פרוייקט עיצוב אתר - לכל המעוניין!!!

samg

New member
פרוייקט עיצוב אתר - לכל המעוניין!!!

שלום רב, שמי Sam Goldfarb, הנני מנכ"ל חברת XtraART אשר משווקת יצירות אומנות יוקרתיות ברחבי העולם מאומנים שונים אשר מגיעים מיפן ,אוסטרליה,ואירופה. בימים אלו אנו בונים קונספט שיווקי חדש לעסק בעזרת טובי המומחים לשיווק באמצעות האינטרנט. אתר האינטרנט החדש אמור להוות את ספינת הדגל של החברה כאשר הוא ישמש כאתר מכירתי ליצירות האומנות וכמו כן כאתר להתרשמות מהיצירות עבור גלריות יוקרתיות ברחבי העולם כגון: לונדון, ברלין ועוד. אנו מעוניינים לתת במה לאומן צעיר ומוכשר אשר יעצב את אתר האינטרנט. תאור כללי של האתר: נדרשת בניית אתר אינטרנט תוך דגש על השפה החזותית והעיצובית של אתר אשר פונה לפלח שוק יוקרתי-האלפיון העליון. על האתר לשדר יוקרה ,מיצוב גבוה,אמינות. על העיצוב להיות מוקפד,מעודן ואנין טעם. נדרשת כמו כן יכולת בפלאש אך רק בנגיעות קלות בעיצוב האתר. אנו התרשמנו לטובה מהאתר הבא: http://www.sofitella.com לכל המעוניין נא לפנות לכתובת הבאה: [email protected] ואנו נחזור אליו בהתאם לעמידה בקריטריונים של המטרות העיסקיות. נודה לכם אם תוכלו לצרף עבודות קודמות שעשיתם במסגרת פרטית ואף פרוייקטים במסגרת לימודים. נדגיש שוב כי האתר יזכה לחשיפה בינלאומית וזוהי במה בינלאומית לאומן אשר בוודאות יקבל עבודות נוספות עקב פניית לקוחות שיתרשמו לטובה מאתר החברה. תודה שהקדשתם מזמנכם, ובהצלחה Sam Goldfarb

samg

New member
בוודאי שיש תמורה

אך כדאי שתקרא שוב את מה שכתשבתי אך אציין שוב כי פרסום האתר באופן גלובלי כי בוודאות האומן יזכה לעבדות נוספות ומעבר לכך לחשיפה בינלאומית. אשמח לקבל עבודות ולהתייחס בהתאם. תודה על התייחסותך, Sam Goldfarb

la DVD

New member
אז בעצם למה שאני לא אציע את

עצמי בחינם גם בשביל אילה שיבקשו שירות בזכות האתר שעשיתי לכם, וגם לאילה שראו את האתרים שאני עושה להם אני אציע שירות בחינם, כדי שעוד אנשים יראו את השירותים שאני נותן ועוד אנשים ירצו עבודות, בחינם כמובן.. מקווה שהבנת בערך את המסר...

la DVD

New member
חוץ מזה אפשר לקצץ את אחת מהמשרות

של יועצי השיווק הנכבדים

yoav aloni

New member
או שזה ללא תמורה

או שהוא פשוט שכח לציין תמורה אחרת גם אחרי שנשאל על זה. "אציין שוב כי פרסום האתר באופן גלובלי כי בוודאות האומן יזכה לעבדות נוספות ומעבר לכך לחשיפה בינלאומית" - אני הבנתי שזאת התמורה שהם מצפים לתת.

shr1k1

New member
למר Sam Golfarb המנכ"ל,

בד"כ אני מנסה לא להגיב על הודעות כאלה. אבל הזכרת לי פרוייקט שברוב טיפשותי נכנסתי אליו פעם, ורציתי להבהיר כמה דברים לשכמותך. ככה החברה שלך מצטיירת בעיניי: היא עדיין בלון ניסוי שאתה מנסה להפריח לאוויר, ללא שום הבנה באיזה שוק אתה פועל. ללא תוכנית עסקית כלשהי, ללא מימון, עדיין אין לך את הקשרים בחו"ל שרצית, וטובי המומחים לשיווק באמצעות האינטרנט שאתה מחזיק זאת הבתדודהשך', שהיא כנראה מזכירה במשרד יחסי ציבור בינוני. כל מה שהוא ההיפך מרצינות, יוקרה, מיצוב גבוה, ובטח ובטח, אמינות - שהן דרישות האתר שלך. ומה שאתה מנסה זה לדוג כמה פרייארים ברשת, שישקיעו ממיטב זמנם, ללא כל תמורה אמיתית. לגיטימי, מבחינתך. עכשיו, יכול להיות שכל מה שכתבתי עד עכשיו הוא קשקוש. אבל זה מה שאתה משדר. ככה אני מדמיין אותך. ככה יתרשמו גם הגלריות היוקרתיות בברלין ולונדון וככה גם רוב האנשים בפורום הזה - שהתנסו טיפה עם כל מיני שרלטנים (כן, בימים שהייתי סטודנט גם אני האמנתי בחשיפה כלל עולמית ורחבה - שתביא עבודות נוספות, תהילה וקמפיינים יוקרתיים בחו"ל - ואז החברה נופלת עוד בשלבי ההקמה, לא לפני שבוזבזו שעות עבודה רבות ויקרות שהיו יכולות להיות מתועלות לדברים אחרים ואפקטיביים יותר כמו עבודה שמביאה כסף לשלם שכ"ד, לימודים, פורטפוליו, בניית קשרים, יו ניים איט). שלא תבין לא נכון, אני חושב שיזמים ויזמות בכלל הם מהדברים הנפלאים שקיימים. ואם באמת יש לך את טובי המומחים לשיווק באינטרנט, אז בטח לא קנית אותם בהבטחה לחשיפה בינלאומית. אולי אחוזים, אולי אופציות, וכמו שאני מכיר אנשי שיווק טובים - מה שהם רוצים זה כסף. למה שלא תראה שאתה מנכ"ל של חברה רצינית, תציע לאשים שיעבדו על האתר - כסף אמיתי וטוב (או אחוזים, או אופציות). כי בסה"כ ככה גם ייראה האתר כ"ספינת הדגל של החברה" וישדר "יוקרה, מיצוב גבוה ואמינות, מוקפד ואנין טעם".

Yaronimus

New member
...

תראה, אמנם אני רק שנה שנייה, ואני לא מכיר אותך, יכול להיות שאתה גרפיקאי מגנטים, ארט דיירקטור מכובד בשוורץ-ולדהיים-אבוטבול, או פיליפ בולקייה בכבודו ובעצמו. אבל אולי תוכל להסביר למוחי הנבוב משהו - לי זה נראה מאוד מגוחך שבא לקוח, אליך או מפרסם בעיתון מודעה, ואתה אומר לו ישר שהחברה שלו נראית לך מקסימום שווארמה בחולון, במקום לשלוח לו פורטפוליו ולדבר איתו על טווח מחירים. כמה לקוחות פותחים את ההודעה שלהם ב"אני צריך עיצוב אתר תמורת כסף"? זה שהמילה תשלום או כסף לא עולה לא אומר שאין. מה שאתה צריך לעשות זה לדבר על טווח מחירים, אבל הקפיצה הגרנדיוזית הזו לזלזול פשוט לא מובנת לי. אתה מבין את ההגיון של זה? איפה הכבוד ללקוחות? מה לעזזל קורה פה בפורום?

shr1k1

New member
אל תעליב

את השווארמה בחולון. לעומתו היא עסק שמתגלגל ומביא קבלות, עם אג'נדה ברורה. ההגיון שלי הוא כזה: כל התקשרות עסקית כוללת עלות מול תועלת(תמורה). גם למזמין העבודה וגם למבצע העבודה. ברגע שהתמורה שהוא הציע היא כזאת (ואין בהצעה שלו שום תמורה אחרת, גם לאחר שנשאל, אלא אם כן אתה ראית משהו שאני לא ראיתי): "האתר יזכה לחשיפה בינלאומית וזוהי במה בינלאומית לאומן אשר בוודאות יקבל עבודות נוספות עקב פניית לקוחות שיתרשמו לטובה מאתר החברה." אני לא יכול להתייחס אליו באפן רציני. לקוח שיגיע אליי עם ההצעה כזאת צריך לשכנע אותי (כן, אותי, כי אני משקיע מזמני) שההצעה משתלמת ובלי לשמוע עוד פרמטרים (איך, למה, מי, כמה) לא אוכל להתייחס אליה ברצינות. מנכ"ל של חברה (כמו שהוא מציג את עצמו ביחוד שיש לו "את טובי מומחי השיווק באינטרנט") הוא לא מוסיקאי רעב ללחם, שכדי להוציא דיסק צריך לעבוד במלצרות ולגרד כסף מהרצפה (גם זה לא כ"כ לגיטימי, אבל יש נסיבות מקילות) ולכן צריך להודיע לך מה התמורה, או לפחות שיש כזאת. אני מציע לך לשלוח לו הצעת מחיר (למרות שאני הייתי קודם כל מדבר איתו וממשש את הדופק, לדעת לאן אתה עומד להכנס) ולראות מה התגובה. אני מקווה שתוכיח כי טעיתי ותעלה את תגובתו לפורום. את הכבוד, אגב, אני נותן קודם כל לעצמי ולמקצוע שלי, ובזכות זה גם ללקוחותי. מי שלא נתן פה כבוד למה שאתה עושה זה המנכ"ל הנכבד שקונה אותך בנזיד עדשים, ומכבס את מילותיו כדי שיישמעו מספיק אטרקטיביות ("אנו מעוניינים לתת במה לאומן צעיר ומוכשר אשר יעצב את אתר האינטרנט." נו, באמת). ובאמת, אני מאוד מקווה שאני טועה - ולמישהו פה בפורום ייצא מזה משהו טוב.

האדם הזה שרשם את דבריו

ואתם הודעה אחרי הודעה מנסים לנתח מבלי שיתייחס אליכם כלל את כוונתו או את תמורתו. תפסיקו לקשקש במערבל ותתחילו לשאול את השאלות הנכונות. אם הוא רציני, מה שגם לי לגמרי לא נראה. והוא נשמע כאדם מאוד לא טיפש, שמנסה לדוג את עובדיו. אז לפני שאתם רצים בחיוך קל על פניכם אל האדון שאלת מקומו אתם לא יודעים, תשאלו אם הוא יכול להביא לכם אי-מייל איזשהו דרך תקשורת אליו (טלפון,אימייל,מסרים וכו') ותפסיקו לבזבז את זמנכם, מה שגם shark הסביר שהוא בעבר התנסה בדברים מהסוג הזה. אף אחד לא אומר לכם לוותר על ההצעה, רק תשימו לב להיכן את נכנסים.

samg

New member
הבהרה חשובה - ינתן תשלום

תודה לכל המגיבים. מובן שאינני נוהג לדבר על עניינים כספיים עוד לפני תחילת ההתקשרות. למען הסר ספק : א. עבודת המעצב שיבחר תזכה לתגמול כספי הולם. ב. כמו שציינתי, האתר יזכה לחשיפה בינלאומית. ג. חשבנו לתת במה למעצבים צעירים שלא ניתנה להם הזדמנות לעבוד בחברת עיצוב. (יש המון כאלה). למען האמת, לא האמנתי כי אקבל תגובות שכאלה. לכל מי שעדיין מעוניין להציע מועמדותו: ניתן לפנות לאי-מייל: [email protected] תודה Sam

אתה לא האמנת שתקבל תגובות שכאלה

אבל מה הנסיון פה מדבר בעד עצמו רק שתדע מר סם אנחנו לא עוסקים בטלפתיה. תודה.

למעלה