פעם ראשונה בפורום

פעם ראשונה בפורום

שבכלל לא ידעתי שקיים.
השבוע מלאה שנה ליום המר בו נפרדנו מאמא.
השנה האחרונה היתה קשה מנשוא. החודשיים האחרונים הביאו איתם איזושהי הקלה או השלמה. וארועי השנה שוב זרקו אותי למערבולת הרגשות.
אמא, אני כ"כ רוצה לגלות שהכל היה חלום ביעותים, לפקוח את העיניים ולגלות שאת לצידי, מניחה על כתפי יד מנחמת.

אשבל1

New member

ברוכה הבאה לפורום למבורגינית, מוזמנת לשתף ולהשתתף ככל שמתאים לך.

אשבל1

New member
אני קוראת את שכתבת בבלוג שלך

כל כך עצוב ומרגש : "יתומה מאם ועניה ממילים נותרתי לתאר ועל כן אני נזקקת ברגעים קשים אלו למילותיו החדות של עגנון."

בדמי ימיה מתה אימי

אשבל יקרה

אמנם חלפה שנה ועדיין אני מוצאת את עצמי מתקשה לבטא את התחושות. שיטוט קצר פה בפורום וכבר ראיתי דרכים שונות לבטא את תחושת האובדן. שמחה שמצאתי אתכן.

נילס15

New member
ברוכה הבאה

זה תמיד מוזר לקבל מצטרפות חדשות בברכה (הרי אף אחת לא באמת שמחה להצטרף למועדון הקטן שלנו)
אבל אנחנו כאן :)

זה כמו לטבול את הרגליים במיים לאט לאט

אין דבר יותר מבאס מאשר להיות משוייך ל"ברוכה הבאה". אני לא חושבת שמישהי כאן הייתה באמת ובתמים רוצה להיות כאן - אבל אם אני כאן אז אני לפחות משתדלת לקבל את החיבוק. אמרתי היום לחברה שאני מרגישה שאני נורא needy - אבל אין לי כח לחשוב מה יגידו וכמה לא טוב או כן טוב אני עושה....
לפחות כאן אני יכולה לקטר ושוב לקטר ולהתבאס ולקוות שמישהו יבין שאני מרחמת על עצמי וכועסת על מישהו אחר וזה בסדר. אף אחד לא יעמוד לי עם לו"ז ויגיד לי אחרי 46 ימים שזה כבר זמן שאני צריכה לתכנן לימודים או לסוע לחו"ל או לארגן את הבית. אני עוד מנסה למצוא את עצמי, לאסוף את עצמי.
אני מנסה להבין איך לקחת אוויר ולהסתכל לשמים ולחפש את הכוכב של אמא, אני מנסה כל דבר לחשוב מה היית אומרת או מה היית עושה וככה זה - חלק אומרים שזה טוב וחלק אומרים שזה רע. אבל זו המסוגלות שלי עכשיו.
אז המקום הזה הוא היחידי (אני מניחה) שבו מותר לי הכל....ואף אחד לא יזרוק אבנים. אז כן, בינתיים אני כאן. אחרי 46 ימים .

לאט לאט אני אומרת לעצמי הערב
לרדת לסיבוב או לא...

הוריקן

אשבל1

New member
המכנה המשותף של הבנות\נשים כאן הוא שהן

איבדו אתם אימן, זהו מצב נתון, עובדה, ברגע שמישהי במצב זה מצאה את הפורום אני מוצאת לנכון לברך אותה בברכת ברוכה הבאה לפורום, לא כי אני שמחה שהיא במצב זה חלילה, אלא, כי אני שמחה שהיא מצאה את הפורום, היא מצאה חברות חדשות, בית וירטואלי, ואולי הדבר יקל עליה לשתף את מי שחוותה ומבינה.

שלום למבורגינית.

כמו כולן, צר לי שהפכת "מתאימה" לפורום שלנו,
ועם זאת, משכך נגזר, מברכת אותך על הצטרפותך לבית הוירטואלי שלנו.

למעלה