פרוד? או נשוי ? עזרו לי להבין!

פיקולו...

המממממממממממ...

הולד יור אלפנט'ס ../images/Emo70.gif

אל תהייה כל כך חד משמעי... גמני פם חשבתי כמוך...לפני שנים... ופם אחת אף נתקלתי בסיטואציה שכזו... כשאמר לי שגר עם אישתו אבל פרודים...הייתי כבר עם רגל אחת בחוץ... עצרתי פתום...בדקתי...ונשארתי... עד היום אני לא מצטערת שלא ברחתי...הוא אמר ת'אמת... לא הכל שחור לבן מסתבר
שווה לבדוק לפני חורצים ופוסקים.

לא יודע מה בדקת ומה לא בדקת

אני יודע עובדות: מי שגר עם אשתו - גר עם אשתו. זו לא איזו שותפה לדירה, אלו לא מגורי סטודנטים, אין זה מאהל קמפינג וגם לא מחנה אימונים של NASA. האיש גר עם אשתו. מכאן, שכל אחד יעשה עם זה מה שבא לו, שיעצום איזו עין שבא לו ושיצטער או לא יצטער על מה שמתחשק לו. מי שגר עם אשתו איננו "פרוד". נקודה.

יערית

New member
גם מבחינתי../images/Emo45.gif

פרוד זה בכל מובן המילה ויותר מהכל פרוד ריגשית, זו הפואנטה מלבד קורת גג ורכוש משותף.

פרוד זה לא רגשית ולא נעליים

פרוד זה מי שנפרד מאשתו, חי חיים נפרדים ממנה, בזירה נפרדת כשהפירוד ידוע וברור, לא מוסתר ונראה לעיני כל|בדגש|, אלא שבני הזוג לא עברו הליך גירושין. כל היתר אלה זיבולי מח וחילולים של ההוא מהמלין.

maof

New member
לא שאני...

זה בדיוק מה שיערית התכוונה ! אבל אחלה המילה שלך היא האחרונה. מעוף

לא שאתה מה?

אתה לא פרשננו לענייני יערית ? או שאתה לא ענייננו לענייני בדיוק ? או שאתה לא פרשננו לענייני כוונות ? לא הבנתי מה אתה לא בדיוק. תסביר ונשאיר את מילתך האחרונה, כמו שרצית :D

aviavram

New member
את פשוט אישה חכמה ונבונה

כי הרוב חכמות נבונות ואמוציאוןנליות יחי ההבדל הקטן

k e r e n m

New member
יש לי הרגשה שמר גורדון

יודע גם יודע על מה הוא מדבר
.. בכל אופן אני מסכימה איתו ב-100%

חן חן

את מוכנה לפרט בבקשה ביחס להרגשתך: למה כוונתך שאת "מרגישה", למה כוונתך ב"יודע על מה הוא מדבר" ומה מקורות ההרגשה הזו ?

k e r e n m

New member
נועם יקירי

אנסה לפרט ככל יכולתי ולבאר את תגובתי: אני מרגישה: משמע רגש מתעורר בי מקורות ההרגשה: אינטואיציה נשית "יודע על מה הוא מדבר": כתוצאה מאותה אינטואיציה שהפעילה את מנגנון הרגש
חשתי שהנך מדבר מתוך ניסיון קרוב. נ.ב אם אני טועה אנא סלח לי
נ. נ. ב ואם במקרה יש לך עוד שאלות/תהיות הנני כאן.

מה זאת אומרת

ניסיון קרוב ? קדימה, קיראי לילד בשמו ודברי לעניין. למה התכוונת ? ואגב, האם כדי לבקר ראש ממשלה עליך להיות בעצמך בעלת נסיון של ראש ממשלה ? האם על מנת לבקר רוצח עליך להיות קרבן של רצח קרוב ? האם על מנת לחוות דעה על מחדל של בעל מקצוע כלשהו עליך להיות בעלת המקצוע עצמו ?

allar

New member
פרוד זה גבר שהולך להתגרש אבל עוד לא עבר דירה

פרוד

זה לשון הזכר של מולקולה (פרודה). מה ההתפסות האינפנטילית והלא עינינית הזו להגדרות ? איש נשוי, גר עם אשתו, מזיין מהצד ומספר סיפורים. החלילן מהמלין לצורך העיין וזה הכל. הוא לא פרוד ולא נעליים. הוא סתם שקרן. סתם.

אז הוא מחלל והן הולכות אחריו?

לא הבנתי מה לחליל..זיון..פרוד...ופיקולו... ת ס ב י ר ב ב ק ש ה ל א ט

תבררי

אם הוא בהליכים אם הוא החל בכלל בהליכים.(מסמכים מאמי,לא מילים) אם לא ,אז הוא נשוי במלוא מובן המילה שמנסה את מזלו.... סורי בשבילך.

גם...

ואפשר לבדוק גם ת'זמינות שלו ות'זקיפות של ההליכה בכל מקום ציבורי לצידי... זה מה אני בדקתי בכל טיימינג לא אפשרי לנשוי

למעלה