פעם, לפני הרבה שנים, היתה לי רתיעה כל פעם שראיתי את נתניהו.

poseidon111

Active member
בשנים האחרונות יש לי ממש בחילה פיזית כל פעם שאתרע מזלי והוא מופיע על המסך. המימיקה שלו, שפת הגוף (ולא נכנסתי כלל לעצם דבריו), גורמים לי להבין שכנראה אבדה
התקווה להתעשתות של האוכלוסיה אל מול השרלטן היהיר והאנוכי שהיה אי פעם בראשות המדינה. ישראל חשובה לו כמו שהיא חשובה לכל אחד אחר אך הוא חשוב לעצמו פי מאה מהמדינה. לראות אותו מטיף לעם על מי בסדר ומי לא משול בעיני לאותו מטיף נוצרי שמספר לקהל השוטים שמי שאינו מאמין ישרף בגיהנום. לצורך העניין עבורו מי שלא מאמין הוא אותו אחד שאינו מוכן לקבל את דעתו שמאז משה רבנו לא היה מנהיג כמוהו. אז הוא נאשם בפלילים, הוא פוגע בחלקים נרחבים באוכלוסיה, הוא משסה אח ברעהו, הוא חי כמו מלך ישראל בימי התנך והוא אדם חלש שנותן לאחרים להחליט בשבילו.
זה לא מפריע לקהל נאמניו, הוא עבורם המלך ביבי, המשיח המודרני.
(מכיון שאיני רוצה לדבר סרה באיש מניתי בהודעה זו רק את הדברים היותר חיוביים שיש לי לומר על האדם הזה, עמכם הסליחה).

dory30

Well-known member

פעם, לפני הרבה שנים, היתה לי רתיעה כל פעם שראיתי את נתניהו.​

אני מאסתי בו כשיצא עם הערבים נוהרים לקלפיות. לפני זה, עוד איכשהו הסתדרתי עם עצם קיומו במרחב הפוליטי.

in bal1

Well-known member
אני מאסתי בו כשיצא עם הערבים נוהרים לקלפיות. לפני זה, עוד איכשהו הסתדרתי עם עצם קיומו במרחב הפוליטי.
אני מאסתי בו,שהפר את הבטחתו לגנץ.אח"כ גילו כולם שהוא הפר הבטחות לעוד כמה אנשים.

dory30

Well-known member
אני מאסתי בו,שהפר את הבטחתו לגנץ.אח"כ גילו כולם שהוא הפר הבטחות לעוד כמה אנשים.
איך סבלת את המנוול עד אז?

R 1 3

Well-known member
מאז רצח רבין שהיה בקדנציה שלו והתמונה על המרפסת בככר ציון
הנאשם מבחיל כולל משפחתו לא פחות מאביו שהביא את האלטלנה
וסרב להידבר עם מנחם בגין. הנאשם הוגדר פסיכופט ומבחינת המדינה צורר.

נערך לאחרונה ב:

dory30

Well-known member
טוב, כנראה שיש לי את הרף שלי. מאז שהוא ראש התנועה, אמא שלי הפסיקה להצביע ליכוד (אחרי שכל חייה הייתה מהמרכז וימינה) והיום היא בשמאל. ואנחנו מדברים על מישהי ששרו לה בילדותה לפני השינה את "שתי גדות לירדן".

למעלה