פעם ראשונה כאן

פעם ראשונה כאן

טוב בקצרה מובטלת מזה שנתיים וחצי מחפשת עבודה בלי סוף עד שמצאתי התחילו לי פחדים איך אני יסתדר תוכנה לא מוכרת נראה שלא מתלהבים אבל איך איך אני יתחיל בכל זאת ממש מפחדת צריכה עזרה מה עושים מחר פעם שניה אני הולכת לשם ללמוד את העבודה תודה

noa128

New member
היי אמא'לה
וכמה טוב לראותך גם

כאן
לפעמים אנחנו באמת שוכחים (בעיקר אחרי תקופת מובטלות ארוכה,מי כמוני יודע..) - שעם ההתרגשות והשמחה שבהתחלה במקום עבודה חדש, 'הולכים' גם חששות לגיטימיים וקשיי הסתגלות. זה לא נגמר ביום הראשון בכיתה א', וגם לא בבקו"ם - זה אותו פרפר בבטן, רק מודל משופר
. ואני אומרת - קיבלו אותך? כבר שיחקת אותה
עכשיו קחי בחשבון שגם הם מודעים לכך שתידרש לך תקופת הסתגלות/חפיפה/למידה, וברגע שיראו את נכונותך הרבה ללמוד, יזרום העניין ובתוך שבועיים תבואי פה ולא ממש תביני מה חששת כל כך... אנחנו (ואת) נדע אז כפי שיודעים גם היום, שהחשש הוא טבעי, המים באמת קרים בקפיצה הראשונה, אבל אחר כך מרעננים ונעימים ובכלל לא מבינים ממה חששנו קודם.... ובהצלחה כבר אמרתי?

נועה תודה

אבל לא נשארתי כי.. לא היו תנאים נורמלים ובסיסים לעבודה יום יומית כן נכון קיבלו אותי אבל אני צריכה לממן מכספי שבמילא אין לי את חלק מהוצ' משרד השותפות ( ציוד משרדי, נסיעות, מים,נס וקפה)

למעלה