פרוייקט השב"צ יוצא לדרך

צפע

New member
פרוייקט השב"צ יוצא לדרך

חברים היום הוא יום המזל שלכם! בדרך נס (ואחרי שכל שיעור שעבר השתעלתי על המורה נמרצות) התבטל לי השיעור הראשון וכך נוכל לפצוח בפרוייקט השב"צ המגניב שלנו שעתיים מוקדם מהמתוכנן!!! חומר רקע: פרוייקט שב"צ=פרוייקט שירה בציבור שיזמתי בניסיון להחזיר לפו"צ שלנו קצת מהקארמה החיובית ששרתה בו עד לפני כמה חודשים טובים לפני שגורמים שליליים הצטרפו והביאו איתם נושאי שיחה מעצבנים עד משעממים. כיוזמת הפרוייקט אני אביא לכם כאן השבוע כמה שירים שאני מאד אוהבת כשהמטרה היא שאתם תהנו מהם ואף תוסיפו משלכם וככה נכניס קצת אוירה טובה והרבה תרבות. מקווה שתאהבו. השיר הראשון שאני מצרפת הוא שירה הקסום של האישה שזכתה ליותר סופרלטיבים עדתיים ממני-ביורק. השיר מוקדש באהבה רבה לכל חברי לפו"צ,לילדי הוירטואלי ולאישי היקר מהעולם האמיתי-
.

nogit.

New member
פששששששששששש:))

I´m all inspired:) יפה:)) מוזיקה אין ברקע?:) |לכל מי שלא יודע איך לשיר?|

אי-מייל

New member
קריוקי

בע"ה אם אפשר בבקשה לשים את הנקודות האלו שזזות לפי המנגינה, כלומר מתי אומרים כל מילה, כמו שעושים בקריוקי?

צפע יקרה!

א)יפה מצידך, על חוגי ההעשרה הללו:)) ב)לדעתי הנושאים פה לא משעממים , כל אחד מתעניין במשהו אחר...וממה את נבהלת בדיוק? מויכוחים? ההפך זה מאתגר. ג)מזל טוב לך! על הילד(בן כמה הוא?) ד)לא הבנתי את המשפט האחרון...ולאישי ...מעולם האמת? אלוקים ישמור..אמממממ סתם בצחוק.

למעלה