פרוייקט גג

nony11

New member
יש בעיה בטווח הקצר

נו, אז הבטחת. ותרשה לי לגמול לך בהבטחה מצידי. עוד 5 שנים, כשהגיולוון ייאכל, ואני והגברת נהיה עצובים, אני מבטיח לך להעלות שרשור של כל הצ'יקמוק הזה, שלפחות מישהו יהיה מבסוט.

shelico

New member
נוני , עבודה יפה .ומעניינת . למה לא נרוסטה ?

בחשיבה לשנים רבות , ההפרש במחיר בין הנרוסטה לפח המגולוון , זניח (פי 4 בערך..?) פוקסיות יהיו נפלאות עד הקיץ החם (או שהמקום מוצל..?) בשילוב עם רב"ש , זה יכול להיות להיט מתחלף

טסונמי1

New member
אוי נוני- פח מגולוון לא שווה הרבה

מתוך נסיון הוא מיתפרק מהר-נירוסטה זה סיפור יקר- הכי טוב פיברגלאס או יריעה כמו בבריכות אבל כמו שאתה אומר בעוד חמש שנים כשהפח ירקב אלוהים גדול............

אל תזלזלו בפח המגולוון אם זה פח איכותי שעשוי

בגילוון חם אין בעיה נקודות התורפה הן נקודות החיתוך ושם יש צורך לרסס בגילוון קר מיד לאחר החיתוך כדי למנוע נקודות התחלת חלוקה שמחלחלת פנימה ואז הפח מתפרק. תבורכו על העבודה שעשיתם לדעתי היה צריך ךעשות תחתית כפולה לפני הנחת המצע גדול כשפח מנוקב משמש כהפרדהובחלק התחתון לשים חלוקי נחל שעקלטו את יתרת המיםולהוציא צינור מהצד שיתן למים לעמוד עד לגובה הרצוי, ואז הצמחים היו מקבלים תחתית לחה ולא רטובה מאוד שעלולה לגרום לריקבון שורשים מפאת עודף מים. וזה יכול לנבוע מגשם או השקיה יתרה. בהצלחה איציק

shelico

New member
לא מזלזלת . יודעת שפח מגולוון בתנאי לחות יכול

להחזיק גג 5-7 שנים . לנרוסטה אין בעיה כזו . אם כבר משקיעים בעבודה כזו - עוד כמה מאות שקלים (ואני משערת שזה מחיר זניח בחשבון הכולל של ההקמה )ושמים נרוסטה .

שלי המיר של הנירוסטה הוא פי 4 אך מחיר העבודה

יקר יותר, זה במקרה תחום עבודתי לא לעשות גגות, אך מנהל מחלקת מתכת שעובדת עם 2 סוגי החומר. איציק

shelico

New member
כמה כבר עולות אלקטרודות מנרוסטה..

סתאאם , אני יודעת שזה יותר יקר ומחייב ציוד ריתוך יעודי , אבל שוב , אם זו עבודה לשנים רבות - זה משתלם .

bcrowl

New member
ריתוך נירוסטה נעשה עם ציוד רגיל

לחלוטין, פשוט עובדים עם אלקרטרודות נירוסטה, 613/618L לא זוכר בדיוק את המספר, כמובן שאם מדובר בנירוסטה דקה אז יש בעיה לעבוד עם רתכת וצריך CO2, אבל זה אותו סיפור גם עם מתכת.. ורק לידיעתכם, יש כמה רמות איכות של נירוסטה, והפשוטות שבהן מחלידות!, החברה שאני עובד בה קנתה מתקן לייצור קוביות קרח כולו מנירוסטה, עלה מעל 10K ש"ח, אחרי כמה חודשים התחיל להחליד, מסתבר שהמתקן היקר עלה פי 4 בגלל נירוסטה ברמה גבוהה יותר, נאלצו להחליף למתקן עם מיכל פלסטיק..

הלינקה

New member
אני בכלל נגד עדניות ובעד מיכלים.

כך לא עוברות מחלות משורש לשורש, אין בעיה עם ניכוז, ותמיד אפשר לשנות מיקום הצמחים בהתאם לעונה, או לשם גיוון מרענן. הכלל המצב יותר "נזיל" נתן לשינויים.

DAF No 1

New member
אגב נירוסטה,

אם נמשך אליה מגנט...זו נירוסטה איכותית

דאפ ההיפך הוא במידה ונירוסטה מתמגנטת זו

נירוסטה ירודה 304 ומטה האיכותית היא 316 ואחוז המוליבדן גבווה יותר.
איציק

DAF No 1

New member
איציק תודה ../images/Emo45.gif אחרי שכתבתי התעורר בי הספק

אם זכרתי נכון. והתחלתי לבדוק עם מגנט כל מיני פריטי נירוסטה בבית שלי.....
הלכתי לפני כמה שנים לקנות מיחם מנירוסטה, ושכחתי לקחת איתי מגנט, קניתי משהו בעיצוב איטלקי (בלי לדעת איכות) מסתבר ששורד למרות שהמגנט נמשך אליו. ולגבי האדניות....( אולי בשביל הגנן זה טוב... שתהיה לו עבודה שוב בעוד 5 שנים ) אני בכל אופן, מצפה מבעל מקצוע שייתן הערכה לגבי העמידות של הפרוייקט. ז ו ל ז ה י ק ר

טסונמי1

New member
נירוסטה טובה היא יקרה ביותר

פח אפילו אים הוא מגולוון לא מתאים כאדנית- אלה אים לוקחים בחשבון תוחלת של כ-חמש שנים

crazyflower

New member
כבר המציאו את הגלגל

לא צריך עוד פעם. יריעות PVC מולחמות משמשות לאיטום אדניות בנויות או אדניות עץ. הן עושות את זה מצויין, מחזיקות מעמד שנים רבות ועוד כמה. מה פתאום נירוסטה מה קפץ עליכם.

למעלה