פרוייקט "עיר מצוינת" - העיר בת-ים

דוד ברק

New member
פרוייקט "עיר מצוינת" - העיר בת-ים

במעמד ראש עיריית בת-ים שלומי לחיאני, מנהלת מחוז ת"א של משרד החינוך אורלי פרומן, נשיא קבוצת רד בינת ויו"ר ארגון בוגרי הטכניון (לשעבר) יהודה זיסאפל, יו"ר ארגון בוגרי הטכניון (המכהן) יצחק גת, ראשי מערכת החינוך בבת-ים, מתנדבים ותלמידים, נערך ביום ראשון (02.05.2004) ערב הוקרה למתנדבי פרויקט "עיר מצוינת" בבת-ים, בתום שנת הפעילות השנייה. פרויקט "עיר מצוינת" מהווה חלק מהפעילות החינוכית-קהילתית של בוגרי הטכניון כשהפעילות מתבצעת בשיתוף פעולה עם מסגרות רלוונטיות נוספות. מטרות הפרויקט הן שיפור וקידום הישגי מערכת החינוך בעיר בת-ים במסלול המדע והטכנולוגיה, העלאת מספר הניגשים לבחינות הבגרות במקצועות המדעיים, יצירת קשר בלתי אמצעי בין התלמידים לעולם האקדמיה והתעשייה וחיזוק המוטיבציה של התלמידים. אשתקד אומצה לראשונה מערכת החינוך העל יסודית בבת-ים ע"י ארגון בוגרי הטכניון בהצלחה רבה. השנה התרחב הפרויקט והוא מנה 50 מתנדבים שפעלו בקרב 250 תלמידים/ות מששה בתי ספר תיכוניים בעיר. מנהלות ומובילות התכנית בבת-ים הן: רחל קשת מנהלת פרויקטי "קידום" של ארגון בוגרי הטכניון, מפקחת החינוך העל יסודי דרורה כהנא ורכזת השטח גאולה בוסידן. במהלך ערב ההוקרה העניק ראש העיר, שלומי לחיאני, מגן הוקרה ליהודה זיסאפל, יו"ר ארגון בוגרי הטכניון לשעבר. בתום הברכות וחלוקת התעודות למתנדבים, הוקרן סרט על הפרויקט בעיר בת-ים ונערכה הופעה אמנותית על ידי מקהלת בי"ס "מלטון" ותלמידי מגמת המוסיקה של תיכון "חשמונאים".

יפה מאד.

אפשר לשאול מי התחיל את הפרויקט והרעיון? הרי זה התחיל בשנה שעברה. מי היה אחראי בעירייה או במערכת החינוך העירונית על כך שהפרויקט זז? זה האדם שבאמת מגיע לו.

gooly

New member
יהושע התחיל

ויפה שלחיאני ממשיך רק נקווה שלא ימשיך יותר מדי בדרכי יהושע

שלא תבינו אותי לא נכון.

אני ממש בעד דברים כאלה אבל שלא יווצר מצג שווא כאילו לחיאני התחיל את התוכנית למען העיר. אני מבין את הצורך של דוד ברק לפרסם ולפאר את מעשיו הטובים של לחיאני אבל פה בסה"כ מדובר באיזה טקס הענקת מגן הוקרה מטעם העירייה. הערה לעירייה: לא הייתם יכולים לעשות איזה טקס נחמד במשרד ראש העיר עם צלם שיצלם את הענקת הגביעים? בזמנים קשים של גירעון של 320 מיליון ש"ח (כמו שלחיאני אוהב להגיד) אתם מוסיפים עוד הוצאות על טקסים. כמה עלה הטקס הזה? הרי אין שום דבר בחינם. אני בעד להוקיר אנשים כאלה שתורמים למערכת אבל אני בטוח שהפ לא עושים את זה בשביל המגןגם טקס קטן היה מספק אותם.

ה צ ל ם 1

New member
מה רע בטקסים????

חלק מתהליך הפירסום של ראש העיר , אז מה !!! מה לא מגיע לו פירסום על חשבון תקציב העיריה ?? זה לגיטימי לא ? . בפוליטיקה הדיבורים לחוד והמעשים לחוד . מי אמר שכל מה שראש העיר אומר באמת צריך לקיים ? אפשר להגיד א ולעשות ב . ואנחנו יכולים להחליט אם זה בסדר או לא . חוץ מיזה , מותר לו .

gooly

New member
לעירייה עולה כסף להשתתף בפרויקט

משהו בסביבות ה40000 ש"ח לשנה עבור פקידת תאומים אבל זה לפחות השקעה בחינוך ששוה כל שקל

למעלה