פעם ראשונה וחייבת אתכם

פעם ראשונה וחייבת אתכם../images/Emo53.gif

היי, אני מקימה דוכן בשבוע הבא לרגל חג הפסח, חייבת את ההמצלות המעולות שלכם לגבי איך לסגנן את הדוכן (מוצרי ילדים), האם לשים מכירים על יד כל מוצר? האם להוציא את המוצר מהקופסא? כי לארגן את הדוכן? השולחן שלי יהיה בצבע לבן האם לפרוש עליו מפה? חברה המליצה לי לקנות קאן ולהעמיד עליו את הלוגו שלי אבל כבר שבועיים שאני מחפשת ולא מוצאת למי יש רעיון איפה אני יכולה למצוא דבר כזה בהתראה כ"כ קצרה? תודה לכל העונים .... כרגיל אין כמוכם

לסנופקין6

לשים מחירים, כן ולא. כן - כי אז אנשים לא חושבים שאת מסדרת אותם במחירים. ולא, כי מי שיאהב את הדברים ייגש אליך ויבקש לדעת את המחיר ואז תיווצר אינטרקציה שיכולה להוביל למכירה. חוץ מזה כך תוכלי למדוד את התגובות של האנשים למחיר. האם להוציא את המוצר מהקופסא? לפחות אחד כן. תלוי גם מה המוצר. מפה חובה. הרבה יותר אסטטי גם היא רק לבנה. אני לא יודעת איזה כן את צריכה וגם לא איפה את גרה ולכן אגיד לך מה אני יודעת - לארטא בנחלת בנימין (מאוד קרוב לפינת שד' יפו) יש אגף רק של כנים מכל הסוגים וכל הגדלים. שימי
לא זול. אם את צריכה כן קטן אז יש באיקאה ועולה רק איזה 5-10 ש"ח. אם תוכלי לספר מה את מוכרת ואיפה את הולכת למכור ייתכן שאוכל לעזור יותר. שיהיה בהצלחה. ואם את צריכה עוד משהו...

HayaBee

New member
הי סנופקין, טעמך האישי צריך להקרין על הדוכן

כך שהסדר צריך להיות משהו שיענה לטעמך ורצונך. סדרי כך שתוכלי בעין אחר לראות שבלי רשות דבר לא זז ממקומו. אם לפי צבע, אם לפי גודל או כל סדר שאת יכולה לשלב. אני דוקא חושבת שמחיר הוא דבר חיוני, כשאני לא רואה מחיר אני ממשיכה הלאה בדרך כלל. כשיש מחיר לא צריך להטריד את המוכר ואפשר לשקול בשקט אם רוצים לקנות או לא וזאת ללא לחץ. לי אישית יותר נעים כשיש מחיר ולכן אני הייתי שמה מחיר. אינטרקציה עם הקונה עושים כל הזמן.....אך בעקיפין ומתוך נחמדות, לשדר אמפטיות וחביבות כל הזמן מועיל. לגבי ההוצאה מהקופסא, תלוי מה המוצר, בכל אופן דוגמא צריכה להיות זמינה ל....מישוש. אין דוכן ללא מפה!!!!!!!!חד וחלק . המפה צריכה להיות ארוכה שתכסה את רגלי השולחן, תחתית השולחן משמשת כמחסן כל הסביב צריך להיות נקי ואסטטי. כן לתמונות את יכולה למצוא בחנויות ששת, או מוזלים ברעננה, אוהכל בדולר - משתמשים בזה לצלחות ותמונות. שיהיה לך בהצלחה , שבת שלום וחג שמייח.

למעלה