוד. חמוד מאוד אפילו הייתי אומרת. יש לי עוד ארון קטנטן כזה עם מראה שהוא בעצם הטואלט שלי. אתם יודעים איפור בשמים וכ´ו. ויש לי בחדר מערכת, טלוויזיה, אולטרה שכבר אמרתי וזהו מה עוד??? אה, כמובן מנורת לילה של מלך האריות תינוקי אבל מה לעשות אני אוהבת. יש לי מעמד דיסקים וציור שלי כשהייתי קטנה שתלוי מעל המיטה שלי ויש בו תמונות של חברות שלי ושל המשפחה שלי. יש לי תמונות בחדר של משפחת סימפסון של בארט וכ´ו לא יודעת אל תשאלו אותי למה אבל כשנכנסנו לדירה זה היה על הקירות. וזהו בקרוב גם ישימו לי על השולחן של הספרייה זכוכית שאני ישים עליה תמונות וכל מיני דברים מדליקים. אז כמו שאתם רואים החדר שלי עמוס וכמובן שיש בו אינציקלופדיות, ספרים, מחברות וכ´ו כל מה שיש בחדר ממוצע ורגיל של תלמיד/ה. וכמו שאתם עוד רואים שלקחתי את הסקר הזה ברצינות רבה. מקווה שנהניתם לקרוא, קיוטי.

Tangled_Heart

New member
חדר חמוד! :)

החדר שלך נשמע ממש מותק קיוטי, טוב...האישיות תואמת :) אוקיי.. וואי, יש לי מלא פרטים בחדר נתחיל בזה שאני ממש ממש אוהבת את החדר שלי ואספתי כל פרט בו בתשומת לב ענקית וכל דבר בו יקר לי (נו...אז לא*כל* דבר, למה להיות דייקנים?) :) טוב אז ככה... המיטה שלי תמיד מצופה למרות שאני נורא ראוהבת את הדוגמא של הריפוד, הכיסוי בדרך כלל יהיה בורדו, שחור או סגול...אבל בכל מקרה אני בדרך כלל שמה עליו את הכיסוי מיטה הסגול והמגניב שלי כך שזה לא משנה, על המיטה יש שתי כריות גדולות, כרית קטנה של פיגלט (חזרזיר בעיברית) וכמה בובות אהובות במיוחד. ליד המיטה השידת לילה שלי שעליה שתי נרות, מנות לבה, מנורת קריאה ומסגרת לתמונה שבה יש תמונה שאני צילמתי, זריחה במצדה. משם לספריה שלי שאני בחרתי כשעברנו דירה, היא כחולה ושחורה בעיתוב מתכתי משולב עם עץ, ממש יפה, פינתית כזאת. על השולחן מלא נרות, מתקן לעטים, מתקן לפתקים, ומחזיק ניירות כזה של "הלו קיטי"...זהו בערך אה, וכמובן כל הספרים והמחברות שלי (שהשנה אין הרבה מהם). מעל הסיפריה שעון של המלאכים של רפאל ולידו מדף זכוכית קטן שכל פעם אני מחליפה את מה שיש עליו, בדרך כלל זה בובונים קטנים ונרות, וגם מתקנים כאלו לתמציות בכל מיני רחות (בתי נר שכאלו). אמממ...טלוויזיה ומערכת מוצבים על מן שידה ניידת כזאת. לוח שלה של "הסתכל בקנקן". גיטרה מושענת על הקיר, ליד הארון. פוסטר של silverchir, מושא הערצתי הראשון (שבא מקנדה, הרבה מאמצים נעשו כדי להביא אותו לארץ) פוסטר של green day, מושא הערצתי השני. (שני הפוסטרים מעל המיטה). הקירות כחולים, אבל זה כחול שלא נראה לי שקיים אצל מישהו...אני בחרתי אותו אחרי ערבוב של שני גוונים, זה מן כחול\טורכיז\אולי עם קצת אפור...משהו כזה, די כהה...די מדכא, זו אני :) אה, וכמובן מתקן הדיסקים שלי, אחד החברים הכי טובים שלי בעולם! הוא כמובן בצורת גיטרה חשמלית :) ומראה, כי איך אפשר בלעדיה (ממש אפשר אבל נו..שיהיה). וזהו, לקחתי את זה רחוק מדי אני חושבת...הפירוט של היה ממש ממש מפורט :) אממממ.... רצוי להוסיף שבחנוכה החדר שלי יהפוך לסגול ואני מחפשת בינתיים את הגוון המושלם :) אוהבת! :) רוני *רעיון מגניב הסקר הזה* :)

זה כל מה שיש לכם בחיים??????!!!!!!!

רכושתנות??????!!!!!!! זה מה שיש לך להגיד לאנשים?????!!!!!!! איזה חדר יש לך??!!!!!! ומה עם הפנימיות????!!!! אני מכיר אנשים, שגרים בתנאי עוני ומחסור, אך הם אנשים נפלאים, עיניהם מאירות, ויש להם תוכן פנימי נפלא. אני אישית בז לרכושתנות, ועוד יותר בז אני לאלו הסוגדים לה ומתרברבים בה כמו שאתם עושים פה. בוז לרכושתנות!!!!!!!!! די להתרברבות הריקנית וחסרת התוכן!!

שלומצי! לאן את הולכת?בשעה כזאת?

תקחי איתך סוודר, אולי יהיה קר. (תקראי את זה במבטא של הסטיגמה המפורסמת של אמא/סבתא פולניה.... לה לה לה לה

MineSweeper

New member
וואי...

נראה לי ממש קשה להתחיל לפרט, אז אני אשתדל בתמצות... קודם כל, קיר שלם מהחדר (הלר במיוחד גדול) שלי הוא ארונות+ מראה + על מדף כל הדברים שאני משתמשת בהם קבוע לאיפור/טואלטיקה, what ever... יש לי חלון די גדול, (ועליו דגל- שהפך- לוילון של מכבי חיפה)ולידו המיטה (ספת נוער שאני ממש אוהבת את הריפוד שלה (כחול כהה עם אותיות סיניות בלבן ושחור), אבל לא רואים אותו כי הוא מכוסה הסדין, דהה...), ליד ה´ראש´ של המיטה ליד הקיר יש שולחן מחשב והמחשב הישן שלנו, שבעצם נמצא אצלי בחדר פשוט כי להורים שלי לא היה איפה לתקוע אותו, ורבנו מלא זמן עד שהסכמתי שיהיה שם, כי באמת אני לא נוגעת בו, ובעצם הוא תוקע לי את כל הסידור של החדר, וכולי תקווה שהוא יעוף משם בזמן הקרוב... אז על השולחן מחשב שנמצא ליד המיטה שלי יש מנורה, ספרים, וכל מיני דברים אישיים שאם אני אתחיל לפרט אני לא אסיים היום.... מעל השולחן מחשב תלויה תמונה מדהימה שאני נורא אוהבת, שאני בחרתי וקניתי באיזו גלריה שאמא גררה אותי אליה, וזאת תמונה ממש מיוחדת, מצויירת במין טכניקה מיוחדת, וגם הצבע עצמו לא שטוח, אלא בולט, והתמונה של סירות בים... בקיר שמול המיטה שלי נמצאת הדלת, ולידה מין מעמד גדול מעץ למערכת שלי שאני נורא אוהבת, מעליו כל המחזיקי דיסקים (ויש לי כמה...), ובאותו מעמד יש למטה שתי דלתות גדולות ששם אני מאכסנת את כל ה´חומרי יצירה´ שלי- צבעי מים, אקריליק, בריסטולים, מכחולים... אה כן, על הארונות יש דגלים וכאלה של מכבי חיפה... ואני רק רוצה לשתף אתכם- החלום שלי (ואני אגשים אותו יום אחד!) הוא ציור קיר- על קיר שלם, ואני גם יודעת בדיוק איזה ציור אני רוצה... אבל עוד יבוא היום... נראה לי שזהו בערך, החדר שלי בד"כ לא מאוד מסודר, אבל בעיניי אמא שלי הוא תמיד לא מסודר, ככה שמופעל עליי לחץ תמידי לסדר אותו, אז בד"כ הוא נראה בסדר... וברור שאם אני הייתי מעצבת אותו הוא היה נראה אחרת לגמרי, אבל מה לעשות שזה לא המצב, ומסתדרים עם מה שיש...

Tangled_Heart

New member
יש לך חדר מגניב :)

אהבתי את הקטע עם התמונה המאוד מיוחדת :) *פריקית של אומנות* רוני :)

MineSweeper

New member
קשה להסביר את זה...

יש לי משהו לתמונה הזאת... אולי אני אצלם אותה מתישהו ואנסה להעביר למחשב... למרות שבטח לא יראו טוב ואת ה´בליטות´ (איך להגיד את זה שהצבע בולט ולא שטוח?) בכלל אי אפשר לראות... אבל לא נורא..

ואני חשבתי שאני כתבתי הודעה ארוכה..

אני שמחה שאהבתם את ה"פרויקט" שלי ואני חייבת לציין שיש לכם חדרים מזה מגניבים. אוסי, את מציירת, כאילו, ממש ברצינות? את הולכת לחוג או משהו? תגלי לנו בבקשה איזהציור את רוצה על כל הקיר.... please...please....please.... אני ממש סקרנית....(למרות שאומרים שהסקרנות הרגה את החתול) אבל אני לא חתול(לפחות ממה שידוע לי...) אז נראה לי שאין לי סיבה לדאוג... יאכס- גם אני מציירת ואני רוצה להתחיל השנה ללכת לחוג ציור. ביי, ביי, לה לה לה לה

MineSweeper

New member
מציירת?

כן, אבל לא ברצינות... אני פשוט נורא אוהבת את זה, ציור עושה לי להרגיש טוב, גם אם זה לא יוצא יפה או כמו שרציתי... אני לא בשום חוג, למרות שבתור ילדה הייתי בכל מיני חוגי יצירה וכאלה... בבי"ס אני במגמת גרפיקה, ואנחנו עובדים הרבה על סוגי טכניקות (בינתיים עוד לא עובדים על גרפיקה ממוחשבת, זה יבוא אח"כ), וזה קשור הרבה בציור, אבל אני באמת לא יודעת ממש לצייר, אלא עושה את זה, כמו שאומרים- בדרך שלי... ויש לי מלא חומרים וכאלה בגלל שפשוט זה מה שמביאים לי במתנה! סבים שלי בחו"ל- צבעי אקריליק, חג, יום הולדת, לא משנה- צבעים, מכחולים, אז מה אני יכולה לעשות? ובקשר לציור קיר- אני רוצה קיר חלק- ועליו יצייר (מישהו יצייר! אני כבר אמצא מי..) ים ואופק. אולי נשמע מוזר, וגם אני בהתחלה חשבתי על איזו שקיעה/זריחה, אבל החלטתי שרק אופק- מים ושמים, הכל בגווני כחול (אה, מים ושמים בכחול? באמת? מוזר... חשבתי אדום וירוק...), וזה נראה לי הכי מתאים... אולי בסוף זה כן יהיה איזה זריחה/שקיעה, אבל זה לא התכנון... נתייעץ עם הצייר..

עמיתוש

New member
וואי וואי...

אוקיי: צבע קירות - לבן, והם נראים די מטופחים (כמעט רשמתי מפותחים)... עליהם יש: שעון של סנופי, תולה מעילים (הוא מין מודבק, בערך...) כמה תמונות נחמדות, כוכבים זוהרים בחושך, שעיצבתי בצורה נחמדה כזאת, ופוסטר אחד, אחרי מחשבה גדולה, של התוכנית *הטובה והמצחיקה ביותר עלי אדמות, לעולמים* "רק בישראל" (מצטער שאימצתי את הכוכביות, רוני...) יש שטיח, עם כל מיני צורות מוזרות עליו, בצבע ירוק, אדום, ושחור (נשמע מגעיל,לא? אבל אני התרגלתי...)יש לי בחדר: וידאו, טלוויזיה (בתוך המחשב) מחשב (מסתבר...
)ממיר של תבל דיגיטל, משהו שמחזיק דיסקים, ארון בגדים גדול וגבוה, בצבע חום, שתי ארונות מדפים שמחזיקים קלסרים, משחקים, ודפים. אחד בצבע חום בהיר, ואחד גם בצבע חום בהיר, אבל יותר כהה מהשני, ושחור.יש לי סל מעל הדלת, יש לי מדף קטן עם שתי מגירות לנעליים, שולחן לכתיבה (שמעליו המדף בצבע חום בהיר,ושחור) שתי כיסאות, אחד כחול, אחד אפור, מקום לשים כדורי סל וטניס, ועוד כל מיני, מיטת נוער, שעליה שתי מין דברים כחולים כדי שלא נשב על הקיר... פח, יציאה למאוורר, לוח שנה, ואיפשהו תקעתי גם גלובוס מנופח אוויר, מה אתם אומרים? איך החדר שלי? רוב הזמן הוא מסודר, לעתים רחוקות מבולגן (כן כן, קיים דבר כזה) וזהו... עמית בן 12 וחצי...

MineSweeper

New member
נשמע מגניב...

הלוואי עליי יותר מקום בחדר... בקושי יש אצלי מקום להכניס כיסא אחד, וגם ככה הוא תקוע מתחת השולחן... כ"כ בא לי חדר גדול, פשוט בשביל שאני אוכל לעצב אותו איך שאני רוצה ואוהבת... *פריקית של עיצוב* אוסי. (שואפת להיות מעצבת גרפית, מעצבת פנים, מעצבת תכשיטים... we´ll see..)

גם אני !גם אני רוצה חדר יותר גדול..

יש לי כל מיני דברם מתוקים, פיצ´פעקס כאלה ואין לי איפה לתקוע אותם... מעצבן... חג שמח, לה לה לה לה

Tangled_Heart

New member
אחחח..עיצוב פנים :)

הנושא האהוב עלי במגמה, אני כל כך אוהבת להתעסק עם חלל כמו שרק אני רוצה, אין יותר טוב מזה, מה הייתי נותנת בשביל חדר גדול פי 3 ממה שיש לי...וואי... רוני

ענבל*!

New member
החדר שלי...

קודם כל על הדלת שלי (מבחוץ כמובן...) יש משהו מאד נחמד: כללי החדר כשאתה נכנס לזה החדר רק תדע שאין בו סדר תפוס לך פינה ותתנחל תבוא עם מתנה מוטב שלא קטנה אין לשתות, לאכול ולנשום רק לשבת בצד ולסתום ואם החדר עדיין נראה לך מבולגן תפוס ת´רגליים ועוף מכאן! אני יודעת - "קצת" חצוף אבל בת דודה שלי כתבה לי את זה לפני איזה 5 שנים על חתיכת נייר, החלטתי להעתיק את לדלת שלי ומאז שם... יש לי קיר אחד בצבע אפרסק בהיר, עליו יש מראה גדולה, שני מדפים ושולחן כתיבה, ליד השולחן יש לי כסא על גלגלים מרופד בבד מדהים - טורקיז.יש לי ארון בגדים ע-נ-ק אבל מפוצץ... ספרייה קטנה ומכוערת מלאה ספרי קריאה ולימוד ועוד הרבה פיצ´יפקס ( הו... אידיש...) ושידה קנטה שתמיד מבולגנת. יש לי ספת נוער רגילה, עם ריפוד די מכוער, על המיטה יש כרית מדליקה - היא שקופה עם נוצות אדומות וסגולות בפנים. אין לי שטיח אבל על הרצפה יש כוסא מתנפחת בצבע כחול ועוד כרית מפלסטיק. על הקירות יש רק שתי תמונות: אחת של תוכים ואחת של ברווזים באגם שאת שתיהן בת-דודה שלי ציירה לי, היא ממש מוכשרת. החדר שלי רוב הזמן מבולגן ובגלל זה יש משפט אחד שאם אמא שלי לא אומרת אותו כל יום - אני מרגישה שמשהו חסר לי "לכי תסדרי ת´חדר" ביי ענבל

ענבל, אהבתי את כללי החדר

העתקתי את זה לוורד שלי ואני הולכת לכתוב את זה יפה ולתלות גם על הדלת... מקווה שזה לא איכפת לך, את יודעת זכויות יוצרים וכאלה..(חחחחח) ד"א- יש לך חדר ממש חמוד... לה לה

ענבל*!

New member
ממש לא ´כפת לי

א. זה לא אני המצאתי (שימי
למה שכתבתי אחרי הכללים) ב. החדר שלי לא משהו לפי דעתי
אמממ.... ושכחתי לכתוב שיש לי גם מערכת ודיסקים ג. לכללי החדר תעשי בוורד מסגרת של חיפושיות
, זה הכי חמוד . ביי ענבל

למעלה