פעם ראשונה רעה באמת....

סקסיית

New member
פעם ראשונה רעה באמת....../images/Emo88.gif

יוצאת ממקלחת של צהריים....מנקה את כל שאריות האיפור שלא ירדו עם המגבונים והדמעות של אתמול בלילה... נכנסת למיטה כשרק סריג לגופי.... רוח שטות שחולפת בי מוציאת את המילים ממני "חוקיקי... בוא רגע...." הוא מגיע... ולהפתעתי קופץ כמו אריה למיטה ונשכב לצידי... תוך שניות בודדות מתחילים בסדרת גיפופים חמים ולוהטים... חוקיקי שלי... ילד טוב ירושלם... לא סוטה מהתקן.. סקס רק במסיונרית (כמעט תמיד...) העשן מאתמול... הבירה.. הוודקה... הליקוקים בפיטמות(?
)... משהו פתאום גרם למילים לצאת ממני.... "רוצה משהו אחר...משהו שלא עשינו..." הוא: "מה?" אני: "אולי תיתן לי קצת מכות בתוסיק?... תקשור אותי?... מה דעתך?..." הוא: "אבל אף פעם לא רצית....לא אמרת כלום..." אני: "אז עכשיו אני מבקשת..." שקט מעט מתוח... מרגישה את הלב שלו דופק קצת יותר חזק....התרגשות?.... ואז... מושך אותי בכל הכוח עליו... מנשק ומחבק בכוח.... משפד אותי על האיבר שלו באהבה כואבת ובמכה אחת... מתנועעת כשיכורה עליו...עיניי עצומות... ואז זה קרה.... על ישבניי העגולים והחלקים נחתו שתי כפות ידיים בצלצול עדין.... עיניי נפתחו בהנאה מהולה בהלם... הוא מביט בי... רואה שנהניתי... ממשיך להפליק.. עדיין חושש.... יש לו המון כוח.. מנסה לתמרן כדי לא להכאיב... לפתע חופן ביד אחת שד ומועך עד גבול הכאב העדין... ואני מרגישה את הנוזלים יורדים ממני בכמויות עצומות... פטמה שניה ננעלת בין שיניים הראוותניות... היד השניה ממשיכה להפליק לעכוזיי... מתנדנדת כמו שיכורה מאושרת על גבול העילפון מהנאה... צורחת במלוא הגרון..."כן, כן, עוד... יותר חזק... אל תפחד..." לאחר דקות בודדות גמרתי בטירוף שלא היה כמותו כבר המון זמן... מתרוממת מעליו... נעמדת על ארבעותיי והוא נדחף לתוכי... הריאות כאבו לי מהדחיפה הזו... וידיו האוהבות מעסות ומפליקות לסירוגין לתוסיק שהוא כה אוהב.... גמירה שניה שלי ושלו יחד הגיעה בתזמון מטורף.... פעם ראשונה שהרשיתי לעצמי לבטא מה אני רוצה איתו כל כך... והיה מטורף מכל דבר אחר בעולם... נרדמתי אח"כ כשחיוך דבילי מרוח על פניי.... אוהבת אותו

בת עולם

New member
אישה מקסימה

מה שעשו לך הליקוקים של הלילה
יפה לך מאוד
נ. ב. פעם הבאה גם אני מלקקת....

סקסיית

New member
יקירתי - אחרי אתמול....../images/Emo9.gif

כל כך נהניתי.. ממישהי שהיא בכלל לא ביישנת שהשתלטה על ה
ים שלי ופשוט גרמה לחרמנות יתר מסוכנת.... ופעם הבאה .. חסר לך שלא תלקקי גם את.... בספרדית זה ... מי קסה סו קסה נכון?.... אז אצלי... מי ציצי סו ציצי...

בת עולם

New member
../images/Emo6.gif

חבל שאי אפשר לחזור אחרוה....בזמן אמת אני חושבת אלף פעם לפני שאני עושה משהו...עכשיו לא הייתי חושבת אפילו פעם אחת
ומי ציצי סו ציצי גם...

סקסיית

New member
עם תותים בבקשה....../images/Emo3.gif

ואל תדאגי תמשיכי להגיע לשטויות שלנו ותראי שמהר מאוד משאירים את המחשבות על המדרגות בכניסה

סקסיית

New member
זוהר מותק...../images/Emo3.gif

רק בכוח אני מבינה מהי אהבה
ואתמול עדיין לא נסלח לך!!!

אופיר35

New member
ניחא

היית מראה את התחת אדום שנאמין
חוץ מזה הכי כייף מה שנעשה בהסכמה בין שניים או יותר ולא משנה כמה קינקי זה ייחשב בעיני הסביבה. יאללה זזתי להתחפש, צריך להתארגן למסיבבבבבה

סקסיית

New member
הממ יקירתי...../images/Emo25.gif

אהבת את מה שאנג'לוס רשם או את ה"תחת" שלי?

אסתי69

New member
מזל טוב ../images/Emo13.gif

אילה נכונה ופליק נכון עוד יותר יכולים לשנות הוויה
תהני, מגיע לך

נועלה4

New member
חייב הקפצה

סקסיית שלי, שמחה שגרמתי לך לעונג...מתוקה נהניתי גם מאדדדדדדדדדדדדד להיות בין שדייך

למעלה