פרוייקט מפולפל!- פלי!- חלק 4!

פרוייקט מפולפל!- פלי!- חלק 4!

והפעם פלי מספר על הקלטות האלבום השני של רד הוט! לאחר שהאלבום הראשון של רד הוט לא צלח הם החלו בהקלטוות האלבום השני שלהם ולשם כך הם גייסו את אחד מאליליו של פלי ומלך הFאנק ג'ורג' קלינטון! פלי סיפר על חוויות ההקלטה: " אני לא יודע למי היה את הרעיון ראשון, אבל השגנו את ג'ורג' קלינטון שיפיק את האלבום. הגאון המיתולוגי האגדי בעצמו. הוא הבן אדם הכי אדיב וחמים בעולם. נהנינו ביחד. הרגשתי נהדר לגבי האלבום הזה, לגבי הדרך שבה ניגנו. אני היית כל כך מאושר רק מלשמוע קצב עמוק שיוצא מהרמקולים כשהיינו מקליטים את השירים. " אני זוכר שהיו לי המון מערכות יחסים באותו זמן. אני זוכר שאמרתי לגרי שידר כשהייתי מדוכא יום אחד והרגשתי שלא אוכל להיות נורמלי אי פעם והוא ענה: "עזוב את זה! מה נורמלי? תמציא את הנורמלי שלך!". אלו סוג של רגעים שהרימו אותי למעלה מילד לגבר בהיעדרות של אבא ( אביו החורג של פלי היה אלכוהוליסט ונעצר מספר פעמים). כל החוויה הייתה פיצוץ שלא אשכח אף פעם. לעבוד עם מישהו כל כך חשוב להתפתחות המוזיקה כמו ג'ורג' היה כבוד אמיתי ואני מרגיש בר מזל שעבדתי איתו ונהייתי חברו". המשך בחלק 5- פלי מספר על אפליפט מופו!

למעלה